KTM 790 DUKE PROTOTYPE

kaj bu to redni twin ???  :shock:          :povraca:
 
Sredju said:
Hondu ne bi usporedjivao sa KTM, jer, kada je Honda vozila Rally, KTM nije mogao dobro pogodit 50 kubika cvaju.
A BMW boxeri su bili, toci ulje i kontrolisi bengu.

Pomislim si da si retardiran, zaostao i glup i da je to tuzno...u pocetku sam mislio da si neki klinac pa pricas pizdarije.....onda si negdje stavio sliku i skuzio sam da si odrastao covjek pa se onda iznenada obradujem kad se sjetim da je takav retard ipak odjebao iz ove zemlje...za tobom sigurno nitko nije zalio, jel?
 
kad će se ktm pozabavit aerodinamikom/zaštitom od vjetra, do cca 160 su zabavni (znači par sekundi) od 160 je 'ko ima jače podlaktice'
ne aludiram na neko pravocrtno obaranje rekorda ali daj više jednom kompletan motor a ne kanarinca s podrezanim repom... :?
 
Makazo, sad si i ti slavan, otkako je vin dizela i dzejson stethema, inace bi bio obican celavac da njih nije.
:mrgreen:
 
Zvijer :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=hLA9XPhos08
 
markookram said:
Pali na zub  :LOL:
Jos je prototip, sredice oni to do 2018te  :mrgreen: Citam po netu da ce se ovaj model proizvoditi u Indiji tako da svi ocekuju konkurentnu cijenu. Ukoliko postignu dobru cijenu i karakteristike koje vecina ocekuje (100 KS/105 Nm/180 kg) bice vrlo primamljiva masina!

Iskopao sam zanimljivu sliku na IG  :D
 
Navodno da dosta toga KTM radi u Indiji...
Neki kažu da je dosta kvaliteta pala
 
lb said:
Bilo je onda svega, ali uglavnom se prognozirao potop  :mrgreen:
Što se mene tiče - od DANAS dostupnih motocikala te vrste - Africa je jedini kojeg bi kupio.
Sve dok se pederčići u KTM-u malo ne zbroje i naprave 800 Adv, i pod uvjetom da ga ne zaseru.

http://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2016/december/ktm-790-adventure-spy-pictures/
 
To je to, Duka za glupiranje po gradu i okolici, a Adv na dulje staze i lagani off  (y)

Jedino si moraju dati truda oko prednje maske :mrgreen:
 
+marek+ said:
To je to, Duka za glupiranje po gradu i okolici, a Adv na dulje staze i lagani off  (y)

Jedino si moraju dati truda oko prednje maske :mrgreen:

Njegov off bit će svakako manje lagan nego kod kapacitetnije braće
 
+marek+ said:
Jedino si moraju dati truda oko prednje maske :mrgreen:
Svi imamo razlicite ukuse, ali po meni, prednja maska na modelima za 2017. godinu izgleda fenomenalno. Bas onako nabrijano i huliganski, sto i jest negdje KTM-ov fazon.

 
Super Jura said:
I vrijeme je da se klasa 800 enduro malo podeblja (y)

... još da pogode dizajn (za razliku od Yamahe)...

Koliko ja znam, svi su oduševljeni designom T7, a jedino što je "problem" je koliko će serijska odstupati od prototipa

Yamaha-T7-Concept-static-03.jpg
 
Sredju said:
Sto je ovo, losa kopija od Agusta Draster?
Tesko da iko moze napraviti motor koji bi se cak mogao i nazvati kopijom Aguste  :mrgreen: KTM je previse ruzan da bi se uopste usporedjivao sa Agustom  :LOL: