kymco grand dink 250?

Ajde da oživimo temzu o Kymco Grand Dinku postao i ja vlasnik istog star 3 godine prošao 1700km,Kao nov jedna ogrebotina prilikom pada i to je to.Za sada super zadovoljan sa svime!
 
Napravio prvih 1000 km i sve 5 samo toči i vozi,samo što ponekad malo teže primi bravica od sjedala al to će se riješit kad ode sezona vožnje.
 
captan said:
Napravio prvih 1000 km i sve 5 samo toči i vozi,samo što ponekad malo teže primi bravica od sjedala al to će se riješit kad ode sezona vožnje.

upravo tako :) NEma brige s Kymcom. Citirat cu SMS od prije neki dan sto mi je frend iz Crikvenice poslao, nadam se da nece zamjeriti na tome :)

"Bio danas na tehnickom. Stariji kolega kaze mladjem: "TO TI JE KYMCO, SAMO PROVJERI SVJETLA I ŽMIGAVCE" :)

 
Eto još jednog vlasnika Grnad Dinka 250.
Na moju žalost,uspio sam napraviti oko 2000km i imao udes.
Mislio sam da su samo olastike sjebane i nekaj sitnog na motoru kad dobijem poziv od servisa da mi je kostur iskrivljen i volan malo na napred.
Uglavnom,sfukan mi je skut pa sad nemam pojma kaj s njim.
Ali da ne duljim.
U te 2TKM sam doista uživao na njemu i kad mi je lik javio da je totalka....slabo mi je došlo!
Sad ga se najvjerovatnije moram riješiti i početi razmišljati o nekoj drugoj makini.
Jedina mana su mu 12'' kotači.Svaki kamenčić se osjeti,ali inače je totalni gušt vožnja na njemu!
 
Bas mi je zao ,si kupio novog ili rabljenog?Sklepat ces ti to do proljeca.Ja sam na svog namontirao kofer kappa 46 lit sad samo picim dok ne padne snijeg.U kojem servisu ti je skut?
Pozdrav!!
 
Polovnog sam uzeo.
Sad mi svi govore da to više neće biti isti motor,nakon udesa.
Dao sam ga u RS Moto.Napravio sam servis kod njih i stvarno su ok!
A sad čekam procjenu od osiguranja pa da vidim isplati li mi se popravljati ili da uzmem lovu a skut prodam za djelove.
Sad sam već bacio oko na Exciting 500 isto polovni...samo malo mi je puno.Bumo vidli!