louis

top-moto :mrgreen:
 
cijene u hrvatskoj su uzasne :!:
kombinezon vani dodje 300e a tu ga prodaje za 465e..
jeftinije dodje sa avionom do graza kupit sta trebas nego tu se zajebavat
 
Ma u stvari bio je jedan oglas prije jedno dva mjeseca tu na oglasniku, neka trgovina u Sevetama je dilala sve iz Luisa, cijena ista ko u katalogu + 5% što je sasvim ok, al više nema tog oglasa... :cry:
 
inace te stvari u hr uvozi trivium iz umaga,cijene su bile +22%
al u zadnje vrijeme cijene su porasle na puno vise od 22%
 
mi imamo shop u cakovcu u kojem ti covjek isporucuje robu po cijeni iz kataloga .jestda nije louis ali svu moto opremu tak prodaje, jedino srednji tecaj u kunama

ps. to je taj covek o kojem pisem da se izvuko nakon saobracajke
 
ima u sisku trgovina "moto plus" mislim da ti oni naručuju djelove po luisovim katalozima i cjena je tu negdje ako ne i ista. i ja sam nesto kod njih naručio. a i nije ti daleko-50 km :)
 
tomee said:
mi imamo shop u cakovcu u kojem ti covjek isporucuje robu po cijeni iz kataloga .jestda nije louis ali svu moto opremu tak prodaje, jedino srednji tecaj u kunama

ps. to je taj covek o kojem pisem da se izvuko nakon saobracajke

Ako ti nije teško moš mi reć kak se zove taj dućan, možda broj telefona, a ako nisam prezahtjevan možda i internet stranicu.... :mrgreen:
 
stipe said:
tomee said:
mi imamo shop u cakovcu u kojem ti covjek isporucuje robu po cijeni iz kataloga .jestda nije louis ali svu moto opremu tak prodaje, jedino srednji tecaj u kunama

ps. to je taj covek o kojem pisem da se izvuko nakon saobracajke

Ako ti nije teško moš mi reć kak se zove taj dućan, možda broj telefona, a ako nisam prezahtjevan možda i internet stranicu.... :mrgreen:

dobis jos danas :!:
 
stipe said:
tomee said:
mi imamo shop u cakovcu u kojem ti covjek isporucuje robu po cijeni iz kataloga .jestda nije louis ali svu moto opremu tak prodaje, jedino srednji tecaj u kunama

ps. to je taj covek o kojem pisem da se izvuko nakon saobracajke

Ako ti nije teško moš mi reć kak se zove taj dućan, možda broj telefona, a ako nisam prezahtjevan možda i internet stranicu.... :mrgreen:


Ovo ti je stranica:

http://www.moto-oprema-amd.hr

Gore ti je adresa i broj telefona.
 
Kawaman said:
stipe said:
tomee said:
mi imamo shop u cakovcu u kojem ti covjek isporucuje robu po cijeni iz kataloga .jestda nije louis ali svu moto opremu tak prodaje, jedino srednji tecaj u kunama

ps. to je taj covek o kojem pisem da se izvuko nakon saobracajke

Ako ti nije teško moš mi reć kak se zove taj dućan, možda broj telefona, a ako nisam prezahtjevan možda i internet stranicu.... :mrgreen:


Ovo ti je stranica:

http://www.moto-oprema-amd.hr

Gore ti je adresa i broj telefona.[/quote

tnx kawaman nisam stigo :wink:
 
Koliko su meni objasnili sistem obračuna cijene Louisove robe u HR bi bio slijedeći

cijena u katalogu + 22% * tečaj eura u kunama kada su formirali cijenu početkom godine 7.9 kuna.

Primjer

100 Eur + 22 Eur * 7.9 = 963,8 kuna ta cijena vrijedi za plačanje u kešu

U Grazu će se roba platiti nešto više nego u katalogu jer Austrija ima 20% PDV a Njemačka za čije tržište je katalog printan ima 16%. Normalno Tax free ček i cijena iste stvari na kraju je oko 85 Eura.

Da se ne priča da popusti koje Louis ima svaki mjesec ne vrijede kod nas.

Samo sam prenijeo što mi je rečeno u jednoj trgovini kod nas koja prodaje robu koju Trivium uveze iz Louisa.
 
Ja sam bil za vikend u Louisu i pale su jedne rukavice, ... karbonske .... pa da sad vidim ko mi ima kaj reči na semaforu. :twisted:
 
Ujutro sjedam na motor i put Graza, pa ugodno s korisnim, mali izlet, a ak je povoljnije i shoping... :mrgreen:
 
Mogu nabaviti super jakne.Cijena jakne je 130€,velicine od S-XXL.
Cesto dolazim u HR.Ja idem u Pozegu i u Zagreb i imam mogucnost da saljem u Magarsku (Kaposvar).
Jakna ima sve protektore i dobro je sasivena.Posto znam da izbor i cijene u HR nisu bas najbolje mogu doneti stvar koje vam trebaju.Ali nemam bas veliko Auto.
Pogledajte slike:Rasprave serviseri-dileri,ARROW-jakne
 
Meni su u Splitu rekli da mi imamo ludilo tečaj euro-kuna za Louisa.
Dakle, sve šta ima u katalogu, isporuka je 15-30 dana (ako si sritan), a računa se kataloška cijena u eurima x 11 kuna.
He, he, pa da se isplati kupit legalno u Hrvatskoj!
Imamo Hrvatsku!!! :peace: