Kucelj na xt-a

alcatraz

Member
Ovako,meni treba kompletni auspuh dakle grane od cilindra i top. :( :(

Danas sam zvao dubravcica:On pravi samo topove i nece ze zamarati sa izradom grana i tu je nas razgovor bio gotov.:jesus: :jesus:

Onda sam nazvao Kucelja koji bi napravio i grane (700kn) i top(1000kn).Covjek je stvarno na mjestu,moze se normalno snjim razgovarati i sto je najvaznije kuzi se u motore..... (y) (y)

Grane cu jos sutra probati povariti pa ako neuspije uzecu od njega jer je polovne grane teze naci nego sveti gral,a sad me zanima kakva su iskustva sa njegovim topovima na xt-u.Neka slika ili nesto bi bilo savrseno.
 
  :misli: Pa  za te enduro motore to nebi trebao biti problem, evo ti broj , od Ivice iz Samobora, on ima dosta toga za takve motore,
0915551655.
 
Mislim da je 1700 kuna za cijeli auspuh sa granama mrak cijena..... (y)
Raspitaj se za kvalitetu.....Moglo bi biti O.K !!!!
 
kober said:
Mislim da je 1700 kuna za cijeli auspuh sa granama mrak cijena..... (y)
Raspitaj se za kvalitetu.....Moglo bi biti O.K !!!!

Kucelj ima veliki ugled u zagoRRju a i šire tak da mislim da kvaliteta nije upitna (y)
 
Ak je zagorrcima dobar, onda je to prava stvar !!!! :D   
Kolko traje od narudzbe pa do gotovog proizvoda,mislim jel se puno ceka?
 
Stalno je u nekoj gužvi...zovi,pitaj,čekaj (y)
 
ybr-ovac said:
ja sam čekal tjedan dana a kad nema posla onda on to brže.............ali samo za top ne komplet sve

Dajte ljudi nabacite neke fotke, znate i sami da slika govori sama za sebe... :LOL: 8) (y)
 
izgleda ok , samo mene smeta kad je tako poliran , tesko ga je takvog odrzavat , vidi se svaka i najmanja ogrebotina ili crtica

i da , ovu naljepnicu bi odma maknuo  :mrgreen:
 
markookram said:
izgleda ok , samo mene smeta kad je tako poliran , tesko ga je takvog odrzavat , vidi se svaka i najmanja ogrebotina ili crtica

i da , ovu naljepnicu bi odma maknuo  :mrgreen:
s naljepnicom se nije potrudio a ovak auspuhje odličan i nije ga problem održavat samo treba biti pažljiv i oprezan da ne ostanu crtice ali za 700 kn ti kupi top da ovako izgleda
 
Goran Lepčin_Goc said:
Ja svoju isto moram maknuti, samo ne znam kak, drži se ko luda!
tvoja se ne vidi makar je skurena ali dobro i kod mene je problem kaj mi se nemre zgrijati auspuh onak prav kak orginalni to zato jer je protočan ili