KTM 990 SMT

ali podnošljivo bez ikavih problema o kojoj god udaljenosti bilo. :wink:
 
BeLa-Vg said:
polako mi idu na racku te njihove ostre linije :?
svi ce im motori izgledat isto jbm-u

ne kazem da nije liep... je, predivan je ali me to polako pocinje zivcirat

Pa zar to nije polako trend svih proizvođača , pogledaj Kawasaki ! Bojim se da će uskoro biti kao i u auto industriji .
 
imam kawasaki :mrgreen:
i usrase i er6n-a sa tim bridovima... uzas.... sva sreca pa sam ubo svog dok je jos obli :mrgreen:

ma... za koju godinu idem ja na MT-01 ili nekaj tak.
mozda Guzzi? :misli:

ne, fkt mi je to vec polako ˝tu mač˝
 
da  stvarno vrijedi pogledati i to iz malo blizega stvarno divota (y)
cijena bu vjerovatno prava sitnica ali to je ktm
 
Motor je predobar, jedan od jako rijetkih motora koji su me osvojili na prvi pogled  :slinavac:
Volija bi jednog dana tako nesto vozit  (y)
 
VypeRS said:
I opet je glasniji od originala.

ne, naprotiv, db killer redovito zvuk smanjuje točno na vrijednost tvornički homologiranog ispuha, a kod nekih slučajeva čak i na manje (Ducati 999). upravo zato i uz ispuh sa db killerom dobijaš i EU homologaciju koju moraš pokazati prilikom prelaza granice ukoliko ti carinik ili policajac istu zatraži nakon što primjeti aftersales ispuh(spominjem ovo jer je topic vezan uz putovanja)
 
Bome, ja prelazio svakakve granice BEZ db killera i nitko nije niti pogledao, a kamoli pitao...  a čuje se  :mrgreen:
 
Nemo02 said:
Odličan! Tako nešto želim voziti nakon ovoga motora  (y)
Upravo to htjedoh napisati
Ak bok da ,kad prodanm za koju godinicu svog "orange storma "  :mrgreen: ,99% idem na baš ovakvog  8) (990 SMT)
 
legajuana said:
Bome, ja prelazio svakakve granice BEZ db killera i nitko nije niti pogledao, a kamoli pitao...   a čuje se  :mrgreen:

Prva predpostavka je da če te netko pitati homologaciju.
Onda postoji mogučnost da ti imaš homologacijsku knjižicu npr. Akrapa, ali nemaš db killer montiran.
Onda postoji mogučnost da ti taj netko tko je pitao zove prometnu policiju koja ima mjerač db-a i provjeri stvarne db-le
Ostatak mogučnosti ostavljam tvojoj mašti.
U svakom slučaju do sada si prolazio na klasičan HR način, poznat i kao APP(ako prođe, prođe) :mrgreen: (y)
 
Do sada mi je novi Tiger bio mrak, ali ovo prelazi sve okvire. Svaka čast KTM-u, ni previše touring ni previše supermoto, ak bu vozan onak kak izgleda i cijena u okvirima SM-a, best buy.
 
jessy said:
Do sada mi je novi Tiger bio mrak, ali ovo prelazi sve okvire. Svaka čast KTM-u, ni previše touring ni previše supermoto, ak bu vozan onak kak izgleda i cijena u okvirima SM-a, best buy.

tocno tako,pogodili su izgled savrseno.. (y) (y) (y)
jedino ce cijena biti u rangu KTM-a,preko 100k kuna ziher..
ali,mislim da ce se u Europi prodavati samo tako..
 
Eto kome adventure 990 nije baš za cestu dobar, a voli putovat i lud je za ktm-om.... sad je dobio pravu alternativu.
 
Evo i cijene 101.590 kn
Ja san mislija da ce bit i skuplje
 
igi_st said:
da, cijena je ok!  (y)

za KTM je cijena (y)

mislio sam da će bit oko 110 :shock:

obični supermoto 990 je bio 100 000 kad je izašao u prodaju