kRRndija

Sip

New member
O goro moja čarna, o planino vajna 8)

Nisam mogao izdrzati pa sam se jucer odlucio provozati po kRRndiji :joy:

Situacija je slijedeca; od Nasica predivna i napokon, a nakon par godina, nova cesta. Milina za voziti se (y) od podnozja do vrha, na djelovima navucen novi asfalt, a na djelovima fleke, koje su ovaj put pokrpane i valjkom predjene ( do sad praksa da majsotri samo lopatama zaglade )

Na Pozeskoj strani pocinje otuzna situacija :( asfalt je napokon popustio uslijed ogromne kolicine kamiona i djelovi su zbilja losi. Na izvoru opet smece, a koliki je trud bio ulozen u ciscenje :(

Donja "dva" zavoja se drze i biti ce to jedino mjesto gdje ce se moci probati motor :?

Evo samo filmic ko podsjetnik kako se tamo uzivalo :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=TTf9Av50oQM
 
Sip said:
O goro moja čarna, o planino vajna 8)

Nisam mogao izdrzati pa sam se jucer odlucio provozati po kRRndiji :joy:

Situacija je slijedeca; od Nasica predivna i napokon, a nakon par godina, nova cesta. Milina za voziti se (y) od podnozja do vrha, na djelovima navucen novi asfalt, a na djelovima fleke, koje su ovaj put pokrpane i valjkom predjene ( do sad praksa da majsotri samo lopatama zaglade )

Na Pozeskoj strani pocinje otuzna situacija :( asfalt je napokon popustio uslijed ogromne kolicine kamiona i djelovi su zbilja losi. Na izvoru opet smece, a koliki je trud bio ulozen u ciscenje :(

Donja "dva" zavoja se drze i biti ce to jedino mjesto gdje ce se moci probati motor :?

Evo samo filmic ko podsjetnik kako se tamo uzivalo :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=TTf9Av50oQM

Znači nebumo se više vozikali gore dolje  :wink:
 
Marac said:
Znači nebumo se više vozikali gore dolje  :wink:

Vjerujem da ce se biti jako lijepo provozati gore i popiti hladnu vodu, jer je sa ove nase strane cesta super, ali po kRRndiji se necemo voziti :(
 
Sip said:
Vjerujem da ce se biti jako lijepo provozati gore i popiti hladnu vodu, jer je sa ove nase strane cesta super, ali po kRRndiji se necemo voziti :(

koliko sad imate kilometara dobre ceste? 8)
 
tutankamon said:
koliko sad imate kilometara dobre ceste? 8)

Realno negdje 5 :wink:

Ghostrider-SB said:
Nama još uvijek preostaje ona do Ruševa i onda desno kod crkve prema levanjskoj  :jesus:

Cesta je super, ali vrlo, vrlo opasna za juriti. Tamo su ljudi poljoprivrednici, idu sa kombajnima i nisam jednom sreo kombajn iza zavoja :?
 
Hrvoje said:

Prava sramota, ne razumije te ljude zbilja, bar da ga vidim pa da ga pitam kako, ali kako i zasto to radi :?
 
Sip said:
Prava sramota, ne razumije te ljude zbilja, bar da ga vidim pa da ga pitam kako, ali kako i zasto to radi :?
Seljačina ostaje seljačina, ma koliko mi šutjeli o tome.
A čini se da je na Svetoj gori Krntiji široko rasprostranjena ta pasmina.
:mrgreen:
 
Hrvoje said:
Seljačina ostaje seljačina, ma koliko mi šutjeli o tome.
A čini se da je na Svetoj gori Krntiji široko rasprostranjena ta pasmina.
:mrgreen:

Mozda gresim dusu, ali misljenja sam da ovi sa kamionima stanu, natankaju vode i onda izbace hrpu smeca. Ne vjerujem da to rade domaci ljudi :?
 
