Louis sucks!

Status
Not open for further replies.

vlucic

Active member
Bio danas u Grazu po prvi put. LOSE, brate mili. Nekako mi sve lose.

1. tesko ga je naci, iako sam imao isprintanu kartu tog dijela Industriegebieta. Govorim njemacki i pitao nekoliko ljudi za pravac, pa svejedno bilo tesko.

2. Nadjes, udjes, nista posebno, ne kuzim kako se nekima isplati iz Splita ili drugih gradova potegnuti do tamo. Kod Sepica, u Novemi Novi i slicnim mjestima nadjes sve sto ima i tamo, i nije puno skuplje, ako uopce i jeste.

3. Masu stvari koje inace imaju u katalogu tamo nema ni za lijeka, imaju samo glupi Probiker i to je to... ali imaju masu choperaskih gluposti kao kozna futrola za Zippo za stavit na remen.

4. U Polo-u u kojem sam do sada u pravilu kupovao, ako ne u Zagrebu (ili Cakovcu), je sve nekako poslozeno - polica hlaca, polica jakni, polica kaciga, sve ima nekog reda, tamo nema toga. Sve natrpano svugdje, a na svakoj jebenoj polici se nalazi masa sprejeva za odrzavanje koze ili pranje kacige, ali bas na svakoj polici!

5. Sprej za lanac od 15 ojra mogu kupiti i u Zagrebu.

:evil:

Totalno razocaranje, fakat ne kuzim poantu odlaska tamo.

:neznam:

Imam samo jednu pohvalu, osoblje je stvarno ljubazno i odmah dodje do tebe, ako si zastao samo na 3 sekunde i imaju jednu tetku koja govori hrvatski...

:mrgreen:
 
da na jakni piše Dainese a ne Probiker bilo bi OK?

100 ljudi 100 ćudi
100 žena 300 rupa






srki
 
Stara tema,ali slažem se s obojicom. 100 ljudi...
Meni se Louis ne dopada. Blizu je i Hein Gericke i onda se i vidi razlika odmah. Meni ime ne igra ulogu,ali sam se slabo opremio tamo. Bio sam više puta i došao do zaključka da ću radije lovu ostavit u HR. I kod nas su cijene OK za dosta robe,i kvaliteta je dobra.
Zaboravio sam: ostavit ću lovu u HR ako se firma ne zove Motormania.
 
Odlasci u Austriju ili Njemacku isplatljivi su pod uvjetom da si jos zbog neceg bitnijeg isel tamo pa obavljas shoping usput i da je u pitanju sjecanj ili veljaca.
Naime onda imaju jebene rasprodaje...izbor vise nije savrsen ali su cijene u tom periodu fakat smijesne.

Drugi problem je u tome sto smo mi jebene budale pa mislimo da je vani sve bolje....to je bilo tako, ali nekad davno (prije 20 godina) kad stvarno nisi mogao kupiti postenu kacigu a kamo li nesto drugo od opreme kod nas.
Ali to je bilo prije, sada vise nije.
 
Mogu se složiti da ne drže prvoklasnu obleku (ako pod prvoklasnom smatramo samo ono za kaj smo čuli na ovim našim prostorima), ali one razne đinđe tipa lanaca za motor, tank torbi, vreća za spavanje ili rukavica do kafića su ipak mucho povoljnije nego ovdje.
A kaj se tiče pronalaženja dućanja, prosto je ko pasulj. Na Graz West pratiš samo Puntigamer, što je ime kvarta ali i pivovare sa visokim dimnjakom. Kad dođeš do nje, na semaforu skreneš desno i nakon cca 1 km ga nemreš ne vidjet sa lijeve strane. Noga mi već sama ide u tom smjeru.
 
ib said:
Freshman said:
Mogu se složiti da ne drže prvoklasnu obleku

Dreze Rukka obleku. Ima tekstilnih jakni za 750 - 1000 E. Samo jakna :)

Nemrem se sjetiti da sam tu marku vidio u Grazu. Možda nisam dobro gledao. Anyhow, ponavljam onaj dio gdje sam napisao da ne drže one marke koje su jako "in" tu kod nas na Balkanu.
 
Drže Rukka robu, kupio sam tamo njihov bubrežnjak. Uglavnom kupujem u HGu, Louis mi se ne sviđa.

Btw, Rukka roba je jako cijenjena u šatoraškim krugovima i kao što ib kaže, skuuuuuuuuuupa je. :wink:
 
Freshman said:
Nemrem se sjetiti da sam tu marku vidio u Grazu. Možda nisam dobro gledao. Anyhow, ponavljam onaj dio gdje sam napisao da ne drže one marke koje su jako "in" tu kod nas na Balkanu.

A jebo Balkan. Ljudi padaju na Dainese, ruknu lovu do krova a ima manje poznatih marki koje nude isto za trecinu cijene. Tko je dovoljno blesav placat imena, samo naprijed ;)
 
Heine Gericke ima jako kvalitete jakne ( mislim na kožne ) i hlače. Usporedno s tim ide i odgovarajuća cijena. Na žalost.
 
Nije meni problem Probiker, na kraju sam i uzeo hlace, ali mi je problem da imaju samo jednu marku. Mislio sam na manjak izbora.

Ja svojim sopingom zadovoljan - kozne hlace za 80 eura, ali sam od Louisa kao firme ocekivao vise.

:mrgreen:
 
vlucic said:
Nije meni problem Probiker, na kraju sam i uzeo hlace, ali mi je problem da imaju samo jednu marku. Mislio sam na manjak izbora.

Ja svojim sopingom zadovoljan - kozne hlace za 80 eura, ali sam od Louisa kao firme ocekivao vise.

:mrgreen:

Mogo si baš izvuć iz džepa još 30 ojrića pa napokon ubosti i kakve čizme, da one tvoje gojze vratiš dečkima iz planinarskog društva.
 
Znači, ipak se ne isplati.....ovaj, isplati, ovaj ne isplati-.----- daj se dogovorite da znam jel da idem ili ne...kad se jedne godine odlučim.... :cool:
 
miro said:
Znači, ipak se ne isplati.....ovaj, isplati, ovaj ne isplati-.----- daj se dogovorite da znam jel da idem ili ne...kad se jedne godine odlučim.... :cool:

Gle: sjedneš na pilu i napraviš izlet do Graza na kavu, a kad si već tam onda pogledaš kaj ima u Louisu i uvijek ćeč nać nešto povoljno da si povratiš troškove puta.
 
Evo ja prekojucer kupio jaknu u Infinity Bikers u Londonu platio 320 futi, kada se vrati porez biti ce oko 270 funti. Jakna je Dainese , kozna, jebeno dobra , kirishima ili tako nekako. Frajer u ducanu kaze bolja od Rukke iako je Rukka (vidio nekakvu za 750 funti i nije bogzna kaj) duplo skuplja pa mu je to suprotno interesima.
Od kaciga mi je preporucio Arai RX-7 , kaze najbolja kaciga sta ima , iako ima skupljih ( bila nekih 350 funti - puuuno!). Inace ducan jebeno opremljen i relativno blizu centra.
 
Moje misljenje da u Louis treba uletit kad je neka rasprodaja, inace su cijene tu negdje, al evo mog primjera:
1. Tank torba na dva kata 30 eura (bila 120)
2. Filter zraka 20 eura u hr 320 kn.
3. Disk pločice oko 30 eura u hr 600 kn.
4. filter ulja 6 eura u hr 80 kn.
5. Sitnice kao svjecice, podkapa, bubreznjak, necu ni spominjat..

Pa procjenite jel mi se isplatilo skoknut u Graz, a da ne spominjem kebab kod turcina u centru... :mrgreen:
 
i jos nesto, prvo prosvrljajte netom, www.louis.de pa vidite kaj ima, dal se isplati otic. isplati se ponekad pogledat jer sad npr. imaju dainese textil jakne sa 249 na 79ojra, do steka zaliha, al samo online.
 
James1100 said:
Zaboravio sam: ostavit ću lovu u HR ako se firma ne zove Motormania.

bez uvrede dotičnima iz gornje rečenice, ali šlažem se s tobom!
 
vlucic said:
Nije meni problem Probiker, na kraju sam i uzeo hlace, ali mi je problem da imaju samo jednu marku. Mislio sam na manjak izbora.

Ja svojim sopingom zadovoljan - kozne hlace za 80 eura, ali sam od Louisa kao firme ocekivao vise.

:mrgreen:

probiker, rukka, vanucci, shoei, dainese (cipele/tenisice) - ja sam tamo bila na proljeće, svega ovoga je bilo. Oni imaju gama store u njemačkoj, pa uzmeš telefon, nazoveš njih u graz, kažeš što ti treba, ako to nemaju u dućanu naruče iz njemačke, jave kad možeš to pokupiti i super - provjereno!
 
Status
Not open for further replies.