LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI

kao da imaju previše zaliha i treba ju se riješiti,
a upravo sol privlači vlagu i u nekim situacijama bolje je kad je nema

Kako mogu imati "previše zaliha"???

Za sol je uvijek bolje da je nema jer sol radi nemjerljivo više štete nego koristi...
 
Malo povijesnih detalja iz pera starih arapskih putopisaca i geografa...

 
Kada se malo izgubiš u bespućima povijesne frustracije... onda ti je i Duce "tvoj"...

 
Treba oženiti te tajkune kaj imaju neku viksu ili apartman od 50m2, bagra je to sigurno stekla na nepošten način, jer da nije imao bi i ja. To je prosjek razmišljanja ljudi koje znam da su za uvođenje PNN. Kada netko odluči, a bude jer je to pitanje vremena i trenutka da sve nekretnine moraju plaćati PNN onda bu nastala kuknjava. Nemojmo zaboraviti da u RH 90% ljudi ima u vlasništvu neku nekretninu (prvi su Rumunji) i da je to lijepi ekonomski potencijal za oporezivanje. RH je uzgred na 14 mjestu, znači sredina u EU po visini nameta na nekretnine, zvali se oni porez, komunalna naknada, vodne naknade ...

Lolo
 
Da, ne bi čudilo da dična Vlada odluči da je to još jedna niša gdje možemo biti prvi u EU, porezu na dobitke na igrama na sreću i po DDK i donacijama krvi, srži i inih dijelova, nema veze što smo u svemu što treba ići na ruku građanima uglavnom u ponosnih zadnjih tri zemlje...
 
Da, ne bi čudilo da dična Vlada odluči da je to još jedna niša gdje možemo biti prvi u EU, porezu na dobitke na igrama na sreću i po DDK i donacijama krvi, srži i inih dijelova, nema veze što smo u svemu što treba ići na ruku građanima uglavnom u ponosnih zadnjih tri zemlje...
Bili bi mi i zadnji ali smo uzeli mito pa smo pustili dvi iza nas.
 
  • Like
Reactions: Village and Nino777
Ovi glupi leftardi očito ne znaju da parkirna mjesta nisu varijabailne veličine da je bitno koliki je auto... jer zauzeto parkirno mjesto je zauzeto parkirno mjesto, svejedno je li na njemu auto od 3,5 ili 4,8 metara...

 
Dakle isto se zagadjuje al vise love ide opcinarima koji tu lovu prosledjuju zelembacima 🤣
 
  • Like
Reactions: Village
Još 15-20 godina i samo bogati će se voziti u svojim autima.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi