KTM servis, a da nije Bolšec ili Špica??

Super im je politika. Da je debilima stalo do image-a ktma u hr, nebi bilo ni potrebe pisati mail nekom na visoj instanci...

To je sistem funkcioniranja kompletne auto-moto industrije, i još mnogo drugih sistema prodaje proizvođač-trgovac-kupac. Sama komunikacija
krajnji kupac-proizvođač funkcionira samo u specifičnim situacijama i kod malih proizvođača. Sve drugačije je kompliciranje bez rezultata, bez
obzira što ima opravdanih primjedbi, nije moguće niti potrebno da proizvođač na sebe stavlja mogućnost komunikacija sa tisućama ili milionima
kupaca.
 
Jasno je meni da oni na 1 opravdanu kritiku imaju bar 10 neopravdanih, ali svejedno mislim da bi za kritiku na aljkavost generalnog zastupnika ipak trebali reagirati malo drugacije. Bar od zastupnika traziti nekakav izvjestaj kako je problem na kraju rijesen.
Nisu ni oni bas vesla sisali pa da ne vide koliko malo se zapravo ktm-a proda u hr. A mozda ih bas iz tog razloga i boli kuki. Bave se trzistima gdje se u tjedan dana proda vise motora nego u hr cijelu godinu...
 
Brza pretraga po fejsu kaže da je Viktor prodao 11 motora ovaj mjesec samo što je postavio slike na fejs a to vjerojatno i nisu svi, tako da kojeg razloga ima za ikakve korekcije, očito se ovim tehnikama prodaje, a onda i servisira itd.

Osobno, idući put ću pokušat sa Rutingom ili se raspitat kak je sa slovencima premda mi nisu predaleko, a kod Viktora i dalje odem nekad opremu pogledat/kupit, taj dio se vodi na nešto ljepši način :mrgreen:
 
Jednog poznanika se uvjerilo da race trkaće kožno odijelo bruutalno stoji uz Kawasaki Vulcana.
Nije bitno što prodaješ, nego tko ;)

Dobro nisam mislio na taj dio, moraš malo i mislit sam, meni su htjeli uvalit KTM čizme a vozim Hondu.. mislim stvarno.. ali sam kupio Thor čizme po cijeni po kojoj ih nema nigdje ni po internetu.
 
Ja imam samo odlična iskustva s Viktor moto. Nisam servisirao Ktm kod njih ali jesam suzuki i sve 5. U dućanu su svi super ljubazni i uvijek spremni pomoći i savjetovati. Gogo koji radi tamo zna sve živo o motorima i opremi(y)
 
Pozdrav, uzeo sam si KTM, pa tražim info za servisera u hr, čitajući vaša iskustva, mislim da ću HR zaobići barem za sada.
Poslao sam upit na Seles SLO oni su mi taman na putu do posla, a i imaju jako dobre preporuke.
Što se tiče problema sa ovlaštenim KTM servisima pretpostavljam da tu postoji hijerarhija i customer feedback...
Da svatko napiše u KTM Austria neki prigovor za stvari sa kojima nije bio zadovoljan možda bi se stvari promjenile...
Javim kako je prošlo.
 
  • Like
Reactions: Branko-ST
Pozdrav, uzeo sam si KTM, pa tražim info za servisera u hr, čitajući vaša iskustva, mislim da ću HR zaobići barem za sada.
Poslao sam upit na Seles SLO oni su mi taman na putu do posla, a i imaju jako dobre preporuke.
Što se tiče problema sa ovlaštenim KTM servisima pretpostavljam da tu postoji hijerarhija i customer feedback...
Da svatko napiše u KTM Austria neki prigovor za stvari sa kojima nije bio zadovoljan možda bi se stvari promjenile...
Javim kako je prošlo.

Seles ti je usput,nemas sta razmisljat. 👍
 
  • Like
Reactions: roberto and Switch