KTM 790 DUKE PROTOTYPE

Nova fotka  :021:

 

Attachments

  • ktm790.jpg
    ktm790.jpg
    69.4 KB · Views: 234
Zanimljiv bicikl, bilježim se !

Jesu ovi KTM-ovi što se proizvode u Indiji takodje izgubili na cijeni ?
 
hondimir said:
Zanimljiv bicikl, bilježim se !

Jesu ovi KTM-ovi što se proizvode u Indiji takodje izgubili na cijeni ?
Jesu.. Tvornici u stavci "cijena rada"
;)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
hondimir said:
Jesu ovi KTM-ovi što se proizvode u Indiji takodje izgubili na cijeni ?
Ovaj 790 ce isto proizvoditi u Indiji i po najavama ce imati vrlo kompetitivnu cijenu! Bilo bi bolje da se rade u Austriji, ali sta je tu je...
 
miki_28 said:
Tesko da iko moze napraviti motor koji bi se cak mogao i nazvati kopijom Aguste  :mrgreen: KTM je previse ruzan da bi se uopste usporedjivao sa Agustom  :LOL:


kaj ti vozis?  :mrgreen:
 
rednyaW said:
kaj ti vozis?  :mrgreen:
Imao XJ6. Morao sam ga se odreci posto sam sad na cetiri tocka  :mrgreen: Ali bice opet neka dva tocka ove godije, pa makar i skuter  :0648:
 
miki_28 said:
Imao XJ6. Morao sam ga se odreci posto sam sad na cetiri tocka  :mrgreen: Ali bice opet neka dva tocka ove godije, pa makar i skuter  :0648:

what bela said  :LOL: :jesus:
 
BeLa-Vg said:
Bolje da si šutiL :LOL:
S obzirom da je bio kompenzovan za gradjevinski materijal, nisam se mogao buniti  :mrgreen:

P.S. I nije toliko los motor za grada, nemojte hejtovati  :LOL:
 
s obzirom koliko si sektašio u s1000rr temi, ja mislio da posjeduješ najmanje jedno race ready bavarsko motorno vozilo, a kad ono, ni skuter :shock:
 
MOONSHIELD said:
s obzirom koliko si sektašio u s1000rr temi, ja mislio da posjeduješ najmanje jedno race ready bavarsko motorno vozilo, a kad ono, ni skuter :shock:
Krajem godine trebam doci na Grobnik pa se mozemo cuti. Dobijas od mene motor koji cu ja voziti pa da odvezemo dva kruga i vidimo ko sektasi  :mrgreen:

 
Bas ste zlocesti  :LOL:
 
miki_28 said:
Krajem godine trebam doci na Grobnik pa se mozemo cuti. Dobijas od mene motor koji cu ja voziti pa da odvezemo dva kruga i vidimo ko sektasi  :mrgreen:
olitiga; stani mi na crtu :LOL:
imam ja i svoj motor, odnosno motore, tak da nemaš brige samnom :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
olitiga; stani mi na crtu :LOL:
imam ja i svoj motor, odnosno motore, tak da nemaš brige samnom :mrgreen:
olitiga: da se fino podruzimo i provozamo par krugova :D
 
za krugove baš i nisam, rekreativno mi se neda, a za nekaj bolje sam ograničen, ali za druženje uz iće i piće i filozofiranje sam uvijek :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
za krugove baš i nisam, rekreativno mi se neda, a za nekaj bolje sam ograničen, ali za druženje uz iće i piće i filozofiranje sam uvijek :mrgreen:
Ljencugo  :mrgreen: :LOL: