Kupnja polovnog Beverlija 200 250 karb ili ie-KUPLJENO :)

Odluka je pala na kraju na 250 ie,2006 god 10000km kofer ,alarm, ono za zakljucat disk,u ovlastenom servisiran.
Novi akumulator, disk plocice, zamjenjeno ulje prije 1500km,i filteri.
Gume su pirelijeve pretpostavljam da su original, nisu zlizane al nisam bas ni eksperimentirao kak drze  :mrgreen:

Jucer sam napravio kojih 100km i fino ide lijepo poteze,jedino kaj sam skuzio da se cuje nekaj na leru sad dal je u pitanju ublazivac remena ili rolice posto nisu do sad mijenjane, i kvacilo se malo cuje na 20-30km/h dok lagano krecem ,mada cital sam o tomse dosta to im nije neka boljka jednostavno se cuju tak.





 
odličan odabir, ajde se vozit  (y) :LOL:
 
noky200 said:
Odluka je pala na kraju na 250 ie,2006 god 10000km kofer ,alarm, ono za zakljucat disk,u ovlastenom servisiran.
Novi akumulator, disk plocice, zamjenjeno ulje prije 1500km,i filteri.
Gume su pirelijeve pretpostavljam da su original, nisu zlizane al nisam bas ni eksperimentirao kak drze  :mrgreen:

Jucer sam napravio kojih 100km i fino ide lijepo poteze,jedino kaj sam skuzio da se cuje nekaj na leru sad dal je u pitanju ublazivac remena ili rolice posto nisu do sad mijenjane, i kvacilo se malo cuje na 20-30km/h dok lagano krecem ,mada cital sam o tomse dosta to im nije neka boljka jednostavno se cuju tak.

Rolice se čuju. Mijenjao neki dan i sad se ništa ne čuje. 120 kn set
 
dannyghost said:
odličan odabir, ajde se vozit  (y) :LOL:

Vec sam napravil prek 200km  :mrgreen:

Ne znam kolki tank ima uspio sam ugurat unutra 7,2l s tim da mi zazaljka jos nije dosla nazad do crvenog podrucja,pretpostavljam da bi trebao imat tank od oko 10-ak litara.

Mada imam neku njegovu knjizicu(uputstva za upotrebu) i na jednom mjestu pise 14l,na drugom 9,8 sto vjerovatno i je tocno.

 
  Čestitke na motoru!!


  Ja sam imao 200-tku, 2003g. i bio sam jako zadovoljan, no nisam ga dugo imao, samo 6 mjeseci ali sam za to vrijeme napravio nešto više od 5000km. Jako malo je trošio, fino je išao.....jedino je znao pucati iz auspuha pri usporavanju i oduzimanju gasa!!
 
Fala svima na lijepim zeljama  :mrgreen:

Sam nek on meni sluzi bez vecih pizdarija i ja zadovoljan ,servise ce dobit na vrijeme.
A za sva usputna pitanja imam vas na forumu  ;)


Evo jos par slikica