Lose vibre i motor?

Status
Not open for further replies.
zoky_29 said:
Ovako.....

neznam jel tema na pravom mjestu ali evo jedan danasnji dogadjaj....

zadnjih dana nervozan zbog kojekakvih problema.....dodje vikend i sjednem na motor i u brda....cestom kojom sam nebrojeno puta prosao....vozim prvo oprezno...ali u glavi se kovitlaju misli o stvarima koje me muce...brzina se automatski nesvjesno povecava i jednostavno na najblazoj mogucoj krivini produzim ravno....sjebem i sebe i motor....

i sad sjedim kuci i razmisljam zasto?...jesam li morao sjesti danas na motor....mogu li se negativne vibre ostaviti negdje ili se moze i sa njima voziti?

sve sta se sjecam je da sam trenutak prije izlijetanja malo odvrnuo gas od bijesa!!!!

Da li vam se nesto slicno desilo? da li ste ikada dok ste pod stresom ili problemima sjeli na motor?
Pretezno sjednom na motor kada se hocu opustiti i uzivati ili spavaca soba. :LOL:
 
baš mi žao zbog ovakvih stvario, al mene više opušta lagana vožnja kroz nekakvu šumu gdje cesta ide uz neki potok (svježi zrak, tišina, nema gotovo ni malo prometa, jednostavno taj miris šume mi baš paše) nego divljanje, znojenje i dovođenje u nekakve krizne situacije. il je to zato što neznam vozit pa samo kilavim okolo  :mrgreen:
 
zoky_29 said:
nisam divljao (u stvari mozda i jesam ali sve ovisi iz kojeg ugla gledas).... motor ne vozim jer imam maloga nit jer sam zivcan, jednostavno vozim  jer to volim!!
Bogu sam zahvalio sto sam ziv a sto se zdravlja tice.....2 rebra puknuta.....ligamenti na lijevom koljenu malo shebani....butni misic se malo istegao....i sad znam da mogu napravit spagat kao i ruski gimnasticari
nisi divljao nego si na tren "zahibernirao" na motoru  :LOL:
 
...sjednem na motor kad idem na posao...i kad sam gotov, vratim se doma...kad imam loš feeling, vozim opreznije...pa me i tramvaji pretiču... 8) u zavoju... :LOL:
 
Tuono 06 said:
...sjednem na motor kad idem na posao...i kad sam gotov, vratim se doma...kad imam loš feeling, vozim opreznije...pa me i tramvaji pretiču... 8) u zavoju... :LOL:
čak i pokoja lada niva na plin :lolcry:
 
zoky_29 said:
Ovako.....

neznam jel tema na pravom mjestu ali evo jedan danasnji dogadjaj....

zadnjih dana nervozan zbog kojekakvih problema.....dodje vikend i sjednem na motor i u brda....cestom kojom sam nebrojeno puta prosao....vozim prvo oprezno...ali u glavi se kovitlaju misli o stvarima koje me muce...brzina se automatski nesvjesno povecava i jednostavno na najblazoj mogucoj krivini produzim ravno....sjebem i sebe i motor....

i sad sjedim kuci i razmisljam zasto?...jesam li morao sjesti danas na motor....mogu li se negativne vibre ostaviti negdje ili se moze i sa njima voziti?

sve sta se sjecam je da sam trenutak prije izlijetanja malo odvrnuo gas od bijesa!!!!

Da li vam se nesto slicno desilo? da li ste ikada dok ste pod stresom ili problemima sjeli na motor?


Welcome to the club!
Samo što bi to kod mene uvik ispalo jeftinije!  (y) Da kucnem!  :mrgreen:
 
Tuono 06 said:
...sjednem na motor kad idem na posao...i kad sam gotov, vratim se doma...kad imam loš feeling, vozim opreznije...pa me i tramvaji pretiču... 8) u zavoju... :LOL:

sad bu netko potegnul temu kak sa tramvajem preči motor u desnom zavoju...ili vožnja tramvaja je slična ruskom ruletu...

 
Iwa said:
ovisi.... ja sam počela prepoznavat te dane.... obično se tri puta popiknem dok ne dođem do motora, zaboravim dić nogaru, sve mi je nekako smotano i nije kako treba..... ma ima znakova, samo ih treba naučit prepoznat  :mrgreen:

kad skužim u vožnji da imam "čudne" manevre zgalamim se sama na sebe i za kaznu se vozim iza kipera 10 km  :mrgreen:


ajd blago tebi.....

ja do sada,nisam imao......ma neću ni pričati o tome,uglavnom....bilo je svega,al se izvukao......

i nema boljeg,ako ti je dan sjeban ili bilo što......sjesti sam na motor i otploviti negdje,bilo gdje......mjesto i vrijeme nije bitno,samo da odeš negdje,gdje nema nikoga......a usput ako ima dobrih zavoja,gdje samo na to misliš,i onda fino dođeš do odredišta ko novi......barem je kod mene tako.......i onda otvoriš hladnu pivu.....bla bla

a ima i drugih načina,za ispuhivanje.......samo nije ovdje prostor za pisanje......

pozdrav!!
 
Ma stari moj svaki od nas se prije ili kasnije negdje zalijepi a samo je pitanje dali nahebes ili ne a sve ostalo nije vazno_Osobno nisam pao nekih desetak godina sve do proslog ljeta kada se CBR ka zalijepila za kameni zid.Srecom meni nije bilo tak strasno za razliku od motora.
Opet ces ti juriti po starom jedino mozda u pocetku s malim strahom ali i to bu proslo! (y) (y)
 
Misljenja sam da je tema skroz krivo postavljena i da sve to nema veze sa losom vibrom.
Mogao si misliti i na nesto lijepo i opet bi se to dogodilo.
Znaci,sve je to samo stvar dekoncentracije i NEPAZNJE.Sigurno su ti sto puta do sad mislili odlutale, pa se vratile i nista se nije dogodilo...ali..ovog puta se dogodilo. Vecinom se to i dogadja na doro znanim putevima, gdje se poznaje svaki zavoj, rupa, kamencic....dolazi do prevelikog opustanja i neutemeljene sigurnosti.

Meni se na motoru to nikaad nije dogodilo jer svakom svojom porom uzivam u voznji i nista ne mislim, samo osjecam...a dobro, mozda je tu i doza straha i napetosti (no o tom jedno...negdje drugdje).... ali u auto ponekad, dodjem na posel a da se ne sjecam ni jednog semafora, ni jednog detalja puta...

samo...NEPAZNJA i manjak KONCENTRACIJE......a vibra moze bit bilo ma kakva....losa...dobra...svejedno
 
NE NE i NE ići ljut i nadrkan na motor... može se loše završiti zbog gore navedenog...

Ja sam osobno jučer sjeo na motor i ko mamlaz u kratkim rukavima , jedva kacigu nabio na glavu jurio okolo po gradu... Iznervirala me jedna ženska... ahh te žene...  8)

Mogao sam roknut i izgulit se ko budala...
 
Icek said:
NE NE i NE ići ljut i nadrkan na motor... može se loše završiti zbog gore navedenog...

Ja sam osobno jučer sjeo na motor i ko mamlaz u kratkim rukavima , jedva kacigu nabio na glavu jurio okolo po gradu... Iznervirala me jedna ženska... ahh te žene...  8)

Mogao sam roknut i izgulit se ko budala...


a i tebe svašta nanervira..... :LOL:

netrči se ni zbog tramvaja,a ne zbog žene.......zapamti to (y)
 
zeto said:
a i tebe svašta nanervira..... :LOL:

netrči se ni zbog tramvaja,a ne zbog žene.......zapamti to (y)
ok...znamo za to trcanje....a sta je sa nerviranjem? :LOL: :LOL:

a inace, pokusavam ne sjest na motor nadrkana....znam da ce mi posluzit kao ispusni ventil  :?
 
nienna said:
ok...znamo za to trcanje....a sta je sa nerviranjem? :LOL: :LOL:

a inace, pokusavam ne sjest na motor nadrkana....znam da ce mi posluzit kao ispusni ventil  :?

ma gle ovako....više me nanervira,kada nešto rastavljam.....onako,pa zahrđan vijak i ja ga odvrčam polako,i hebem li mu majku,pukne točno do tamo gdje je uvrnut unutra,i nemogu niti maticu navarit gore,pa ga moram bušiti......e to je hebeni problem.....  8)

onda fino sjednem na motor i malo se opustim,razbistrim glavu......dođem kući uzmem bušilicu,pa onda one vijke za vađenje i napravim posao......  :jesus:
 
meni je suprotno...
kad me neš muči..bolje vozim,brže al bolje..taj osjećaj.....grrr,treba imat  :mrgreen:
 
kod mene je jedinaw loša vibra murija da me ne uvati. ako ju vidim ko šljivi motor,kašžem ko .........i u grabu ili grm s njim  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
nikad mi se nist nije strgalo a jedamput sam zajedno s njim morao uletit u grm jer sam imao kacigu
 
ma definitivno najbolja stvar za riješit se stresa i loših misli.. itd je teretana...ispušeš se tamo i na miru si  :) ...meni stres baš i ne utječe na vožnju jer se u potpunosti skoncetriram na to kako ću proći zavoj i tu i tamo sastrugat oslonce za noge  :mrgreen: ..nema šanse da mi nešto drugo obuzme misli pa da netko nedužan nedaj bože strada zbog mene..

btw nadam se će autor teme što skorije popravit motor  :)
 
Loše volje, dobre volje...na motoru nema zezanja, pogotovo po gradu..kacigu na glavu a pamet u glavu, jer motor je za uživanje a ne za rješavanje tekućih problema.. :mrgreen:

A ako sam totalno nanervirana, odem trčati .. bar nikog nemrem ubit osim sebe :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.