Levanjska - nevjeroFakingvatno !!

Levanjska je izgleda prošlo svršeno vrijeme, nisam gore vidio motor kamoli skupinu i tako je već tjednima, čak niti turističkih kruzera više nema, o rejserima da se ne govori, gore su postali rijeđi od ličkih medvjeda, a opet možda je i bolje tako.
 
Na tom zavoju je i King RR završio svoju moto karijeru.
Naišao sam kad su već čistili cestu, što poručit osim čuvajte glavu, danas ujutro jesi, a u podne tko zna.
R.I.P.
Slucajno naletio na ovo...King RR?? Jel on davno imao prerađenu Hondu, bijele boje sa mono vilicom? Ima od tad cca 15 godina
 
Levanjska je izgleda prošlo svršeno vrijeme, nisam gore vidio motor kamoli skupinu i tako je već tjednima, čak niti turističkih kruzera više nema, o rejserima da se ne govori, gore su postali rijeđi od ličkih medvjeda, a opet možda je i bolje tako.
Bude ih, ali se brzo raziđu.
Do Čaglina zna biti sakriven Lasercam4.
U Ruševu bude parkiran bijeli policijski kombi.
Po Levanjskoj se provoza policajac motorom i to više puta gore-dolje.
Vikend pogotovo.
Kako se prošle godine ono desilo baš su stisli.
 
Bude ih, ali se brzo raziđu.
Do Čaglina zna biti sakriven Lasercam4.
U Ruševu bude parkiran bijeli policijski kombi.
Po Levanjskoj se provoza policajac motorom i to više puta gore-dolje.
Vikend pogotovo.
Kako se prošle godine ono desilo baš su stisli.
Na toj sam cesti ajmo reći gotovo pa svakodnevno (osim vikenda) i iskreno ako u tjedan dana jednom sretnem policijsku patrolu. Bili su stajali jedno vrijeme kod crkve u Ruševu i tamo u smjeru Slav. Broda kod skretanja za Djedinu Rijeku i to je bilo 0-24 (lov na krijumčare migranata), nemoguće je bilo proći da me ne zaustave i prekopaju kamion i prikolicu ali sad ih stvarno već dugo nema nigdje na tim cestama, vjerojatno je i kod bajkera izazvana ta preventivna situacija jer ruku na srce dobar dio koji su se gore vozili nisu uopće registrirani kamoli teh. ispravni, tako da strah je dobar ko ga ima 😁
 
  • Like
Reactions: Village
taman posla, on je vozio samo muške motore.. :mrgreen:
Tako puno istine u tako malo riječi 😁

King RR je bio klasični HONDOfob i YAMAHAfob 🙈 😂

Gotovo sam siguran da ne postoji netko tko više voli ZX10r od njega, taj stav gaji čak i danas iako ga je gotovo koštao glave, lud ćovik što bi se kazalo 🙄
 
  • Like
Reactions: Feis123
Tako puno istine u tako malo riječi 😁

King RR je bio klasični HONDOfob i YAMAHAfob 🙈 😂

Gotovo sam siguran da ne postoji netko tko više voli ZX10r od njega, taj stav gaji čak i danas iako ga je gotovo koštao glave, lud ćovik što bi se kazalo 🙄
Normalan nije sigurno
 
Last edited:
Na toj sam cesti ajmo reći gotovo pa svakodnevno (osim vikenda) i iskreno ako u tjedan dana jednom sretnem policijsku patrolu. Bili su stajali jedno vrijeme kod crkve u Ruševu i tamo u smjeru Slav. Broda kod skretanja za Djedinu Rijeku i to je bilo 0-24 (lov na krijumčare migranata), nemoguće je bilo proći da me ne zaustave i prekopaju kamion i prikolicu ali sad ih stvarno već dugo nema nigdje na tim cestama, vjerojatno je i kod bajkera izazvana ta preventivna situacija jer ruku na srce dobar dio koji su se gore vozili nisu uopće registrirani kamoli teh. ispravni, tako da strah je dobar ko ga ima 😁
Pisao sam isključivo za vikende, jer tada se svašta dešavalo.
Nismo se razumjeli. Radnim danom nemam pojma, a i vjerujem da tada nema nikoga.
Mi kao ekipa smo dolazili i dolazimo samo za vikend
 
  • Like
Reactions: knego7
Tako puno istine u tako malo riječi 😁

King RR je bio klasični HONDOfob i YAMAHAfob 🙈 😂

Gotovo sam siguran da ne postoji netko tko više voli ZX10r od njega, taj stav gaji čak i danas iako ga je gotovo koštao glave, lud ćovik što bi se kazalo 🙄

Ne sjecam se sto je bilo tad?

Nema ga dugo na forumu? Jel i dalje aktivan s motorima?
 
Ne sjecam se sto je bilo tad?

Nema ga dugo na forumu? Jel i dalje aktivan s motorima?
Razveo se od ZX10r i oženio se sa pravom obitelji, ovog ljeta može ga se (pokušat) pronaći na potezu od Zadra do Prevlake, a posljednja lokacija kad smo se čuli bili su Tučepi, gdje je sad neznam 🙄
 
  • Like
Reactions: Feis123