Kvarner enduro soft

Franco_Ri said:
Ma Pajser folira  :mrgreen:
Prosao bi sve, da negdje zapnes bi ti pomogli pa i mene su cupali iz blata i spasavali  :LOL: (y)
ne bahati se.......:) jer...kada dodjes..i, kada te ja uhvati...ce biti..joh joh joh...:):):)
 
Kratki osvrt na Shreka.
Motor je zapravo soft verzija hard endura,iako se vrlo lako da promjenit s par zahvata.No to onda mijenja stvari i više nebi bio toliko svestran.

Šok 1.=nakon par dana vožnje stanem dopunit rezervar ono 2,2 litre!!!
Šok 2.=Silaskom na makadam motor postaje pravi enduro stroj,sve sumnje padaju u vodu.To ideee!
Šok 3.=Shrek nema vibracija!!!Znači ko beverly 200!! totalni šok!

  Upravljanje je na nivou bilo kojeg harda.Snaga na papiru ne odgovara osjećaju u vožnji.Zapravo bi se usudio reć da mu opće ne fali snage,...ma fali ali za kurčenje i šlajfanje u prazno.Na pameti morate imat da po njemu jaše konj od 95 kg.Ono što oduševljava je lakoća prolaza upravo zbog te "taman" snage.Na škakljivom rasutom stjenjaku i mokrom lišću i blatu ne ore ko konj i puno teže dovodi u glupu situaciju poznatiju kao "bokarenje"..Svako je brdo izvukao kao i veći drz400,ko mali turbo dizel,zakon.Doduše treba ga malo naučit jer zbog manje kubikaže ima specifičan okretni moment i način vožnje.No nakon toga mislim da bi ga pravi šofer vozio bolje negoli ja bilo koji hard.Ovjes je taman i može puno više od onog kako mi vozimo.Stand up pozicija taman.
Silazak na cestu ne umanjuje gušt jer imaš filing da voziš BMX biciklu.Sve do jedne granice od jedno 110 kmh,jer onda ipak skužiš da je motor od 250ccm.
Iz svega gore navedenog se možda da naslutiti da ću duže vrijeme zadržat motor,no obećavam da ću ga mjenjat za jači :mrgreen:..ego je čudna boljka.Ehh šta nije bar 450 ...Onda bi opet tražio 250 jer je sve preko zapravo višak..ahh.Čisto da se nešto dešava.
 
payser said:
Kratki osvrt na Shreka.

Bravo paYo , ako tako nastaviš ( prema dolje ) završit ćeš i ti na biciklu.
Kad još malo bolje razmislim ... svi oni konji dalje su - višak.
 
...a kad još malo razmisliš ... ima motor i jednu prednost u odnosu na nemotor.
Možeš u svakom trenutku lijepo popraviti frizuru ...
 
Ok.pretpostavljam da je sljedeća slika kad u gaćama ladim jaja na propuhu.Aj Franco ..pucaj,nek se narod smije.
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaa samo neka je veselo...Payser je zakon!!!!

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

 
miromax said:
Bravo! Konačno ste i vi "izašli"  :mrgreen:  . Ček malo, ono mjesto za osnivačku skupštinu čak i ja znam, jelda PG?
Pratimo vas...!

Ne znam da li ti znaš za to mjesto,moguće jer ste se vrtili tamo prošlog ljeta.
A mogu vam i ja mjesto pokazati ( ukoliko ispod sica dopeljate kakav tatarski komad mesića ).
 
delbi said:
Aaaaaaaaaaaaaaaaa samo neka je veselo...Payser je zakon!!!!

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

Molim dotičnog moderatora ( ultimativno čaak! ) da naslov ove teme promijeni u Kvarnerski enduro gay krug.
 
Gey is ok
...evo...ja Vas sve skupa iskreno zavolio....i, ne sramim se to priznati

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

 
Nema potrebe za promjenom naslova.....sve je jasno iz dva-tri vaša posta....  :LOL: :LOL: :jesus:
 
PG said:
Molim nekog od moderatora da na izričiti zahtjev nekih kojima riječ " soft " zvuči prepi.kasto ... naslov teme preimenuje u " Kvarnerski enduro krug "

To je OK, ne treba iz naslova vidjeti o čemu se točno radi
Mi smo s vremenom profilirali Žumberak kao soft i Medvednicu kao hard temu
Mene strah i zavirit u Medvednicu, a ovima iz Medvednice ispod časti virit nama.
Nego bilo je vrijeme za vlastitu enduro temu  (y)
 
delbi said:
Gey is ok
...evo...ja Vas sve skupa iskreno zavolio....i, ne sramim se to priznati

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

:0648: :0648:

Delbija za idejnog vodju!
 
Ako ti Delbi dođe za idejnog vođu ima viklere i rose gaće da nosiš...a kćer mu nećeš ni vidit..

PG said:
Molim dotičnog moderatora ( ultimativno čaak! ) da naslov ove teme promijeni u Kvarnerski enduro gay krug.

A ti bananamenu se ne javljaj,..bolje ti je..
 
payser said:
Ako ti Delbi dođe za idejnog vođu ima viklere i rose gaće da nosiš...a kćer mu nećeš ni vidit..

A ti bananamenu se ne javljaj,..bolje ti je..

Aj ča.
Idem se žuljat na biciklu...




Evo sad će da krene opet ...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa