louis

teško je kupovat robu na daljinu .za kufere i opremu motora je ok al ovo jednostavno ne igra :wink:
 
ima taj jug hr svoje prednosti, al i nedostatke. adventurer je dobro reko, njih 3, 4 u auto i gas u nabavku
 
Rivi said:
Zahvaljujem na ponudi, ali sam ću se uputit negdje 15. 03. pa uzet malo više toga.


Evo ti pizd... vidiš da ćeš potegnut u luisa da stvar bude smiješnija i ja tog datuma trebam biti tamo jer draga je odlućila uložiti lovu i kupiti si odijelo nije zagrižena bikerica ali dobro ja kolo vodim kad smo do odijela došli. :wink: Po svemu sudeći to neće kratko trajati pa se i možda vidimo :wink:
 
speed attack said:
ima taj jug hr svoje prednosti, al i nedostatke. adventurer je dobro reko, njih 3, 4 u auto i gas u nabavku

Ma ja sam mislio da se zaletimo na pilama pa sve što kupimo obučemo i pošarafimo na motore. Ja konkretno idem po kofere i tank torbu što mi je gore oko 3 puta jeftinije. Dajte, ako je netko za da se dogovorimo.
 
moze kad zatopli :cool: . Preporucam da se ne ide autoputom vec po selima, nije puno duzi put a zanimljivije je za vozit
 
Bio ja prosli vikend, kupio tank torbu, 33 eura, u pola cijene bila 66, kupio disk plocice, svjecice, pojas za curu, i to je to, e da disk plocice kod nas 250 kn u Luisu 15 eura, i jos na 105 utrosenih eura dbijem povrat 17...
Bio sam i u Hein Gericke al su skuplji....
 
Programko said:
Gdje ima za nabavit louisov katalog sa cijenama

Prije nego ti netko odgovori, želio bih te zamoliti da odeš na forum za nove članove i tam se predstaviš. Hvala ti.
 
Možeš na louis.de na webu, ali tamo ne možeš naručivati kataloge, jer isporučuju samo za Njemačku i Austriju

Neki dečki su spominjali da ima dućana u Hrvatskoj koji prodaju te kataloge. kako npr. Top-moto u Zagrebu prodaje Louisovu opremu, vjerojatno ima i katalog...
 
Imaju 1 katalog za sebe - mislim da ih ne prodaju. Čak sam pomalo siguran u to. :mrgreen:
 
ak ti neko ide u louis nek ti donese, dijele ih besplatno u ducanu
 
prodaju louis kataloge? pa nebrem vjerovat, to tu na paletama ima badava.
 
Nisam baš ziher da je katalog Louisa besplatan; mislim prije da je "zaštitna" iliti depozitna cijena 2,5 eura, iliti cca niti 20 kuna, jer ipak je to preko kile papira sa preko 800 stranica... barem je tako u Grazu. Pa da čujem pošto se to lifra ovdje, tj. koja je cijena preprodavanja... pa ako mi se isplati, onda napravim bussiness...
 
to je ak ga kupis na kiosku il pumpi i onda prilikom kupnje u louisu dobis vracenu lovu. a ako ga uzmes u shopu badava je, bar ovde u D. na ulazu uvijek stoji paleta bar pol metra visoko slozeni katalog na katalogu i to sve dzabe. os jedan,a?
 
speed attack said:
to je ak ga kupis na kiosku il pumpi i onda prilikom kupnje u louisu dobis vracenu lovu. a ako ga uzmes u shopu badava je, bar ovde u D. na ulazu uvijek stoji paleta bar pol metra visoko slozeni katalog na katalogu i to sve dzabe. os jedan,a?

Thanx, imam Louis 2005 i 3 kataloga Hein Gericke 2005... dosta za listanje.