KUPUJEM APRILLIU RS 125, 06 NA DALJE

Štima ,Moonova konstatacija je 100% na mjestu ,jedino se ne slažem u pogledu usporedbe sa šeststoticama,mislim da je to miješanje krušaka i jabuka . Ovo je cvajer , japanezeri su firtakti ,rsica je stara  deset let ,za dva soma je sedamnaest do petnaest let stari zxr6,ili efica, ili suza upitne kilometraža i stanja ! Treba dobro odvagnuti .Kak god pretendiram  japansku školu ipak je ovo mlađe prometalo s manje kilometraže ,ili ...  (y) :021: :021:
 
nisi u pravu ... 125 je kramp na kojem uvjek moraš biti spreman da bu zružil.... smrdiš po ulju i prdiš po selu jer nebreš na neki put... mislim možeš al je to rizik.... :)

za 2 keka eura sam ja kupil zx6r 00.g koji je žaril i palil i još bu 50 tkm žaril i palil (regan godinu dana s novim gumama bez ulaganja v orginal stanju).... iole zdrav four in line a kupi se za tu svotu dobar i ispravan bu 3 put preživel bilo koji kotec dvotaktni.... a voziš se kak čovek i ne čekaš nizbrdicu da traktor prestigneš....

i to sve uz manju potrošnju....  :)
 
Evo, ako ti nije ispod časti ( a mnogima je ,jako dobro to znam )to ti je pred nosom kawa eliminator 125 ,četverotaktni japanezer po x testova jedan od najboljih agregata u toj klasi ,pouzdan ,trajan ,drži tarifu i nepoderiv u laganom krstarenju . Po meni dbest za te novčeke.  Ovog mog  šmrkljivca to ne pali ,pa nek' sad šarafi po ovom njegovom sradu600 ,ali bez moje pomoći !  (y) :LOL: :021:
 
Matek ,na istom smo tragu ,ali človek je napomenul da treba nekaj za drlajbanje od ...do , znači nikaj vrloga.Je ,cvajer smrdi kak vrag ,treba ga vrteti kak zlo .. Al ,čovek je imao busu kak veli ,valjda zna kaj  more !  :LOL: :LOL: :021:
 
problem je kaj dok sjedneš s jačeg motora na rs, zaklat ćeš ga u roku pola godine jer bude gas stalno na full, bar je tak kod mene bilo, ne znam, baš ništ me nije privuklo na tom motoru osim kaj je izdržao dva mjeseca maltretiranja i pobrao koji euro sa strane (y)
i na kraju računice ispada da će se neki srad, k1 ili cbr600f isplatiti kroz održavanje i potrošnju u kratkom roku i još se voziš ko čovek za razliku od ove štilofke..
 
Imate pravo. Nakon sto sam onom zagiju ponudil 1400 eura za onaj fajrceg, a ovaj mi napisal da si za to kupim kineski skuter, odusto sam od tih bicikala, kolko god sam se zelio vratiti u mladost i opet provozat cvaju ko nekada..
Sad se bacam u ozbiljne pile, npr 6ice 😋
Iako mi je zapravo zelja v rod, ali to ce ipak malo pricekati :mrgreen:
Zapravo, kad bolje razmislim, trebalo bi imati bar 5 motora u garazi, pa dilema ne bi ni bilo  :rolleyes:
 
Samo sam se salio... Kupio 636, 05. God..
Hvala ekipa na razumijevanju, potpori i odgovaranju od 125 😉