KTM 530 EXC???

Bagi

Member
Evo ovako...želja mi je kupiti KTM 530EXC hard enduro jerbo sam se pomalo već zasitio asfalta ali to ne znaći da sam definitivno odustao od njega pa bih si uzeo i SM kotaće kada se šuma i bregi zamjene cestopm. Dali netko od Vas ima taj motor? Ima li netko da je uzeo tako nešto slično?
 
KTM 530 exc ti je potpuno isti kao 450 exc (530 ima jaci okretni moment)...a kojeg hvale na sve strane..
vozio sam 450 i.....ne znam kaj reci, jednostavno nema gresaka... (y)
imas u moto pulsu usporedne testove hard endura pa malo prolistaj... (y)
 
Definitivno najbolji motor, samo razmisli i o 450. 530 je prilično brutalan, pa treba snage, kondicije i znanja za vožnju. S 450 ćeš biti puno zadovoljniji.
Ostalo sve OK.
 
prijatelj imao 450exc '07 factory
vozio sam ga dosta puta i apsolutno se slažem sa gore navedinim motor je bez greške, lagan ima snage ovjes savršen ma stvarno sve naj naj
također je i on nakon nekog vremena stavio SM i još neke modifikacije(veći karb, akrap, klizno kvačilo...) nakon čega je i ovaj 450 postao brutalan
mislim nema se tu šta za dodat motor uvjerljivo pobjeđuje u usporednim testovima i hvale ga na sve strane s razlogom
 
Bagi said:
Evo ovako...želja mi je kupiti KTM 530EXC hard enduro jerbo sam se pomalo već zasitio asfalta ali to ne znaći da sam definitivno odustao od njega pa bih si uzeo i SM kotaće kada se šuma i bregi zamjene cestopm. Dali netko od Vas ima taj motor? Ima li netko da je uzeo tako nešto slično?

Mislim da premasujes max dozvoljenu tezinu za taj motorcic :mrgreen:
 
definitivno uzmi exc 450,jer ti tolko snage kolko ima exc 530 ne treba po šumi,ali po cesti sa SM kotačima je to duga priča  (y)
 
Najbolje bi ti bilo ovak uzet  8)
Uzmeš oba dva  :mrgreen:
Exc 450-za po šumi-enduro
Exc 530-po cesti-sa SM kotacima
 
Razlika između endura i SM-a nije samo u kotacima i kocnicama.




Ima nekaj i u ovjesu :mrgreen:
 
za muza ko Bagi, najbolje za cestu iz KTMa je SMC 690 8)
 
Ninja said:
Razlika između endura i SM-a nije samo u kotacima i kocnicama.




Ima nekaj i u ovjesu :mrgreen:

da,ovjes za SM je puno tvrđi,prednja kočnica na SM-u je jača(veči disk i klješta),ima i razlika u prijenosu itd...............
 
Bagy,dođi na orange day u drugu nedjelju na marof pa si probaš modele koji te interesiraju i riješiš se nedoumica...
 
Vidim da ste si dali truda.Kaj razlika je samo između 400,450 i 530 u okretnom momentu,a kaj se tiće konja??? Draga bi za sebe uzela 400 exc-a,a ja 530 jer mislim da bude moja težina kompezirala sa jacim okretnim momentom. 690 SM mi izgleda mrak,razlika je mislim,20ak ili 30ak kila ali mi nekako više legao 530
 
Bagi said:
Evo ovako...želja mi je kupiti KTM 530EXC hard enduro

i ja bi volio promijeniti svoj hard, a trenutno su do 15.05. popusti 10% na nove kod moto-spice.

prodao bi svoj 525: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,74772.msg2261256.html#msg2261256


a uzeo bi 450 ili 530 sa factory kitom:    :yoman: :slinavac:
 
Bagi said:
Vidim da ste si dali truda.Kaj razlika je samo između 400,450 i 530 u okretnom momentu,a kaj se tiće konja??? Draga bi za sebe uzela 400 exc-a,a ja 530 jer mislim da bude moja težina kompezirala sa jacim okretnim momentom. 690 SM mi izgleda mrak,razlika je mislim,20ak ili 30ak kila ali mi nekako više legao 530

eh, vidim da imas para.... :mrgreen:

kupis i meni jednoga exc-a????? :misli:  :cry:
 
ruzic said:
eh, vidim da imas para.... :mrgreen:

kupis i meni jednoga exc-a????? :misli:  :cry:

Ha...! Svatko kupuje svojega KTMa....ona svojega,a ja svojega. Živjela demokracija.


Zna netko kaj dođu kotaći SM za 530??