Kupovina preko Ebay-a

Wouu, koji pogodak. Carica će iza da poboljšano uživa
 

Attachments

  • 20230216_102836.jpg
    20230216_102836.jpg
    2 MB · Views: 0
  • 20230216_105913.jpg
    20230216_105913.jpg
    2 MB · Views: 0
  • 20230216_110050.jpg
    20230216_110050.jpg
    1.8 MB · Views: 0
Last edited:
  • Haha
Reactions: maRRin 06
odakle?
kolko para?
Pa sa aliaex.,nije puno, ali stvarno valja, udoban,sa bi ja sidia nazad... nisam ovakav naslon nigdje nasao kod nas,imas i bez natpisa, ako pase.
 
aliexpress saver shiping, prije mjesec dana došlo u Budimpešta i od onda kao poslano u Hr? Jel to tak sporo u 3pm ili ovi u V.gorici drkaju kite
 
aliexpress saver shiping, prije mjesec dana došlo u Budimpešta i od onda kao poslano u Hr? Jel to tak sporo u 3pm ili ovi u V.gorici drkaju kite
Doce ti,ne brini,to vjerovatno ide preko HP.,il se tuku da preuzmu...
 
Doce ti,ne brini,to vjerovatno ide preko HP.,il se tuku da preuzmu...
sporo u vražju mater, pa s cainaiom dođe za 7-10dana, Budimpešta i Overseas. Znači ziher je hp u pitanju?
 
sporo u vražju mater, pa s cainaiom dođe za 7-10dana, Budimpešta i Overseas. Znači ziher je hp u pitanju?
Neznam,meni je samo jednom tako zaglavilo i isto stiglo u Budim.te otišlo za Cro.,doslo, proslo carinu i otpremljeno za ZD., pa iz Zg. do Zd. putovalo misec ipo , ali doslo je do isteka datuma dostave...e,da...dostavia je poscjer HP,nije se ni javia, nasao sam na balkonu na stolu...znam,jer sam pregleda poslje cameru ,samo je ostavio i otisao...
 
Moram pohvalit kineze i djelatnike skadista u budimpesti...za 10ak dana sve je bilo na kucnoj adresi.
To je sigurno, ali samo kad pošiljku u ruke dobije DHL ili Overseas...
 
evo meni jucer javilo da je posljka vracena posiljatelju za jedan paket a nikad do mene nije dosao.... nit pisma ni razglednice....
u statusu..dolati, dolazi, dolazi, otislo hahah

jel neko skuzio razliku canaria i savera?
i dal iko ima hint kad sto ide na HP a kad na overseas... ja nisam uspio prokljuvii
 
ovo tvoje je za kockasti kofer?
Namjenjeno, tako pise, ali može i za zaobljeni, meni je legao origgigi...samo moraš paziti kad počneš lijepiti, namjestiš i pritisneš te neema šanse vise pomicanja...bitno da je poedjina ravna...sve to ide...
 
Naruceno s aliexpressa 9.2. i 10.2. Isporuka planirana 2. i 3. ozujka. Prvi komad stiga u sridu, a drugi jucer, znaci za tiedan dana. Ispada da se moze. E da, isporuka je bila u NL. Valjda kuzite di nastae problem :unsure:
 
  • Like
Reactions: prpa
evo meni jucer javilo da je posljka vracena posiljatelju za jedan paket a nikad do mene nije dosao.... nit pisma ni razglednice....
u statusu..dolati, dolazi, dolazi, otislo hahah

jel neko skuzio razliku canaria i savera?
i dal iko ima hint kad sto ide na HP a kad na overseas... ja nisam uspio prokljuvii
Uvik pitam šalju li slučajno Overseas-om. Ako jedino tako šalju, odustanem odmah. Unatoč imenu Overseas, gospoda NE dostavljaju na otoke. Bar ne u mojoj županiji. Vrate pošiljatelju i navedu da su neuspješno pokušali dostaviti.
 
Mislim da ne ide bas vraćanje pošiljke tako. DHL i Overseas stvarno uvijek nazovu da dostave, ima se i mogućnost promjene adrese dostave, može se podignuti i u njihovom uredu...a HP. Ako ne dostavi, trebalo bi naći u najbližoj posti...
 
Misli ti šta te volja. Oni vrate pošiljatelju i to je to. Overseas, moš mislit.