LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

BTW. Alpinestar čizme imam i ja i piše made in croatzia, a rade se u Varteksu, i frend mi je u padovi kupio iste takve isto iz croatzie
 
I to je jeftino? Zimus u Louisu, potkapa 1 euro, tank torba 10 euro (obična na gurtne, još nisam namontirao jer sam ljen  :D)... sam treba kopati po dućanu i to van sezone...

Nego te hlače u Lidlu me interesiraju, budući da pametnjaković nisam kupil u Louisu za 40eur na akciji a i dalje je hladno.... ima tko? Valjaju kaj?

 
vele ljudi da su hlače ok (pročitaj temu od početka) i ja si razmišljam ubosti jedne!
 
Tealc said:
I to je jeftino? Zimus u Louisu, potkapa 1 euro, tank torba 10 euro (obična na gurtne, još nisam namontirao jer sam ljen  :D)... sam treba kopati po dućanu i to van sezone...

Nego te hlače u Lidlu me interesiraju, budući da pametnjaković nisam kupil u Louisu za 40eur na akciji a i dalje je hladno.... ima tko? Valjaju kaj?

windstoper podkapa? "malkoc" se razlikuje od obicne pamucne podkape....isto tako i tanktorba, na magnete, na dva kada, ruksak, milijardu pretinaca itd....
 
Ja san lani kupija te gače i to kad san se slučajno naša u Zagrebu, uđen u Lidla kad ono rasprodaja moto opreme.Ljudi su manito kupovali i mislim da niko nije pogrješija.
Hlače su stvarno dobre i vride 500 kn, imaju i postavu koja se vadi, imaju ventilaciju,nepromočive i mislim da se ne razlikuju puno od onih preko 100 kn - moj savjet  (y)
Potkape san isto kupija i skroz je ok i sta je najviše bitno nema šav po sredini glave da žulja i ostavlja ožiljke- (y)
Interkomi za te pare- :palacdolje:
Bubrežnjak i ne vridi više-  :palacdolje:
disclock - (y)
Eto opremu iman vise od godinu i skroz san zadovoljan...nadam se da san pomoga
 
Wrbex said:
windstoper podkapa? "malkoc" se razlikuje od obicne pamucne podkape....isto tako i tanktorba, na magnete, na dva kada, ruksak, milijardu pretinaca itd....

E kaj nisi napisal onda :(
Bolje da nisi, sad mi zao i tih 10eur za torbu  :LOL:
 
Vridi li ista kisno odijelo?
 
Branko-ST said:
Vridi li ista kisno odijelo?

kišno odjelo bih ipak preporučija u Šage "sidi" mislim da je cijena oko 200 kn, testira san ga i  (y)
 
svetiduje said:
kišno odjelo bih ipak preporučija u Šage "sidi" mislim da je cijena oko 200 kn, testira san ga i  (y)
jel to kombi ili dvodijelno?
 
ja cu disklock i grijace kolina, prijatelj kaze da su ok, samo šteta nisu na čičak  :?
 
Dobar je iz Sage kombinezon al nema broja,icu sutra vidit jel dolazilo vecih brojeva
 
Zildjian said:
ja cu disklock i grijace kolina, prijatelj kaze da su ok, samo šteta nisu na čičak  :?
jebo disko lock!  :shock: ak se nisi već naviknuo na njega, ziher ćeš sjebat disk i sve ostalo, tam dole...  :LOL:
 
svetiduje said:
..
Interkomi za te pare- :palacdolje:
....

Kako to da nikoga ne zanimaju interkomi??

Šta im ne valja a šta valja? Ja bi volio imati jedan a ovo mi se ne čini skupo  :misli:
 
Ljubo_01 said:
Kako to da nikoga ne zanimaju interkomi??

Šta im ne valja a šta valja? Ja bi volio imati jedan a ovo mi se ne čini skupo  :misli:
i meni se čine povoljno, al neću niš pitat, da me ne popljuju.  :mrgreen:
 
Wrbex said:
Ja ih kupio prosle godine, samo nisam jos uspio isprobati :) Eno stoje u ormaru  :mrgreen:

Ajde sada kacigu na glavu, drugu mami u drugu sobu i probaj pa nam javi rezultate  :LOL: