LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI

Kvote padaju u vodu kao i elektricni auti, centar ce biti protiv imigranata a ne samo desni, mijenja se struktura vlasti u EU, zatvaraju se granice....šŸ˜‡


Svako zlo za neko dobro :mrgreen:
 
Nino Raspudić je joÅ” 2015 rekao u jeku one migrantske navale da Schengen funkcionira dok je sve bajno, a u slučaju da krene neÅ”to po zlu svatko stvara ā€˜ā€™zidā€™ā€™ oko sebe. Hrpa tih gender i woke ideja su neprovedive i skupe za popizditi.


Lolo
 
Nino Raspudić je joÅ” 2015 rekao u jeku one migrantske navale da Schengen funkcionira dok je sve bajno, a u slučaju da krene neÅ”to po zlu svatko stvara ā€˜ā€™zidā€™ā€™ oko sebe. Hrpa tih gender i woke ideja su neprovedive i skupe za popizditi.


Lolo
Samo se posro prije par sedmica u Stankoviča u Nu2.
Nedorečen, počeo petljat ko političar. Vidi se da je počeo ganjati političku karijeru. Razočarao me. Nikad gori nastup.
 
Kvote padaju u vodu kao i elektricni auti, centar ce biti protiv imigranata a ne samo desni, mijenja se struktura vlasti u EU, zatvaraju se granice....šŸ˜‡

Daj Bože da bude tako, čim prije i čim jače...
 
znači ne jebe ga kaj banda tuđžmanovska devastira ovu prćiju od države već trideset jebenih godina neg ko dava dozvole okupatorima trideset godina nakon rata

zamimljivo
 
  • Like
Reactions: hondimir
Mi Hrvati imamo problem, u prosjeku smo kao narod stari (prosjek 44g.)debeli i malo nas ima, slabo jebemo pa će nas biti joÅ” manje, a garavi u narednim godinama budu sve viÅ”e dolazili kako u EU tako i kod nas ako niÅ”ta drugo zbog kvota o kojima se za sada Å”apuće i mogle bi biti zajebana stvar. Milanović kao ex predsjednik vlade je dobio 2015 ā€˜ā€™zamolbuā€™ā€™ od frau Mutti da u RH ā€˜ā€™ostaviā€™ā€™ pedeset tusuća garavih Å”to je on na sreću glatko odbio, problem nastupa ako netko veli da ih moramo primiti pod mus i Å”to možemo posljedično očekivati za 15/20 godina, gradonačelnika, ministra, saborske zastupnika ( množina) predsjednika vlade ili države pogotovo kada krene famozno spajanje obitelji, a obitelji su poveće. Uzgred Å vedska je poput Å vicarske jedna od od naj naoružanijih nacija u Europi jer vojni obveznici duže oružje koje čuvaju u vlastitom domu, mi isto ali bez papira.
NaŔao sam stan za iznajmljivanje ovdje poveznica


Lolo
Po mom miŔljenju, to nije jedini problem koji imamo. Ali Ŕto je s problemima s prebivaliŔtem, porezima.
A ja sam također ljut na vozače koji stalno razgovaraju za volanom telefonom i vrlo su nepažljivi.
 
znači ne jebe ga kaj banda tuđžmanovska devastira ovu prćiju od države već trideset jebenih godina neg ko dava dozvole okupatorima trideset godina nakon rata

zamimljivo
Da.
Krali su partizani najviÅ”e (nacionalizacija), pa onda Tuđman i HDZ (privatizacija), pa onda Linić (oprost dugova) i SDP/HNS ekipa koja niÅ”ta nije bila loÅ”ija u muljaži od HDZa, samo nisu imali dovoljno vremena, pa onda opet Sanader i Plenkimoon i HDZ. I uvjek će krast ko god da je na vlasti , jer je to druÅ”tveno opče prihvatljivo, kao i hvaljenje "imam vezu u bolnici" i davanje provizija. KradeÅ” i ti sam ovisno koliko ti prilika dopuÅ”ta, kao i svaki drugi građanin RH.
A taj smrad iz "republike srbijanske" će prvom prilikom opet zapucat i to jedva čeka, a mi ponovo njega i njegov okot velikoduÅ”no hranimo.
I da. To mi užasno smeta kao i turbofolk u kafanama.
Poznam dosta ljudi koji bojkotira supermarkete "Studenac" u DBK, jer u njima pretežno rade Trebinjci?
I nemoj mi o tih "proŔlo 30 godina". Ako mogu Židovi srati o Holokaustu 100 godina ( i to je poželjno i opče prihvatljivo), možemo i mi o zločinima Srbijanaca 30 godina. Dapače bilo bi poželjno djeci svaki dan u Ŕkoli barem 5 minuta ukazivat tko mu je "susjed".
 
Last edited:
Nije niÅ”ta netočno, samo kaj to nitko nebu delal, a priznajmo mnogi niti ne kuže u ćemu je kvaka. Osnove Å”irenja elektromagnetskih valova.

Lolo