Kucelj na xt-a

Poh said:
no i performanse su?kolko daje?zvuk je?vaši doživljaji...??? :mrgreen:
za njega neznam a kod mene na ybr-u, glej da ti iskreno kažem zvuk je ne bi vjeroval ubitačno dobar samo mu treba naglasiti kak očeš u preformansama sam dobio nešto ali to je sve ništa jer to ti je ono osječaj jer se čuje ko sm. bolesno i to je 12 ks i 4-t nemreš ti tu puno ali mi je bilo radi katalizatora i zvuk i naravno estetika, ali kad gledaš s jedne strane za 700 kn takav top .........na jačim motorima ima razlike i na njegvom dt-u mislim samo on još nije prednji lonac u kojem je katalizator skinul i zablendiral EGR ventil ( povratak ispušnih plinova nazad u mašinu ) definitivno je sve za 5 završna obrada, zvuk i sve to skupa samo nisam sa naljepnicom zadovoljan jer je printana doma valjda :LOL:ha ha ha i da se odljepiti, mislim da što se tiče toga da se bi mogo malo potruiti ali nema veze.....................
 
Poh said:
no i performanse su?kolko daje?zvuk je?vaši doživljaji...??? :mrgreen:
Motor sa auspuhom ide puno bolje, a sad kada je i vuna malo izgorila zvuk je bolji!Ali još bi moral prvi lonac dati napraviti da bude to to! (y)
 
Goran Lepčin_Goc said:
Motor sa auspuhom ide puno bolje, a sad kada je i vuna malo izgorila zvuk je bolji!Ali još bi moral prvi lonac dati napraviti da bude to to! (y)
goc pa ja te več nem mogel pratiti haha  :LOL: :LOL:
 
ybr-ovac said:
ali ja počnem delati kod bratiča za 3 mj. onda te bum ja vljekel s xt-om ili nekvim nakedom 600ccm
Samo čekaj kad prodam stan, pa dojde KTM!Kej se bumo peljali!I odmah kod Kuclja po auspuh
 
Goran Lepčin_Goc said:
Samo čekaj kad prodam stan, pa dojde KTM!Kej se bumo peljali!I odmah kod Kuclja po auspuh
kucelj kad se več bahatimo onda arrow ili akrapovič ili yoshimura ali dobro bume i sa kucljem zdržalji  :LOL: :LOL:
 
ajde ljudi molim vas da tko još ima kucelja da stavi slike, top me sam zanima!  ybr ovac, ajd ih stavi!

hitno je
 
evo ovo ti je otprilike to samo malo kraće........ugl. kažeš mu kak očeš i on ti tak napravi........nemreš pogriješiti kaj se tiče auspuha ja ti stavim slike do kraja tjedna kad mi motor dođe.......trebal bi sutra i imaš i tri oval on je 200 kn skuplji
 
zvao sam ga i za isti ovakav auspuh ko na slici ispod dimenzija 13x10x38cm me traži 950kuna! malo puno mi se to ćini ako si ti platio 700kn! uz top idu i dva njegova nosača i dva federa i četiri kvačice za te federe! i još ću trebat dat 250kn za granu i na kraju me dosta ispalo bude