Link za Runner 125

Lino Bad

Guest
Da vas sve skupa ne davim puno, kupujem Runnera 125 novi (ali stariji model) dok traju ovi popusti, pa me samo interesiraju dobre i loše strane tog skutera.
Vjerujem da je o njemu brdo puta bilo pisano, pa mi samo stavite link.
Unaprijed zahvaljujem!
 
loše strane:mali kotači
dobre strane: centralni greben gdje je smješten rezervar ,4T mašina koja troši oko 4l/100km, solidna ubrzanja, krajna 105 km/h , za po gradu ideala, moguča krača putovanja zbog udobnosti i sica i ovjesa
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blal balblablab lab

ajde pitaj još šta te zanima? :mrgreen:
 
Po zavojima skace kao koza na LSD-u.
Vilice se skrive kod naglog kocenja ako si tezi od 90 kg, i kad bocno padne pucaju plastike (one velike bocne skupe).
Kako kaze winder, uzmi si apriliu sr 125/150
 
kod nagloog kočenjaa...šta?!! pa nisu od papira hebemu!
ajde nabavi mi 150icu ja ju nabavljam a nikako da naletim na realnu cijenu!
a iz salona ih još nema al sad će stić valjda!
 
Faber said:
kod nagloog kočenjaa...šta?!! pa nisu od papira hebemu!
ajde nabavi mi 150icu ja ju nabavljam a nikako da naletim na realnu cijenu!
a iz salona ih još nema al sad će stić valjda!

nisu od papira..od putra su.... ja sam se naravnao vilica.. od ktm-a ninji.. skutera... ali ranorove rijetko..jer kod kodara bezvezni se PRELOME! nemaš kaj ravgnat neg nove uzet LOL
 
Kad sam ga htio dignuti na prednji sa curom iza ( ja imam 90, ona nekih 55) prednja mi je guma zarusala plastiku iza..na kraju sam morao sve skidati i ravnati.
Moja je bila 200 vxr

Za sr 150 ima ovih salonskih, modeli 2003... cijena 15000kn. za druge ne znam
 
M12 said:
loše strane:mali kotači
dobre strane: centralni greben gdje je smješten rezervar ,4T mašina koja troši oko 4l/100km, solidna ubrzanja, krajna 105 km/h , za po gradu ideala, moguča krača putovanja zbog udobnosti i sica i ovjesa
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blal balblablab lab

ajde pitaj još šta te zanima? :mrgreen:

to su tebi dobre strane?!?!?!?

da nisi ti pomješao ta dva pojama LOL

centralni greben je dizajnerska fora da se kao navuče na dizjan "to je motor" 4t mapšina je kod skutera tako malih kubikaža ništa drugo doli pefromance pušiona... servisiranja kod a je spoace shuttle a djelova ko da je enterprise....

ako se gledaju ta ubrzanja i potrošnja bolje uzet novi ditech 50 stavit gore kit.. imat ćeš 3 litre na 100 km.... 100 kmh krajnja + manja registracija jer je 50 cc i ne treba ti A kategorija.... a da o dizajnune govorim...

a ak se ide klasa 125+ ja ne znam kak neko može uzet 4t 125 kad ima 125/150 2t 8) za 1/3 manje para...
 
Faber said:
ajde nabavi mi 150icu ja ju nabavljam a nikako da naletim na realnu

pa šta ne prodaje charlie za 10 000 kn?


aprilia skuter SR 125, 02.g.,. 2400 km, 10.500 kn

aprilia SR125, 03.g., redovno servisiran, kao novi, dodatna oprema, 1600 € fiksno, hitno

e sada ak ti je to nerealna cijena.... onda ja ne znam kaj...

ima ih za 1000 € bez mašine bez rame i tak =)
 
Tha Waynder said:
Faber said:
ajde nabavi mi 150icu ja ju nabavljam a nikako da naletim na realnu

pa šta ne prodaje charlie za 10 000 kn?


aprilia skuter SR 125, 02.g.,. 2400 km, 10.500 kn

aprilia SR125, 03.g., redovno servisiran, kao novi, dodatna oprema, 1600 € fiksno, hitno

e sada ak ti je to nerealna cijena.... onda ja ne znam kaj...

ima ih za 1000 € bez mašine bez rame i tak =)
šta za 100 ojra bez mašine?? si ti lud???!! pljunuo bi ga u oko a ne dao 1000 ojra! :mrgreen:
 
Lino Bad said:
Da vas sve skupa ne davim puno, kupujem Runnera 125 novi (ali stariji model) dok traju ovi popusti, pa me samo interesiraju dobre i loše strane tog skutera.
Vjerujem da je o njemu brdo puta bilo pisano, pa mi samo stavite link.
Unaprijed zahvaljujem!

pusti njih...
Ja sam sa VX 125 bio do Dubrovnika i natrag, vozio ga i po otocima i po gradu.
Pokazao se jako udoban, brz. Putna brzina mi je bila non stop oko 110-115. Dobro leži u zavijima bez obzira na male kotače. Rezervoar mu je preko 12 litara, a troši 4... Odličan ti je popust (23%), pa samo naprijed...
 
Nike said:
Lino Bad said:
Da vas sve skupa ne davim puno, kupujem Runnera 125 novi (ali stariji model) dok traju ovi popusti, pa me samo interesiraju dobre i loše strane tog skutera.
Vjerujem da je o njemu brdo puta bilo pisano, pa mi samo stavite link.
Unaprijed zahvaljujem!

pusti njih...
Ja sam sa VX 125 bio do Dubrovnika i natrag, vozio ga i po otocima i po gradu.
Pokazao se jako udoban, brz. Putna brzina mi je bila non stop oko 110-115. Dobro leži u zavijima bez obzira na male kotače. Rezervoar mu je preko 12 litara, a troši 4... Odličan ti je popust (23%), pa samo naprijed...

a dobro..ti si trgovac....

ja sma čovjeku dao alternatvu..usporedbu... pa ti sada vidi =)
 
Nike said:
Lino Bad said:
Da vas sve skupa ne davim puno, kupujem Runnera 125 novi (ali stariji model) dok traju ovi popusti, pa me samo interesiraju dobre i loše strane tog skutera.
Vjerujem da je o njemu brdo puta bilo pisano, pa mi samo stavite link.
Unaprijed zahvaljujem!

pusti njih...
Ja sam sa VX 125 bio do Dubrovnika i natrag, vozio ga i po otocima i po gradu.
Pokazao se jako udoban, brz. Putna brzina mi je bila non stop oko 110-115. Dobro leži u zavijima bez obzira na male kotače. Rezervoar mu je preko 12 litara, a troši 4... Odličan ti je popust (23%), pa samo naprijed...
a kolko košta?
 
RUNNER VX 125:
Maloprodajna cijena 27.303,09 (26.484 je bila prije popusta cijena za cash)
Božićna cijena 22.091,91 (za gotovinu 21.362,88 )
 
Zahvalio bih svima na odgovorima. Uzeo bi ga zbog popusta, a koristio bi ga za ić na posao i za vozikanje sa frendovima, ne za stuntanje ili neš slično. Odlučio sam se za njega jer nebi htio 2T nego 4T, a budući da je 125ccm ipak nije spor kao npr. onaj shit 4T od 50 ccm (baotian, Tin Matteo).
Najvjerojatnije ga danas kaparim!
Još jednom thnx!
 
Lino Bad said:
Zahvalio bih svima na odgovorima. Uzeo bi ga zbog popusta, a koristio bi ga za ić na posao i za vozikanje sa frendovima, ne za stuntanje ili neš slično. Odlučio sam se za njega jer nebi htio 2T nego 4T, a budući da je 125ccm ipak nije spor kao npr. onaj shit 4T od 50 ccm (baotian, Tin Matteo).
Najvjerojatnije ga danas kaparim!
Još jednom thnx!

dobro bar ces se vozit za 15 kn cijeli dan bez prestanka jer to stvarno ne trosi puno.
 
sven54 said:
Lino Bad said:
Zahvalio bih svima na odgovorima. Uzeo bi ga zbog popusta, a koristio bi ga za ić na posao i za vozikanje sa frendovima, ne za stuntanje ili neš slično. Odlučio sam se za njega jer nebi htio 2T nego 4T, a budući da je 125ccm ipak nije spor kao npr. onaj shit 4T od 50 ccm (baotian, Tin Matteo).
Najvjerojatnije ga danas kaparim!
Još jednom thnx!

dobro bar ces se vozit za 15 kn cijeli dan bez prestanka jer to stvarno ne trosi puno.

troši više od ditecha
perfromanse ko ditech
skuplji od ditecha
ružniji =)
servisini interlai svakih 4000 km... ditechu svakih 15 000 km
i 4t je.... niš nemreš sam riješit treba 4 dana da se nekaj rpmjeni..pa ak nemaš iskustva MORAŠ ić u servis na pranje novčanika...

aprilia_sr_50_r_rot_schwarz_2005_3.jpg


index.jpg
 
VX 125 ima 15 KS a ditech 7 konja...

Servisni interval za izmjenu remena je 12.000 a ne 4.000
Svako 6.000 je izmjena ulja. Dok je pod garancijom potrebno je svako 3.000 ići na redoviti konmtrolni servis