Sip said:
Mozda gresim dusu, ali misljenja sam da ovi sa kamionima stanu, natankaju vode i onda izbace hrpu smeca. Ne vjerujem da to rade domaci ljudi :?

nisu to parne lokomotive da tankaju vodu :LOL:

a 90% posto kamionđija će stati di je neka birtija ili restoran, a ne u nekoj vukojebini :wink:
 
tutankamon said:
nisu to parne lokomotive da tankaju vodu :LOL:

a 90% posto kamionđija će stati di je neka birtija ili restoran, a ne u nekoj vukojebini :wink:

Ma parking je dobar, a muska voda se cijeni :wink: ( pogotovo kasnije u birtiji :mrgreen: )
 
tutankamon said:
nisu to parne lokomotive da tankaju vodu :LOL:

a 90% posto kamionđija će stati di je neka birtija ili restoran, a ne u nekoj vukojebini :wink:

Tamo ti u biti stanu i istankaju vodu  :mrgreen:, točno iznad izvora tako da otud naziv "muška voda" zbog povišenih natrijevih soli  8)
 
Wrbex dere  :mrgreen:  (y)

Steta sto se tice kRRndije, mislim da bi se trebali postaviti znakovi zabranjeno bacanje otpada jer djaba cistiti kada nije dugotrajno a znakovi i neke za to postavljene predvidjene kante bi sigurno smanjile
kolicinu smeca bar malo  :misli:

A prema Levanjskoj  :dribble: ulica je skoRRo pa savrsena, asfalt bez ikakvih rupa, dosta pregledne krivine a vec nakon par posjeta se nauci gdje se ukljucuju kombanji i traktori (nema puno prikljucnica) pa se
na tim mjestima automatski uspori  (y) , a sto se blata i ostalog gnojiva po cesti tice mislim da nisam jedini koji prvi krug napravi "polako", zagrije gume i izvidi teren i stanje na cesti a tek onda uziva
u cesti unaprijed znajuci sto ga ceka iza krivine i kakvo je stanje ceste na pojedinim dijelovima. Bio sam sigurno vec 50-60x gore i samo sam dva puta dozivio blato na cesti jer sam morao voziti iako je prethodno
padala kisa  :LOL:
 
Sip said:
Ma parking je dobar, a muska voda se cijeni :wink: ( pogotovo kasnije u birtiji :mrgreen: )

jesi li ti ikad vidio parking u životu? :mrgreen:

Ghostrider-SB said:
Tamo ti u biti stanu i istankaju vodu  :mrgreen:, točno iznad izvora tako da otud naziv "muška voda" zbog povišenih natrijevih soli  8)

to ga je i chala odavno obogatio s natrijevim solima (y) :LOL:
 
tutankamon said:
jesi li ti ikad vidio parking u životu? :mrgreen:

to ga je i chala odavno obogatio s natrijevim solima (y) :LOL:

Pa u sred sumetine i skoro na prevoju i pri cistoj hladnoj vodi, NISAM :?















Sem ovog naseg :mrgreen:
 
Sip said:
Pa u sred sumetine i skoro na prevoju i pri cistoj hladnoj vodi, NISAM :?

Sem ovog naseg :mrgreen:

onda ti je krajnje vrijeme da izađeš iz te šumetine 8)
 
Da, cesta Ruševo - Levanjska Varoš je dobra, odlična, hočeš onaj dio preko brda, hočeš onaj iza Sovskog Dola i Pake, onaj dio u dolini....
ALI na toj cesti ima na jednom ili dva mjesta (ne sjecam se sad toliko precizno) toliko oštečenje - dio ceste preko obadvije trake je potpuno propao, ono za 10 - 15 cm je jednostavno potonuo u tlo i i to na jednoj tako ,ajmo raci poluravnici, izmedju dva zavoja, i totalno je opasno i gadno kad se na taj dio naleti a da netko nezna i definitvno je dobar savjet prvo jednom proci cestu laganini da se izvidi teren.  
 
Bruce said:
Da, cesta Ruševo - Levanjska Varoš je dobra, odlična, hočeš onaj dio preko brda, hočeš onaj iza Sovskog Dola i Pake, onaj dio u dolini....
ALI na toj cesti ima na jednom ili dva mjesta (ne sjecam se sad toliko precizno) toliko oštečenje - dio ceste preko obadvije trake je potpuno propao, ono za 10 - 15 cm je jednostavno potonuo u tlo i i to na jednoj tako ,ajmo raci poluravnici, izmedju dva zavoja, i totalno je opasno i gadno kad se na taj dio naleti a da netko nezna i definitvno je dobar savjet prvo jednom proci cestu laganini da se izvidi teren.  
To je sad nedavno (u zimi) propalo? Znam da je na par mjesta bilo i zajebanih odrona zemlje.....