Louis sucks!

Status
Not open for further replies.
Beeb...Sad gore pročitaj svoj tekst od prije,vidit ćeš da si sam spominjao KOŽNU jaknu.A niti jedna od ovih Rukka jakni,koje si ti ovdje stavio,nije kožna.
 
shonyo said:
Beeb...Sad gore pročitaj svoj tekst od prije,vidit ćeš da si sam spominjao KOŽNU jaknu.A niti jedna od ovih Rukka jakni,koje si ti ovdje stavio,nije kožna.
štima. ali ja sam svoju ixs platio 2300 cca ne sjecam se tocno
nije koza
 
Pa ko ti je kriv.Zakaj si onda nisi kupio Rukka-u?
 
I još nešto...Jesi primjetio da je ova druga jakna koju si stavio ustvari DAINESE?A ne Rukka :jesus:
I još nekaj,to su cijene na akciji.Upravo ono o čemu se gore pisalo!
A sad otiđi tamo,pa pogledaj koliko je koštala ova Rukka jakna!
:wink:
 
shonyo said:
I još nešto...Jesi primjetio da je ova druga jakna koju si stavio ustvari DAINESE?A ne Rukka :jesus:
jesam ali sam ti stavio kao primjer onog teksta pri vrhu
 
Kad već trkeljišete toliko o LOUIS-u eto da vas "apdejtujem" :mrgreen:
Prije nekih 90 min. baza je dopunjena sa artikalima. Naravno da je rasprodaja i naravno da je pitanje da li ima baš broj za vas. Ali mislim da se ipak može naci nešto za svakoga....

Pozdrav...
 
Bez obzira na marze i sva ta prepucavnja, kad je rasprodaja kod njih onda je stvarno rasprodaja. I to je to.
Super situacija za kupit ponesto opreme.
A ovi koji kenjaju po tim rasprodajama da ne valja su razmazeni, a ako zele zadrzati svoj stav razmazenosti onda to i kosta.
Za sve smrtnike rasprodaja je ok i vrlo povoljna prilika da se nabavi ponesto za manje para nego uobicajeno.

Ljudi nemojmo se zavaravati, dobar dio ducana po RH nabavlja robu po tim rasprodajama i onda nam je prodaje po punoj cijeni.
 
Ne bi se slozio sa tvojom tvrdnjom da vecina ducana nabavlja robu po tim rasprodajama gledajuci od mene prvoga(za koga mogu tvrditi da to nisam nikad napravio) to si nikad nebi dozvolio jer ljudi nisu glupi a pogovo da ih netko vuce za nos i prodaje muda pod bubrege pa da kupim na rasprodaji jeftino a ovdje prodam po papreno visokim cijenama.
Ali opet nisam ni protivnik kupnje na rasprodaji jer i to je nacin da se ustedi.

Iz tog razloga radim one stvari koje nema u Luisu,i sta mi je jos draze mi sta nismo EU imamo jeftinije kacige nego u EU a oni imaju i mani porez i manju carinu od nas pa neka se vidi da nas vani deru a ne samo kod nas, i to potovo u Luisu na nekim stvarima.

Onog dana kad ce meni Luis dati garanciju od 3 godine na robu koju prodaje onda cu znati da kupujem kvalitetu .

pozdrav
 
treba ici u louis ako je rasprodaja i ako si gol i nemas nista i ako si siromak...nebu nitko pljackal moju hrvatsku, ja bum si kupil sve doma po malo. točka
 
Bio u Louisu i ducan mi je prva liga, veliki izbor svacega, cijene tak tak, ali kada se uracuna povrat poreza, pogotovo ako vas je islo vise pa podijelite benzin onda su cijene ok (necu reci savrsene)

ali sve u svemu malo dupe vidi puta, druzenje i dobar ducan sto bi covijek htio vise :cool:
 
yoyo said:
treba ici u louis ako je rasprodaja i ako si gol i nemas nista i ako si siromak...nebu nitko pljackal moju hrvatsku, ja bum si kupil sve doma po malo. točka
Eto jesam...
...zivim preko svojih mogucnosti i bio bih najsretniji kad bi sve mogel kupit tu, ali...nemrem.
Volim motor iako sam socijala... :D
 
idemo mi sutra do Louisa, lagana je rasprodaja jer imaju inventuru u ponedjelja, ak ima koja cura zainteresirana moze s nama :mrgreen:
 
YAMAHA XJR said:
Ova tema je jako interesantan ali ja ne kuzim jedno danas kod nas u HR ima:
Hlace vodonepropusne od 700 do 800 kn sa duplim zipperom CE protektorim,postavom na skidanje i opet raja ide u van

Jakne od 700 kratke,dugacke od 800 kn sa postavom,vodonepropustne,CE protektorima i opet raja ide van

Potkape kvalitetne bacalava po 25 kn i opet se ide van

Rukavice vodonepropustne po 180 kn koza+gorotex i opet se ide van

Cipele motoristicke po 450 kn i opet raja ide van

Ja mislim da nije nama do kupovine jeftinog nego da se malo covjek provoza jer kad sve zbrojis podjelis benzin izgubljen dan dode te skuplje nego kod nas

Prije sam i ja u pocecima kad nije bilo nista kod nas uzimao u Luisu i uredovno mi je probiker jakna trajala 1 sezonu i onda se raspala HeinGerricke je druga prica oni imaju kvalitetnu ali skupu robu.

Danas se ja mislim situacija promjenila pa pola artikala je jeftinije kod nas nego vani Shark kacige su jeftinije u HR nego u Luisu provjereno,HJC jeftiniji kod nas nego HeinGerricke isto provjereno

Mislim da bi mi svi bez obzira o kome je rijec ili distributeru ili kupcu trebali okrenut nasem trzistu normalno ako nas taj ne dere ko sanjske koze.



Neka me netko razuvjeri

pozdrav svima

:shock: :shock: :shock:

AJD TI MENI LIJEPO RECI GDJE IMA CIPELA PO 450 KUNA MOTORISTIČKIH U HRVATSKOJ
 
nesy said:
YAMAHA XJR said:
Ova tema je jako interesantan ali ja ne kuzim jedno danas kod nas u HR ima:
Hlace vodonepropusne od 700 do 800 kn sa duplim zipperom CE protektorim,postavom na skidanje i opet raja ide u van

Jakne od 700 kratke,dugacke od 800 kn sa postavom,vodonepropustne,CE protektorima i opet raja ide van

Potkape kvalitetne bacalava po 25 kn i opet se ide van

Rukavice vodonepropustne po 180 kn koza+gorotex i opet se ide van

Cipele motoristicke po 450 kn i opet raja ide van

Ja mislim da nije nama do kupovine jeftinog nego da se malo covjek provoza jer kad sve zbrojis podjelis benzin izgubljen dan dode te skuplje nego kod nas

Prije sam i ja u pocecima kad nije bilo nista kod nas uzimao u Luisu i uredovno mi je probiker jakna trajala 1 sezonu i onda se raspala HeinGerricke je druga prica oni imaju kvalitetnu ali skupu robu.

Danas se ja mislim situacija promjenila pa pola artikala je jeftinije kod nas nego vani Shark kacige su jeftinije u HR nego u Luisu provjereno,HJC jeftiniji kod nas nego HeinGerricke isto provjereno

Mislim da bi mi svi bez obzira o kome je rijec ili distributeru ili kupcu trebali okrenut nasem trzistu normalno ako nas taj ne dere ko sanjske koze.



Neka me netko razuvjeri

pozdrav svima

:shock: :shock: :shock:

AJD TI MENI LIJEPO RECI GDJE IMA CIPELA PO 450 KUNA MOTORISTIČKIH U HRVATSKOJ

ako misliš na cipele - tenisice, motormania - bering cougar, ak uzimaš na R1 - 450 kn!!!
 
Ali je ova tema bila jako davno, da bi je neko budio iz pepela i uza sve to, ne rekao ništa konkretno, nego samo izrekao kratko svoje mišljenje.

Dont du det enimor, pliz.
 
Status
Not open for further replies.