ljubitelji off-roada ili arogantne budale

Ljubitelj sam off-roada, zagriženi čak, ali se ne smatram arogantnom budalom, i nadam se da me ni drugi ne smatraju, jer svi bismo trebali u prirodi imati razumijevanja jedni za druge. Uostalom, svaka luda ima svoje veselje, tamo i jesmo svako iz svog ludog gušta, planinari pješače jer to vole, a motoristi se voze jer to vole, a putevi se ponekad presijeku....Ekipica naša, koja skakuće po požeškim obroncima, za sada nije imala neugodnih situacija sa planinarima, pa zar nije bolje je malo zastati i razmijeniti koju lijepu riječ i unaprijed izbjeći sukob, jer znamo, da ako se se planinari uskokodaču, mi zasigurno gubimo bitku, pogotovo u malim sredinama gdje se točno zna tko što, gdje, kako i kada. Šumari i lovci pričaju pričice kako motori vrše eroziju tla :misli: i rasteruju divljač, no više onako, fore radi, pa kako tek njihovi džipovi 4WD erodiraju tlo  :mrgreen: . U svakom slučaju  sam za poštivanje i uvažavanje u prirodi, samo jedno nas jako smeta i tu vidim veeeliki problem. Neodgovornost planinara i lovaca prema šumi i izletištima. Plastične boce po cijeloj šumi, limenke i vrećice, omoti od sendviča itd.. Mi "enduraši" nemamo baš običaj ni mogućnosti nosanja boca cole i mineralne i vrećica sa grickalicama na vožnju, a i omote od eventualno ponesene čokoladice, obavezno vraćamo sa sobom, samo nam treba da nam i zagađivanje okoliša bionerazgradivom ambalažom pripišu.  :(  U svakom smo slučaju za godinu -dvije nagrabali, zasigurno će biti strogo zabranjena vožnja izvan prometnica i označenih i ucrtanih šumskih puteva, pa mislim da je bolje biti sa pješacima u miru, možda duže potraje... :palacdolje:
 
Eto, netko da i mudro prozbori ovdje (y)
 
mate said:
Sigurno je poremećaj... ali zove se Winder. 8)
Reci tim tvojima da su papci kad staju muriji a mogu i prek plota sa tim kanticama. :jesus:

dada, vidis ti negdje da sam ja napisao da su stali??
btw murjaci su "odmarali" u autu dolje, tak da nebi ni bilo nis :)
 
Hrvoje said:
Eto, netko da i mudro prozbori ovdje (y)

Hvala, hvala... nisi trebo... 8) :mrgreen: :mrgreen:
Samo da ti ja dodam jedan komentar na mms-a: kaže on "...a i omote od eventualno ponesene čokoladice, obavezno vraćamo sa sobom..." Ne znam kog taj mulja. Sigurno ima 120 kila od male čokoladice. :jesus:  :whistle:
 
mate said:
Hvala, hvala... nisi trebo... 8) :mrgreen: :mrgreen:
Samo da ti ja dodam jedan komentar na mms-a: kaže on "...a i omote od eventualno ponesene čokoladice, obavezno vraćamo sa sobom..." Ne znam kog taj mulja. Sigurno ima 120 kila od male čokoladice. :jesus:  :whistle:
Čovjek skuplja životinjsko carstvo! PA znaš da su u omotima slikice :LOL:
 
frx1 said:
dada, vidis ti negdje da sam ja napisao da su stali??
btw murjaci su "odmarali" u autu dolje, tak da nebi ni bilo nis :)

Znači da sereš. Drotovi su slučajno kunjali tam negdje u grmlju a enduraši se kurče da su njih tražili. Nemaju pametnijeg posla nego ganjat grupicu gay-ova kaj se nateravaju po šumi. :mrgreen:
 
mate said:
Znači da sereš. Drotovi su slučajno kunjali tam negdje u grmlju a enduraši se kurče da su njih tražili. Nemaju pametnijeg posla nego ganjat grupicu gay-ova kaj se nateravaju po šumi. :mrgreen:
:rofl:
Gay-cafe-Cmrok-racera!
 
2 poluraspadnuti dukati: da, vjerovatno su spavali u autu, sa pogledom na grad - toliko o gayevima :D
btw. nisam znao da si i ti jedan od njih.


 
Nemam ništa protiv kroseraša, spidvejaša, enduraša ili cestaša ili drugih "sportaša", ali vožnja po sljemenu gdje većina ljudi koji nemaju kuda u prirodu (što zbog novca što zbog vremena) osim na sljeme sami il sa djecom da se maknu od smrada aspuha i onda  tamo nalete na VELIKE drivere na crosserima koji se voze po stazi za pješake i šetače.Nek budu face pa između stabala preko panjeva i u nekoj primjerenijoj šumi i u neku drugu offroad destinaciju, a ne po sljemenu među djecu i penzionere. Fakat su bez mozga i inspiracije sve neodgojenija balavurdija nemrem vjerovat.