KTM Brembo kocnica propada

evo ako nekome treba nasao sam dio na ebayu i stiglo je jucer, montiro sam i sve normalno radi. Evo link ako nekome treba
https://www.ebay.com/itm/All-Balls-Rear-Brake-Master-Cylinder-Rebuild-Repair-Kit-For-KTM-SX-F-250-2017/172382742594?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649
 
maRRin 06 said:
Imaš li pepela :misli: :mrgreen:

Imam :mrgreen: ali se ne osjećam prozvanim jer se zna da sam neznalica međutim imam iza sebe dva LUZERA koji me savjetuju i servisiraju šumsko vozilo. Jedan je Sip a drugi Nakaza alias neštoLab.  :jesus: :mrgreen:

Po ovim postovima sam izgleda s godina poglupio, prije sam kao normalan otišao u servis, naručio zadnji cilindar i riješio problem ignorirajući ovakve dodavače. Zapravo moramo biti iskren, tad je i treći bio u igri, onaj klokan DartPeder. :LOL:
 
mate said:
Imam :mrgreen: ali se ne osjećam prozvanim jer se zna da sam neznalica međutim imam iza sebe dva LUZERA koji me savjetuju i servisiraju šumsko vozilo. Jedan je Sip a drugi Nakaza alias neštoLab.  :jesus: :mrgreen:

Po ovim postovima sam izgleda s godina poglupio, prije sam kao normalan otišao u servis, naručio zadnji cilindar i riješio problem ignorirajući ovakve dodavače. Zapravo moramo biti iskren, tad je i treći bio u igri, onaj klokan DartPeder. :LOL:
Ako nema boljih, morat ces prihvatit njihovo skromno znanje :mrgreen:
 
mate said:
Imam :mrgreen: ali se ne osjećam prozvanim jer se zna da sam neznalica međutim imam iza sebe dva LUZERA koji me savjetuju i servisiraju šumsko vozilo. Jedan je Sip a drugi Nakaza alias neštoLab.  :jesus: :mrgreen:

Po ovim postovima sam izgleda s godina poglupio, prije sam kao normalan otišao u servis, naručio zadnji cilindar i riješio problem ignorirajući ovakve dodavače. Zapravo moramo biti iskren, tad je i treći bio u igri, onaj klokan DartPeder. :LOL:

Da zaključimo temu i ne ostanemo dužan informaciju novim naraštajima...  :mrgreen: Dakle, prednji set se može naručiti od KTMa i stvar funkcionira, stražnji nije u ponudi a razlog je u tome što se u većini slučajeva ošteti i samo kučište cilindra pa nema smisla mijenjati samo klip i gumice. Eto, ipak sam se sjetio zašto sam prije par godina isto uzeo novi cilindar.  :mrgreen: Tako mi i treba kad slušam ove kvazi stručnjake koji iskorištavaju moju staračku demenciju. :jesus:
 
Znam jer sam to mijenjao više puta na prošlim motorima pa vjerujem da ni ovaj sadašnji mehanikoretos neće previše sjebat.  :jesus:
 
Nekad, ali samo nekad, korisnike triba slusati :LOL: