Kvaliteta asfalta

zvjerko rider said:
Već legendarni asfalt u Puli ali i u većem djelu Istre. Neki dan stanem na semaforu kod pošte u Puli stavim nogu na cestu i okliznem se tako da sam se skoro složio ali vrh mi je kada izgrebu cestu sa onim sranjem kao što su to napravili nedavno na kružnom u Labinu.

Obožavam kad na to izgrebeno sranje naletim u pola nekog zavoja. Onoga tko je smislio da to tako ostavi treba poslati u zatvor.
 
balky1 said:
Obožavam kad na to izgrebeno sranje naletim u pola nekog zavoja. Onoga tko je smislio da to tako ostavi treba poslati u zatvor.

Onda si se do prije koju godinu obožavao voziti kroz Kokuletovicu  :)
 
Onda ste vi u Istri u većoj banani neg mi u unutrašnjosti :(
Ja sam se vozio po Krku i tamo mi je po cijelom otoku zadovoljavajući asfalt, osim naravno po kruznim tokovima i kroz centar naseljenih mjesta gdje se ionako ne moze brzo voziti...
 
roby5 said:
Onda ste vi u Istri u većoj banani neg mi u unutrašnjosti :(
Ja sam se vozio po Krku i tamo mi je po cijelom otoku zadovoljavajući asfalt, osim naravno po kruznim tokovima i kroz centar naseljenih mjesta gdje se ionako ne moze brzo voziti...

Asfalt je loš, da, na mnogo cesta. Često uglađen do visokog sjaja po lokalnim prometnicama zbog velikog prometa (turizma....) i uz puno rupa. Mada vidim u zadnjih cca. 2 god. da su asfaltirali dosta cesta.
 
U Splitu je cesta ocajna, pogotovo oko semafora, a kada pada kisa, osjecaj je ko da vozis po jajima, i vidim da niko ne spominje pjesacki i punu crtu, jer tu skoro nema nikakvog trenja, sama boja, nema za sta drzati guma
 
Još je i dobro di ima asfalta...

b1f7a546ea0bbe18594cd6b5cbda731f.jpg


:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Fiićo said:
U Splitu je cesta ocajna, pogotovo oko semafora, a kada pada kisa, osjecaj je ko da vozis po jajima, i vidim da niko ne spominje pjesacki i punu crtu, jer tu skoro nema nikakvog trenja, sama boja, nema za sta drzati guma
Briga te, ti si ionako u 3lju :mrgreen: