kRRndija

CBR600RR said:
http://www.youtube.com/watch?v=Sxj9Zd2Qdfs

Dosta dobra kamera, stabilizacija slike vrlo dobra, voznja, tako, tako :mrgreen: Malo zamjeram prelazak preko crte na pojedinim dijelovima :?
 
Ma bili danas od 1-2h ... dosta prometa, radovi, cesta puna rupa i razrovana i nigdje motora  :misli: uopce me ne cudi, mozda je nekad bila dobra ali je trenutno nikakva  :palacdolje:
 
cRuNk said:
Ma bili danas od 1-2h ... dosta prometa, radovi, cesta puna rupa i razrovana i nigdje motora  :misli: uopce me ne cudi, mozda je nekad bila dobra ali je trenutno nikakva  :palacdolje:

pa jesi vidio da su radovi dosli do pitke mozda produže prema brodu
 
Sip said:
Dosta dobra kamera, stabilizacija slike vrlo dobra, voznja, tako, tako :mrgreen: Malo zamjeram prelazak preko crte na pojedinim dijelovima :?

Ma sve pet ali sat šopa brojke bezveze  :mrgreen:
 
Wrbex said:
Da cujem slavonske alternative osim ceste za rusevo?

Meni osobno je vrlo zanimljiva cesta Kutjevo-Orahovica .... i kad se malo upozna, može se dosta lijepo voziti... a vikendom tamo prođe tek poneki auto... a na vrhu ima prelijep vidikovac ...

I druga meni jako zanimljiva cesta je, iako totalno zaboravljena u "našim" krugovima je ona od Slatine prema Zvečevu .... Ta cesta je od Zvečava prema Požegi dosta loša, ali prema Slatini je odlična.. Uopće mi nije jasno kako se tamo ta ekipa ne voza češće...  :misli:
 
strasilo said:
Meni osobno je vrlo zanimljiva cesta Kutjevo-Orahovica .... i kad se malo upozna, može se dosta lijepo voziti... a vikendom tamo prođe tek poneki auto... a na vrhu ima prelijep vidikovac ...

I druga meni jako zanimljiva cesta je, iako totalno zaboravljena u "našim" krugovima je ona od Slatine prema Zvečevu .... Ta cesta je od Zvečava prema Požegi dosta loša, ali prema Slatini je odlična.. Uopće mi nije jasno kako se tamo ta ekipa ne voza češće...  :misli:


Za vas kRRndijase je to prespora dionica  :mrgreen:
 
A sta fali prema Ruševu? Kome god sam pokazao cestu kaze da je odlicna  (y) (y)

Ja cu sutra najvjerojatnije opet gore (tj danas)  :mrgreen:
 
cRuNk said:
A sta fali prema Ruševu? Kome god sam pokazao cestu kaze da je odlicna  (y) (y)

Ja cu sutra najvjerojatnije opet gore (tj danas)  :mrgreen:

Vec je bilo puno govora :? najveca zamjerka ceste prema Rusevu je poljoprivreda :? cesta ko cesta je fantasticna, ali za provozati se ne i za terati, jer pitanje je samo vremna kad ces mazniti u presu za sijeno :?
Na cesti 100 ukljucnih mjesta sa poljskih puteve i to je zbilja problem :?

kRRndija je zbog gore spomenutnog bas fantasticna, jer ako ne prelaze crtu ni ovi gore ni ovi dole, relativno je sigurna cesta za ganjati :mrgreen:
 
CBR600RR said:
http://www.youtube.com/watch?v=Sxj9Zd2Qdfs

veoma pohvalna brzina kroz naseljeno mjesto (y)

onako se voziti pored milijarde izlaza iz dvorišta na cestu, i nije baš neka normala :mrgreen:
 
Sip said:
Vec je bilo puno govora :? najveca zamjerka ceste prema Rusevu je poljoprivreda :? cesta ko cesta je fantasticna, ali za provozati se ne i za terati, jer pitanje je samo vremna kad ces mazniti u presu za sijeno :?
Na cesti 100 ukljucnih mjesta sa poljskih puteve i to je zbilja problem :?

kRRndija je zbog gore spomenutnog bas fantasticna, jer ako ne prelaze crtu ni ovi gore ni ovi dole, relativno je sigurna cesta za ganjati :mrgreen:

Ne bi se bas slozio  :mrgreen: Na cjelokupnoj duzini imas samo na 3 mjesta gdje se netko moze ukljuciti u promet (jedno je jako pregledno i vidi se sa 200m) a druga dva su oba na uzvisenju ali se tu uspori, vidi i samo
gas  :mrgreen:
Kroz ona 2 mala sela izmedju se isto uspori i to je to...


Krrndija bi bila odlicna kad ne bi bilo neravnina u krivinama, mozda i to poprave novim asfaltom  :misli:
 
kRRndiju treba komplteno presvući i onda će to biti to, al dat posao nekoj normalnoj firmi, ono što su napravili prema Našicama za 5 mjeseci posla je toliko loše da odgovorne treba streljat, uključujući i inspektore koji su dozvolili tako nešto  :palacdolje:
Tek kad počne naselje cesta je odlična, šta nisu tako napravili cijelu trasu  :palacdolje:
 
Sip said:
Vec je bilo puno govora :? najveca zamjerka ceste prema Rusevu je poljoprivreda :? cesta ko cesta je fantasticna, ali za provozati se ne i za terati, jer pitanje je samo vremna kad ces mazniti u presu za sijeno :?
Na cesti 100 ukljucnih mjesta sa poljskih puteve i to je zbilja problem :?

kRRndija je zbog gore spomenutnog bas fantasticna, jer ako ne prelaze crtu ni ovi gore ni ovi dole, relativno je sigurna cesta za ganjati :mrgreen:

Zašto se vi ne vozite tamo preko Voćina prema Zvečevu ?  :misli:
 
strasilo said:
Zašto se vi ne vozite tamo preko Voćina prema Zvečevu ?  :misli:

Išao sam ja prošle godine, preko orahovice, prema slatini, pa lijevo preko voćina na zvečevo, sve je bilo super, cesta je vrlo dobra dok nisam prošao onu lovačku kuću, omaralište ili šta već je na zvečevu, e tad sam prokleo dan kad sam krenuo tuda, osim ako nemaš neki teški off road, pa tamo je rupa na rupi, stajao sam 5 x i odmarao, a vozio se kao po jajima, nikad više tuda dok to ne naprave, osim ako nebudem imao u planu uništit si motor  :palacdolje:
 
Kad se krene baš iz Slatine, onda ima lijepa dionica za odvesti ... i cesta je OK do Zvečeva.... Od Zvečeva dalje prema Požegi je katastrofa, to je istina.. ali svega 10ak kilometara, onda je opet OK ...

Jedini problem po meni je malo nepregledna cesta i malo nepregledni zavoji ... :neznam: .... ali frekvencija prometa ja minimalna...
 
strasilo said:
Zašto se vi ne vozite tamo preko Voćina prema Zvečevu ?  :misli:

Upravo i jedio zbog razloga kojeg je super opisao Ghoust :mrgreen:

Ali vrijeme je da se krene na kRRndijicu 8)
 
Juče smo išli za Mađarsku preko krndije....snijega nema, promet slab, vidljivost odlična, alsfalt-može proći, budući da koliko mi poznato u dogledno vrijeme ništa od novoga....ostaje alternativa...od Čaglina prema Đakovu, cesta je super...
 
Dado-NG said:
Juče smo išli za Mađarsku preko krndije....snijega nema, promet slab, vidljivost odlična, alsfalt-može proći, budući da koliko mi poznato u dogledno vrijeme ništa od novoga....ostaje alternativa...od Čaglina prema Đakovu, cesta je super...
Cega zanimljivog ima u Madji? Nisam tamo bio goodinaamaa... :misli:
 
I dalje u birtijama NE primaju eure, samo forinte....  :palacdolje: