LJudi ocajan sam pomozite ako znate ...

Malossi

New member
imam problem ...moj problem je kinez koji nece da krene ...stavio sam mu sportski karburator ...potpuno ipravan... ...a i napravio sam gorivo ...za koje nisma siguran jel 4 ili 6 % ...sta jos moze biti ,,,ja dodam full gas a on se nemise ....uopce nedaje nikakve znakove tocak se neokrece .....strasilo ...ti si mi na sve dosada odgovorio ...pomozi i sada .... :? :?
 
a prije nego si stavio drugi karburator je bilo ok? ako je onda je ocito problem u karburator,daj provjeri karburator,jel se dize klipic,da nije sajla negdje zapela?
 
malaguti said:
a prije nego si stavio drugi karburator je bilo ok? ako je onda je ocito problem u karburator,daj provjeri karburator,jel se dize klipic,da nije sajla negdje zapela?
ma dize ga ...jer kad stavim cok on automatski cim dam gas ga igasi ...naravno cok ....a jel stvarno moguce zbog goriva ...ako je premasno ..da idemo odma kupit drugo ???
 
a i uz to sve ja kad dam gas on je ,,,nesto kao glasniji ....ali nije to to ....mislim da nije karburator ....
 
nisi siguran jel 4 ili 6% ...  :shock:  :misli: WTF .....

a treba ti 2% ...  :shock:

Pa naravno da je do goriva... ;) ili je bar velikim dijelom zbog toga..  :mrgreen:
 
strasilo said:
nisi siguran jel 4 ili 6% ...  :shock:  :misli: WTF .....

a treba ti 2% ...  :shock:

Pa naravno da je do goriva... ;) ili je bar velikim dijelom zbog toga..  :mrgreen:
da ali koje ulje treba 2 % .....ja praviom od stillovog ..za trimere motorke itd... mislis da je dovljno samo 2 ....
 
Malossi said:
da ali koje ulje treba 2 % .....ja praviom od stillovog ..za trimere motorke itd... mislis da je dovljno samo 2 ....

i previše.. ;)
 
promjenio sam gorivo ...i pomoglo je donekle ....prima gas puno vise nego sto je primao ...ali jos to nije to ....kolko ce njemu trebat da izbaci ..ini viska ulja iz masine ???
 
ne dugo ... ali ako i dalje zajebava, možda su otišli i semerinzi na radilici .. ;)

koliko je star motor ?
 
hmmm...neznam koliko je star zato sto nisam prvi vlasnik ...ali jedno 2-3 godine ...predpostavljam
 
trudim se ..  :LOL:

a gle, što da ga lažem, kad je tako ...  (y)
 
m69 said:
A u kakvom ti je stanju kuplung lamela????
cuj puno pitas ... :mrgreen: sto se tice tog motora ja nisam isao dalje od karburatora ....i auspuha tako da nista neznam ... :mrgreen: :? :LOL:
 
majsore imaš kakv filter gore ili gljivu ako nemaš i to ti je jedan od problema dobiva previše gasa i sam se guši kad mu daš gas  (y)
 
b.r.t said:
majsore imaš kakv filter gore ili gljivu ako nemaš i to ti je jedan od problema dobiva previše gasa i sam se guši kad mu daš gas  (y)
Majstore imam gljivu ...ali ja nigdje nisam napisao da se on guši....dagušče on se nimalo neguši nego se toskovi neokrecu kad dam gas...nema nikavu snagu
 
b.r.t said:
majsore imaš kakv filter gore ili gljivu ako nemaš i to ti je jedan od problema dobiva previše gasa i sam se guši kad mu daš gas  (y)
Ajde ne truj čovjeka bez veze.... Kakve veze ima to što pričaš sa problemom koji se ovdje javlja ?  :misli:

gas nigdje ne dobivaš, gas sam daješ ...  :jesus: