KTM:ROZA EKIPA - HUSABERG FRIENDLY

mate said:
Visoka ova koza pored normalnog motora, sad već malo i jedva čekam da se snijeg otopi... :mrgreen:

A jbt sad se tek sjetio da imam jedan štitnik dekla viška.. Et mogao sam zaradit..  :?

A mogao si i ti uštedit da si uzeo polisportov paket koji obuhvaća veću površinu i bolji je.. a jeftiniji..

 
jebemti husadreqa kad moraš skidati anlaser kad mjenjaš akumulator..  :mrgreen:
 
strasilo said:
jebemti husadreqa kad moraš skidati anlaser kad mjenjaš akumulator..  :mrgreen:

Zato ugradiš veći i jači , i napraviš nosač iz amortizera , samo sic skidaš onda  :mrgreen: :mrgreen: :0648:
 
dovla said:
A jbt sad se tek sjetio da imam jedan štitnik dekla viška.. Et mogao sam zaradit..  :?

A mogao si i ti uštedit da si uzeo polisportov paket koji obuhvaća veću površinu i bolji je.. a jeftiniji..

Polako, razvalim sve prije ili kasnije. :mrgreen: Ak se ne varam i ovo je sve Polisport.
 
mate said:
Polako, razvalim sve prije ili kasnije. :mrgreen: Ak se ne varam i ovo je sve Polisport.

Ja sam zeznuo, ovo je polisport i imam viska takav a onaj cijeli bolji set zastita je acerbisov!
 
Komad plastike ovaj ili onaj, ne vjerujem da ima neke posebne razlike. Bitno da ima nesto prije prve voznje, nakon toga nebitno... :mrgreen:
 
stojedan said:
Zato ugradiš veći i jači , i napraviš nosač iz amortizera , samo sic skidaš onda  :mrgreen: :mrgreen: :0648:

ma bmk .. ovako više naplatim ..  :LOL: :LOL:
 
avinko38 said:
Još nisam, zasad  :mrgreen:
Daj preroštaj laboratorij, garant ima nečeg korisnog po čoškovima.... (y)

Za četristotku imam samo rabljeni klip. Al mi treba...visi mi sa stropa ko ukras...
Al pitaj Zaca, kod njega u stalama ziher ima nesto...


Btw...taj 400 je odlican motor  (y)
 
Nisi skidao amortizer već si skinuo gornji vijak amortizera i amortizer malo pomaknuo u stranu ...
Ili si stvarno skidao amortizer  :mrgreen: :misli:
 
Ilitiga u prijevodu
KeepsTakingMoney


Kako se zove neispravni KTM ?
Kicking Till Midnight
😁
 
Poklanjam original obujmicu od zadnjeg lonca.
Jedino nisam siguran da li mi je ostala od običnog LC4 640 no nekako sam najsigurniji da mi je ostala od LC4 640 ADV modela.
 

Attachments

  • 20190205_142135.jpg
    20190205_142135.jpg
    670.7 KB · Views: 107
Pozdrav,

Krenuo sam u popravak starog huse 450 2004. koji je stajao nekoliko godina pa ako netko ima slučajno djelova za prodati nek mi javi ovdje ili u pm ,trebati će mi svega .hvala :)

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk