KUPUJEM APRILLIU RS 125, 06 NA DALJE

Dek..Dadek

New member
Dek is bek  :wink:

Ima netko za preporucit kakvog cvaju, moze
I Mito?

Znam sve... Drugi pubertet i to  :mrgreen:
 
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/aprilia-rs-125-125-cm3-oglas-22493561

Poznaje netko?
 
Ako ti je ova crvena replika iz Varaždina cjenovno pristupačna to ti je to, a siguran sam da se još da dogovoriti i nešto oko cijene . Poznajem ljude ,parsto eura im u životu ne znači ništa . Link neću stavljati ,ako ne ,kupi nešto kao ova crna i udri šarafiti !  8) :021:
 
Kawah said:
Ako ti je ova crvena replika iz Varaždina cjenovno pristupačna to ti je to, a siguran sam da se još da dogovoriti i nešto oko cijene . Poznajem ljude ,parsto eura im u životu ne znači ništa . Link neću stavljati ,ako ne ,kupi nešto kao ova crna i udri šarafiti !  8) :021:

Hvala, ali na koju mislis? Na njusci ova spanish replica? Dam 1500 eura.. Nemrem vise jbga
 
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/aprilia-rs-125-2008-god-arrow-ispuh-21kw-atraktivna-oglas-22702951

A ova?
 
Ako pomno pročitaš oglas za ovu bijelu sve će ti se samo reći , ako već sad daješ 1500 za ovu spanis repliku iz Varaždina vjerujem da ćeš namaknuti još koju stoticu pa dogovoriti za nju . Ja bi napravio tako ,ali ti kupuješ...Razmisli !  (y)  :021:
 
Hehe.. Da, ovu bijelu bih preskocio, bar prema tekstu iz oglasa.. Iako to je realna cijena..ako je sve ispravno, naravno.

Da.me netko krivo ne shvati, svoju busu 8 godina staru sa 35k km i 2k eura opreme sam dao za 40k kn..
 
Osam godina stara busa,za cca 5 soma europskih novčanica,veliš dva soma opreme, kilometraža minorna ! :palacdolje: :021: Matematika ti nije baš najbolja ,nema toj busi smrti ,ali ajde ... I sad gledaš nešto za soma i pol ? Ne znam ,sa svemirskog broda na prvi avion braće Wright ...  :palacdolje: :021:
 
Da da.. Matka mi nikad nije isla. Ocu neki biciklic da se vozim, nemam ni vremena nesto, tak da bude za vikend ok..
A buse sam prakticki bio 1 vlasnik, ali sam ju prodavao usred krize i malicka je bila na putu itd itd bla bla.
Kuzis, veselim se tom fajrcegu ko beba cici 😉
 
Ne znam koliko imaš godina, vjerovatno si još jako mlad ali veselje bi te moglo brzo proći ako žuriš s kupovinom . Cvajtakti imaju svoje čari , ali ako si vozio busu znat ćeš o čemu govorim !  (y) :021:
 
Kawah said:
Ne znam koliko imaš godina, vjerovatno si još jako mlad ali veselje bi te moglo brzo proći ako žuriš s kupovinom . Cvajtakti imaju svoje čari , ali ako si vozio busu znat ćeš o čemu govorim !  (y) :021:

Jamo mlad.. Imas cugu kompa 🍻 navozio sam se ja motora, i ne zurim se nikam 😊
 
Sve five !  (y) (y) Jeftino buš prešel s cugom ,nisam tipični Zagorec po tom pitanju !  :LOL: Sretno s kupovinom . :021:
 
Kawah said:
Ako pomno pročitaš oglas za ovu bijelu sve će ti se samo reći , ako već sad daješ 1500 za ovu spanis repliku iz Varaždina vjerujem da ćeš namaknuti još koju stoticu pa dogovoriti za nju . Ja bi napravio tako ,ali ti kupuješ...Razmisli !  (y)  :021:
moj rs125 2008. je bio potpuno uredan (regan skoro god. dana, dobre gume, sitna kilometraža, drugi vlasnik) pa smatram da je 1400 eura koliko sam dobio za njega prošle godine neki plafon plafona za takav motor jer za 2000 se već može kupiti uredna efica, gsxr 600 ili ninja šestica..