ljubitelji off-roada ili arogantne budale

Hrvoje said:
Kako onda da se viši primat čovjek-motorist ne ljuti na ....

nisam jos shvatio tko sta pise i ciju stangu drzi,
ali ako isti ljudi podrzavaju rastjerivanje planinara,
a u drugom threadu se bune na aroganciju vozaca
automobila, onda u necijoj glavi nije sve na svom mjestu
na forumu sam ocekivao pismene i civilizirane ljude,
a sad sam malo uzdrman
ako ce ova kategorija poticati netrpeljivost u svih drugih
kategorija stanovnistva, crno nam se pise, jer
sta da ocekujem od polupismenih celavih (cast iznimkama :) )
tipova u sandalama
:(
 
clox said:
...ako ce ova kategorija poticati netrpeljivost u svih drugih
kategorija stanovnistva, crno nam se pise, jer
sta da ocekujem od polupismenih celavih (cast iznimkama :) )
tipova u sandalama
:(
Kvalitetna konstatacija (y)
 
clox said:
nisam jos shvatio tko sta pise i ciju stangu drzi,
ali ako isti ljudi podrzavaju rastjerivanje planinara,
a u drugom threadu se bune na aroganciju vozaca

Pogledaj malo bolje, imas dva administratora i uvazenog moderatora u ovoj diskusiji pa procitaj sto pisu. To je ono iza cega stoji ovaj Forum, onak, sluzbeno  (y)
 
ib said:
Pogledaj malo bolje, imas dva administratora i uvazenog moderatora u ovoj diskusiji pa procitaj sto pisu. To je ono iza cega stoji ovaj Forum, onak, sluzbeno  (y)
A neslužbeno, ima nas svakavih. Pravi rusvaj! :mrgreen:
 
vidim da se fino zakuhala stvar. tak i treba.
konzultirao sam se malo s frendovima planinarima oko ove situacije pa evo par pojašnjenja. čuli su oni motore, i maknuli su se u stranu, ali su očekivali da će ovi barem usporiti i potruditi se ne pokupiti ih. ali trag gume im je ostao na 20-tak centimetara od noge. nekom se to može činiti puno, ali dodaj na to širinu motora i brzinu pa je onda valjda jasno zašto to nekoga može neugodno iznenaditi, da ne kažem preplašiti.

što se tiče planinarskih staza, one nisu namijenjene za motore, zabranjene su čak i za bicikliste. šumske ceste ili putovi su pak druga stvar, ali kao što je netko već napisao, čisto zbog dobrog odgoja i tamo treba usporiti i poštovati pješake kada se na njih naiđe. ak već netko ima prijeku potrebu preći preko planinarske staze onda bi to zbilja morao činiti s maksimalnim poštovanjem prema pješacima, da ne kažem da bi trebao gurati motor. ak se to nekome čini smiješnim nek pročita članak na http://www.ktvj-online.com/ od ekipe koja očigledno uživa u terenskoj vožnji. kliknite na park prirode medvednica i pročitajte malo.

a ove hormonima nabrijane izjave tipa "ja se vozim di ja oču i puca mi k..." bolje je ne komentirati. naslov teme valjda dovoljno govori.
 
ib said:
Pogledaj malo bolje, imas dva administratora i uvazenog moderatora u ovoj diskusiji pa procitaj sto pisu. To je ono iza cega stoji ovaj Forum, onak, sluzbeno  (y)

A ima nas i nesluzbenih, jelda Hrvoje? :mrgreen:
 
ja nshvacan oko cega su se toliko digle tenzije jer od nas niko nije to napravija tj.... nije plasija planinare po medvednici....
i nije mi jasno zasto se svadjamo radi nekoga drugog :palacdolje:
 
Wind Fucker said:
ja nshvacan oko cega su se toliko digle tenzije jer od nas niko nije to napravija tj.... nije plasija planinare po medvednici....
i nije mi jasno zasto se svadjamo radi nekoga drugog :palacdolje:

Koliko sam ja shvatio...zbog toga jer ima nekih, tu na forumu, koji to podržavaju.
 
Wind Fucker said:
ja nshvacan oko cega su se toliko digle tenzije jer od nas niko nije to napravija tj.... nije plasija planinare po medvednici....
i nije mi jasno zasto se svadjamo radi nekoga drugog :palacdolje:
Netko je. A netko to i podržava. Ili je nas više od nekoliko poprilično mutavo pa se svađamo sami sa sobom zadnjih nekoliko stranica...
:misli:
 
Hrvoje said:
Netko je. A netko to i podržava. Ili je nas više od nekoliko poprilično mutavo pa se svađamo sami sa sobom zadnjih nekoliko stranica...
:misli:

Jesam li ti rekel da popiješ pivu...ovak opet ništ ne razmeš :mrgreen:




P.S. Da teleportiramo i ovo?
 
Bandit said:
Jesam li ti rekel da popiješ pivu...ovak opet ništ ne razmeš :mrgreen:




P.S. Da teleportiramo i ovo?
Meni je teleportiranje ugodno iskustvo. A niti bu mi se vrtilo pošto sam trijezan.
Eto još jedan razlog zašto sam na cedeviti druže! :mrgreen:
 
rednyaW said:
.... reko samveć.... zoiher on nijeporletio warp 9 pored ljudi...  100% je suporio il kaj već.... al svi zante da ljudi seru i pretjeravaju bezveze..

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ako ga itko ikad bana odrezat ću mu ruke! :yoman: :yoman: :yoman:
 
mate said:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ako ga itko ikad bana odrezat ću mu ruke! :yoman: :yoman: :yoman:
Ma druže, lako za njega!
On je čisti svetac kad pogledaš u neke druge...

:mrgreen:
 
Nemam niš protiv tih enduraša jer nema šanse da ih ikad sretnem. Oni meni ne smetaju kad jurim bez kacige po Jarunu i rušim rolere, a ja njima na smetam kad drkaju po Sljemenu.  :jesus:
Mislim da je realno puno veća opasnost od raznih đukela veličine teladi koje ljudi šeću po tim istim parkovima prirode nego od enduraša.
 
mate said:
Nemam niš protiv tih enduraša jer nema šanse da ih ikad sretnem. Oni meni ne smetaju kad jurim bez kacige po Jarunu i rušim rolere, a ja njima na smetam kad drkaju po Sljemenu.  :jesus:
Mislim da je realno puno veća opasnost od raznih đukela veličine teladi koje ljudi šeću po tim istim parkovima prirode nego od enduraša.
Nemoj da te drug Bandit čuje pa da ono černobilsko tele pošalje na tebe za osvetu :mrgreen:

Inače glede cuckova se slažem, no to je drugi par kobasica. Taman skoro za Birtiju :mrgreen:
 
2 mate: "Ovo je zobg tgoa što
ljduksi mzoak ne čtia savko slvoo pnaooosb, vec rčei psmraota kao
cleniu. Oavj preomećaj je sljiavo nzavan tipoglikemija.
Začuđujuce, zar ne? A uevk ste msilili da je pavrpois vžaan" :)

da ne bude ot: sreo sam prijatelja u ekipi enduraca, i ista stvar sa lokalnim
planinarima - problem je sto kod adrenalina u voznji blizina tj. centimetri se povecavaju,
a onom tko stoji se smanjuju povecanjem prolazne brzine. naravno zvali su murju, koja ih je cekala kod lagvica.
 
frx1 said:
.... naravno zvali su murju, koja ih je cekala kod lagvica.
Oho! Pa oni su nešto poduzeli?! Pohvalno :mrgreen:
 
frx1 said:
2 mate: "Ovo je zobg tgoa što
ljduksi mzoak ne čtia savko slvoo pnaooosb, vec rčei psmraota kao
cleniu. Oavj preomećaj je sljiavo nzavan tipoglikemija.
Začuđujuce, zar ne? A uevk ste msilili da je pavrpois vžaan" :)

da ne bude ot: sreo sam prijatelja u ekipi enduraca, i ista stvar sa lokalnim
planinarima - problem je sto kod adrenalina u voznji blizina tj. centimetri se povecavaju,
a onom tko stoji se smanjuju povecanjem prolazne brzine. naravno zvali su murju, koja ih je cekala kod lagvica.

Sigurno je poremećaj... ali zove se Winder. 8)
Reci tim tvojima da su papci kad staju muriji a mogu i prek plota sa tim kanticama. :jesus:
 
mate said:
Sigurno je poremećaj... ali zove se Winder. 8)
Reci tim tvojima da su papci kad staju muriji a mogu i prek plota sa tim kanticama. :jesus:
Vidiš da su u duši zapravo pravi kafe-rejseri :mrgreen: