LJudi ocajan sam pomozite ako znate ...

m69 said:
A u kakvom ti je stanju kuplung lamela????

Kvačilo bi generalno moglo biti jedan od problema, iako sam ja skužio iz uvodnog posta da motor ima loš odaziv na gas i da je slabija mješavina djelimično pomogla ....

ali ako motor dobro prima gas i ulazi u obrtaje, a i dalje neće krenuti, onda može biti problem i u kvačilu ...  (y)
 
strasilo said:
Kvačilo bi generalno moglo biti jedan od problema, iako sam ja skužio iz uvodnog posta da motor ima loš odaziv na gas i da je slabija mješavina djelimično pomogla ....

ali ako motor dobro prima gas i ulazi u obrtaje, a i dalje neće krenuti, onda može biti problem i u kvačilu ...  (y)
ulazi u obrtaje ...i susjedi mi spominju cjelo obiteljsko stablo kad ga palim .....ali idalje 0.....stvarno je djelomicno pomoglo ....sutra cu ocistit karburatr..i vidjeti onda ..mozda se nakupilo nekog smeca zbog one mjesavine ....(to je moja nada da nije nesto vece :mrgreen: )
 
onda ti je i kvačilo u ćurcu .... ;)

ali ima tu onda i jedna dobra stvar, možda ne moraš mijenjati semeringe na radilici ...  :LOL:
 
Kvačilo promijeniš tako da otšarafiš 4 imbusa "5" i jednu maticu "15" .... i to ti je to .. ;)

a za promijeniti semeringa na radilici moraš rastaviti cijelu mašinu ...  (y)

jedino što ti kvačilo košta 150 kuna, a semerinzi 15 ...  :mrgreen:
 
strasilo said:
Kvačilo promijeniš tako da otšarafiš 4 imbusa "5" i jednu maticu "15" .... i to ti je to .. ;)

a za promijeniti semeringa na radilici moraš rastaviti cijelu mašinu ...  (y)

jedino što ti kvačilo košta 150 kuna, a semerinzi 15 ...  :mrgreen:

a negdje mora bit kvaka  :LOL: :LOL: :LOL: