Levanjska - nevjeroFakingvatno !!

Dje onaj djandar jel ziv nea ga 100 godina :mrgreen:
je :mrgreen:

Motorima vrijednost raste samo u oglasniku.U očima današnje omladine pada,oni danas imaju neke druge interese ..
Ne vjerujem da će količina motora na Levanjskoj ikada više dostići nekadašnje brojke..
Ali dokle god je asfalt dobar,uvijek će se naći netko ;)(y)

Danas je motor moda a ne vještina , sparkiran pred nekom birtijom i hrpa slikica na fejsu i instagramu . A ekipa koja se vozi ide na putovanja i većina ih ima turere ,
Ima klinaca koji se ganjaju noću gradom i to je to.
Promet je postao kaotičan , loših vozača sve je više , starijima se više neda stavljat glavu u torbu , možda tu i tamo koji lijepi zavoj potegnu ;)
 
je :mrgreen:



Danas je motor moda a ne vještina , sparkiran pred nekom birtijom i hrpa slikica na fejsu i instagramu . A ekipa koja se vozi ide na putovanja i većina ih ima turere ,
Ima klinaca koji se ganjaju noću gradom i to je to.
Promet je postao kaotičan , loših vozača sve je više , starijima se više neda stavljat glavu u torbu , možda tu i tamo koji lijepi zavoj potegnu ;)
Ovo je stvarno zvučalo depresivno... :oops:
 
Good times na staroj kramulji ..
1694237177591.png
 
Last edited:
Ja sam tamo često.
Stado krava i ovaca nema više.
Periodično dolaze razne ekipe i momački se voze. Kako se neka ekipa povuče stiže druga.
Sada vikendima deru dečki iz SB. Njih desetak. Povremeno Miro i ekipa iz PŽ.
Uglavnom vikendom se uvijek neka ekipa vozi. Više subotom nego nedjeljom.
Policije nema, kamera nema.
 
  • Like
Reactions: Johnny 11
Postoji li uopće netko od uobičajenih posjetitelja ljevanjske da nije pao gore barem jedanput 🙄
Osim mene, ali ja se niti ne računam pod nekakvog rejsera , više sam onaj koji smeta 🙈 😁
Koliko čitam ima vas sa sve tri strane tromeđe.
 
Koliko cujem smrt je pohodila levanjsku, dvoje mrtvih, motocikli, sudar. Sto se dogodilo i tko je stradao? Vidjeli smo policiju kako juri prema tamo..m
 
  • Sad
Reactions: zrakoplovac
Koliko cujem smrt je pohodila levanjsku, dvoje mrtvih, motocikli, sudar. Sto se dogodilo i tko je stradao? Vidjeli smo policiju kako juri prema tamo..m
Navodno jedan dečko iz N.G. a jedan iz Broda. Frontalni sudar između Sovskog i Pake
 
NG, a drugi (56) iz Valpova.
Ne iz naše ekipe, ali poznanik 30 godina
Netko iscurio u zavoju? Taj iz čovjek iz Valpova je bio dobar prijatelj mog jako dobrog prijatelja. Kaže bio full odmjeren čovjek. Baš tužno.
 
Netko iscurio u zavoju? Taj iz čovjek iz Valpova je bio dobar prijatelj mog jako dobrog prijatelja. Kaže bio full odmjeren čovjek. Baš tužno.
kazu iz policije da je čovjek pretjecao auto u krivini i naletio na ovog iz NG
 
  • Sad
Reactions: miro