Kupovina preko Ebay-a

pa piše ti negdje, estimated delivery, pričekaj iza togs par dana i udri
 
Jos mi se nije dogodilo da mi nije nesto stiglo...pratim putanju.,dodje,pa ode,pa opet dodje,pa se sortira...ponekad stvarno traje,samo se voza,al dodje,najduze je bilo 2 ipo miseca...sad sam narucio onaaj produzetak za pred.blatobran... :)
 
Ma ja zadnjih dan dva roka za isporuku kontaktiram prodavatelja, i gotovo uvijek ponude refund. Ako roba dođe nakon refunda, uplatim im ponovo i svi sretni.
 
Mojih zadnjih destak kupovina roba došla od kine do evrope promtno. Za vrijeme prvog kovida čekali do u nedogled, nešto refundirano, nešto stiglo, nešto propalo.
 
Jutros raano oko 9.47min.,zvoni DPD.i stigla zracna sirena,aliexpress... 4 eur.,moga bi moto-butigu otvoriti. :)
 

Attachments

  • 20201224_104201.jpg
    20201224_104201.jpg
    174.8 KB · Views: 82
Super ja cekam dpd iz engleske i tko zna hoce li skoro uopce slati....poludit cu
 
Neznam kako,neki pisu da im ne dodje, narucio sam tih sitnica masu...i sve pomalo dolazi...imam jos 5-6 sitnica,na putu su... mozda nesto i zaglavi,al nije jos nista... :)
 
Paket(ic) narucen iz Engleske prije 2 tjedna jos nije dosao, bas me zanima kaj ak jos nije u Hrvatskoj i ak bu nakon 01.01.2021. dosao na carinu :mrgreen:
S druge strane, paket narucen iz Njemacke prije 5-6 dana dosao danas.
 
Meni 98% dođe ali prošli loockdown i sada jako kasne mislim da imam već četiri povrata novca unazad mjesec dana.
 
Paket(ic) narucen iz Engleske prije 2 tjedna jos nije dosao, bas me zanima kaj ak jos nije u Hrvatskoj i ak bu nakon 01.01.2021. dosao na carinu :mrgreen:
S druge strane, paket narucen iz Njemacke prije 5-6 dana dosao danas.
Sad ce tesko sto stic iz engleske, sve blokirano ni unutra ni van
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Nacekat cemo se sa englezima!
 

Attachments

  • Screenshot_20201224-133552_Brave.jpg
    Screenshot_20201224-133552_Brave.jpg
    104.3 KB · Views: 79
Paket(ic) narucen iz Engleske prije 2 tjedna jos nije dosao, bas me zanima kaj ak jos nije u Hrvatskoj i ak bu nakon 01.01.2021. dosao na carinu :mrgreen:
S druge strane, paket narucen iz Njemacke prije 5-6 dana dosao danas.
To iz Engleske ce doc,al za misec-dva...ovo iz Njemacke kao EU...dodje puno prije... ;)
 
To iz Engleske ce doc,al za misec-dva...ovo iz Njemacke kao EU...dodje puno prije... ;)

Narucio iz Engleske i krajem 11. mjeseca i doslo nakon 10tak dana, ali da, nije bila situacija koja je sada na njihovim granicama. S druge strane, ovo sto sad cekam je naruceno 12.12., moglo je proc granicu, ali tracking nemam pa ne znam gdje stoji, kod njih u guzvi ili kod nas u posti. To je zapravo kuverta sa folijama za TFT display, poslano klasicno postom u kuverti.
Nije mi toliko do roka isporuke, nego ako bude naplacen carinski pregled, dodatna postarina, gubljenje vremena oko toga itd. Proizvod je ranga 100kn i narucen 3 tjedna prije izlaska UK iz EU trgovinske zone.
 
Last edited:
Meni su se na trackingu izgubile dvije sitnice,pisalo da je stiglo u HR.prije dva ipo miseca,zvao Zagreb prijem postu,po broju niko nezna za to...i zaboravio ja, kad posli misec dana DHL mi isporucia,di je bilo,neznam,al je stiglo...:)
 
Alfa mene isto to brine jer iza 1.1
2021 ide ta glupa carina a predmet kosta 1800 kn
 
Alfa mene isto to brine jer iza 1.1
2021 ide ta glupa carina a predmet kosta 1800 kn


E to je vec problem (carina, PDV, postarina....).


Nekako mi logicno da roba koja udje nakon 1.1 bude podlozna tome, bez ozira na datum kupovine, al ajde, pricekamo pa vidimo