LOUIS

Bekspejs said:
Ide li netko gore u dogledno vrijeme? Trebao bih jednu sitnicu - naljepnicu za tank. Onu s dizajnom "japanr", crvenu.

Ako hoces ja ti ju donesem. (y)

Dolazim u nedelju u Kc.
 
Djir do Kc u nedjelju sunce mu kalaisano. Napravis malo km, izgustas se i pokupis nalju  (y)
 
Frgich said:
Djir do Kc u nedjelju sunce mu kalaisano. Napravis malo km, izgustas se i pokupis nalju  (y)

..poanta je, između ostalog, jeftinije kupit tank-naljepnicu. Ako u sve to uključim i vožnju do Kc onda mogu naljepnicu kupit i u Zg-u, a otić se vozit kam oću...  :jesus:  :mrgreen:
 
Bekspejs said:
..poanta je, između ostalog, jeftinije kupit tank-naljepnicu. Ako u sve to uključim i vožnju do Kc onda mogu naljepnicu kupit i u Zg-u, a otić se vozit kam oću...  :jesus:  :mrgreen:

Da'b rijec reko  :hug:
 
Admin said:
Može hitno kratka uputa kako doći do Louisa (samo onaj dio kad se približim Grazu) Koji silazak sa autoceste i sl. ?
Kada pređeš na Šentilju idi starom cestom do Graza  cesta se zove  bundesbahn i oznaka joj je mislim b72 sa njom ideš preko sela i do graza te ona vodi prema centru . Ako ideš tom cestom ne treba ti vinjeta a sa desne strane će ti biti poslje aerodroma Louisova trgovina.(Triesterrstr.)  (y) Par stotina metara dalje ima i Hain Gericke , nalazi s eispod kružnog toka. Sretno . Btw dobiješ tax free obrazac koji uredno ovjeriš na izlazu iz sl. možeš ga podići i kod nas u pošti.
 
hondamoto said:
Kada pređeš na Šentilju idi starom cestom do Graza  cesta se zove  bundesbahn i oznaka joj je mislim b72 sa njom ideš preko sela i do graza te ona vodi prema centru . Ako ideš tom cestom ne treba ti vinjeta a sa desne strane će ti biti poslje aerodroma Louisova trgovina.(Triesterrstr.)  (y) Par stotina metara dalje ima i Hain Gericke , nalazi s eispod kružnog toka. Sretno . Btw dobiješ tax free obrazac koji uredno ovjeriš na izlazu iz sl. možeš ga podići i kod nas u pošti.

:misli:
Ovo je bilo napisano "hitno" ali 5.4.  :mrgreen:
 
hondamoto said:
Kada pređeš na Šentilju idi starom cestom do Graza  cesta se zove  bundesbahn i oznaka joj je mislim b72 sa njom ideš preko sela i do graza te ona vodi prema centru . Ako ideš tom cestom ne treba ti vinjeta

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Cura i ja smo nedavno slučajno saznali da Louis asortiman prodaje i dostavlja jedan moto shop iz Umaga. Web adresa im je www.trivium.hr. Naručili smo dva para štitnika za koljena, poslali su ih overseas expresom i po dostavi naplatili 150 kn (75 kn za par). Štitnici super izgledaju i jako mi je drago da nisam svojedobno pristao na pljačkačku cijenu ixs štitnika od preko 200 kn za par.

Uglavnom, kome se ne da ići za Austriju, može probati preko ovih dečki. Kaže cura (ona je to dogovarala) da su bili iznimno uslužni i pristojni.
 
Mala napomena... Ne znam zasto ali osim Vite jos je jedan frend dobio drugaciji obrazac za povrat poreza. Mi nismo trazili zadnji put pa ne znam da li je to nova fora, da li je Louis prekinuo suradnju sa Tax Free (onim plavim  :mrgreen:) ili je neka druga fora.
Uglavnom, trazite taj plavi TAX FREE obrazac da vam ispune. Ukoliko dobijete obrazac Austrija Refund onda je pushiona, jer nama nisu dali da to podignemo u Louisu, to na TAX FREE salterima ne racaju jer nije njihovo, kod nas vam to nece isplatiti, a u Grazu mi niko nije znao reci gdje se to podize...
 
pogledaj cjenu u katalogu,meni naplatili i aus. i naš porez,carinu i svoju maržu,ukratko preskupi
 
pegaso said:
pogledaj cjenu u katalogu,meni naplatili i aus. i naš porez,carinu i svoju maržu,ukratko preskupi
austrijski povrat digneš na izlazu iz SLO a s malo mašte u glavi ne platiš nikakav porez na ulazu u HR :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
austrijski povrat digneš na izlazu iz SLO a s malo mašte u glavi ne platiš nikakav porez na ulazu u HR :mrgreen:
nisam mislio na kupovinu u aus. nego u umagu