Kupnja ducati 999 ,2004 g.

Dosta se raspravljalo o tome koji Duc je najljepši, no nekako je izašlo na vidjelo, kroz godine, a i što na koncu ljudi najviše vrednuju: original stanje, bez crta, crtica, felgi, auspuha (osim ak nije termi), bez rezanih blatobrana, karbonskih predodataka, đinđi ovih i onih. Sjećam se Timinog 748, bio je u original stanju i ljepši od svih drugih, jednostavan, imao je ono što je trebao imati, onaj čarobni potez umjetničke ruke koji miluje oko, bez seljačkih uplitanja onih koji žele napraviti svoj unikat, a zapravo bolje bi bilo da ostave originalno, ne samo da je ljepše, nego je i unikat, jer svi su nešto mrdali i izmjenili motore, najčešće unakazili. Čak je i Mate priznao da je unakazio svoje motore i u dubini je priznao da čezne kad bi sve moglo biti kao prije. To mu je recimo nešto što ima pozitivno  :mrgreen:.
Vidim da si zapeo opet za taj superbike, ali ja bi tražio nekog možnog zračnog monstera ili MH 900 evoluzione. Tad bi stvarno bio faca  8) 8) 8)
 
triple_9 said:
Ofiram sa Paulom, ali on prodaje komplet od jedno 3 dukca zajedno pa mi je to malo too much.  :mrgreen: I morao bi te Marvic felge promjeniti sa oriđiđi (čak imaju jedne na njuškalu ali ih je netko sjebao u crno, valjalo bi i to obojati u serijsku).  Eno otac jadan ne vjeruje da mogu biti toliki mazohist. Naprosto ne vjeruje da mogu sa jednog "drloga" na još stariji  :LOL:

Vani ima solidnih primjeraka, ali sam poduzetan kao... Ne pada mi nitko toliko nepoduzetan na pamet. Ovo su muke po dukcu drugi dio  :mrgreen:
Opa... nisam znao da si tih sklonosti... a ni on....  :(


a što se tiče motora, reci ćaletu da on niš ne razme....  :mrgreen:
 
triple_9 said:
Ofiram sa Paulom, ali on prodaje komplet od jedno 3 dukca zajedno pa mi je to malo too much.  :mrgreen: I morao bi te Marvic felge promjeniti sa oriđiđi (čak imaju jedne na njuškalu ali ih je netko sjebao u crno, valjalo bi i to obojati u serijsku).  Eno otac jadan ne vjeruje da mogu biti toliki mazohist. Naprosto ne vjeruje da mogu sa jednog "drloga" na još stariji  :LOL:

Vani ima solidnih primjeraka, ali sam poduzetan kao... Ne pada mi nitko toliko nepoduzetan na pamet. Ovo su muke po dukcu drugi dio  :mrgreen:

Te felge na Njuskalu su Karlove. Paulove su isto crne i eno ih na mom R-u, a orginalne sa R-a su u garazi sa strunutim novim gumama. :mrgreen:
 
miro said:
Dosta se raspravljalo o tome koji Duc je najljepši, no nekako je izašlo na vidjelo, kroz godine, a i što na koncu ljudi najviše vrednuju: original stanje, bez crta, crtica, felgi, auspuha (osim ak nije termi), bez rezanih blatobrana, karbonskih predodataka, đinđi ovih i onih. Sjećam se Timinog 748, bio je u original stanju i ljepši od svih drugih, jednostavan, imao je ono što je trebao imati, onaj čarobni potez umjetničke ruke koji miluje oko, bez seljačkih uplitanja onih koji žele napraviti svoj unikat, a zapravo bolje bi bilo da ostave originalno, ne samo da je ljepše, nego je i unikat, jer svi su nešto mrdali i izmjenili motore, najčešće unakazili. Čak je i Mate priznao da je unakazio svoje motore i u dubini je priznao da čezne kad bi sve moglo biti kao prije. To mu je recimo nešto što ima pozitivno  :mrgreen:.
Vidim da si zapeo opet za taj superbike, ali ja bi tražio nekog možnog zračnog monstera ili MH 900 evoluzione. Tad bi stvarno bio faca  8) 8) 8)

Priznao jesam ali ne ceznem jer su svi originalni dijelovi spremljeni.  :jesus:

I kani se djeljenja savjeta, nikad nisi imao ukusa ni znanja.  :mrgreen:
 
mate said:
Priznao jesam ali ne ceznem jer su svi originalni dijelovi spremljeni.  :jesus:

I kani se djeljenja savjeta, nikad nisi imao ukusa ni znanja:mrgreen:
:afro: :afro: :afro:


bar sam iskren  8)

 
mate said:
Te felge na Njuskalu su Karlove. Paulove su isto crne i eno ih na mom R-u, a orginalne sa R-a su u garazi sa strunutim novim gumama. :mrgreen:

E da, zeznuli ste sa crnom. Antracit serijska boja baš fino otvori motor, pogotovo jer ima tu jednostruku vilicu pa ti felNa uskače u oko
 
duc mini by Domagoj Roso, on Flickr

Nabavija jos jednog. Malo Km, nikad padano  :0648:  :LOL: :LOL: :LOL:


Da ne budem totalno off, 999 pokaza malo cudljivost prije cca 2 mjeseca. Upalija check engine i poceo raditi na 1 cilindar.

Izgorila svjecica (mijenjane obje prije 10ak tisuca), majstor mi je u porecu nategao sajle od gasa tako da je uvijek bio lagano dodan gas (pretpostavljam da su nastradale od paljenja pod tim laganim gasom  :misli:), promijenjene opet i sve je bilo Ok do prije tjedan dana. Prije tjedan dana mi je na nesto preko 230 Km/h opet upalio check engine, al nastavio raditi normalno i nakon sekundu ga ugasija.

Narucija sam OBD2  kabel i fiat tropinski adapter, pa cu pokusati ocitati gresku i vidjeti o cemu se radi. Nakon toga, motor normalno radi, pali, vuce i vise ne pali lampicu.

Jos uvijek je lepi.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  :0648: :0648: :0648:

Ducati 999 by Domagoj Roso, on Flickr

 
ceka se trajekt...... :mrgreen: (y)
 
Meni ne fali, pod ceradom leži, niti ga gledam niti otkrivam niti sanjam. Valjda će mi u proljeće biti veće iznenađenje kad ga skinem golog i pogledam!  :mrgreen:

(y)