louis

Prijatelj je nedavno naručija kacigu plus neke sitnice i cijena mu je bila točno ona sa stranice plus trošak od 10 eura za dostavu....
Da
Mislim nema dodatnih troskova sta se tice PDV-a jer je to EU
Kod motora i auta radi trosarina je nesto drugo
Ali mozda i grijesim
Inace......fc Moto i Motoin su OK stranice
Naruciva u njih........
 
Evo rjesio jutros...javim koliko je trebalo za isporuku
 

Attachments

  • Screenshot_20210311-123514_Gallery.jpg
    Screenshot_20210311-123514_Gallery.jpg
    25.4 KB · Views: 158
Evo rjesio jutros...javim koliko je trebalo za isporuku
Baš me interesira kako će ti ležati taj kalup nakon HJC rpha max jer su to kacige za različite oblike glave. HJC max je vrlo neutralna prema okruglom obliku glave a Schubert c3 ide više prema ovalnom obliku. Meni je HJC u početku radio crtu na čelu pogotovo kod dužih vožnji ali Schubert mi je pak bio previše plitak.
 
Baš me interesira kako će ti ležati taj kalup nakon HJC rpha max jer su to kacige za različite oblike glave. HJC max je vrlo neutralna prema okruglom obliku glave a Schubert c3 ide više prema ovalnom obliku. Meni je HJC u početku radio crtu na čelu pogotovo kod dužih vožnji ali Schubert mi je pak bio previše plitak.
Probo sam je...prije par godina cijeli dan,i prije par tjedana uzeo u sepicu za probu,pase
 
  • Like
Reactions: navigator77
Svaka cast luisu,u petak rjesio,danas stiglo...
Kako znas da ti je kalup OK.i naruciti on-line...il si imao takvu ... ipak kacigu smatram da se kupuje osobno na probi...
 
i ja sam tak

al ja sam čak i bio spreman kupit u šepića al su me dva ipo mjeseca zavlačili oće nabavit neće nabavit

naručio u louisa u petak naveče u ponedeljak ujtro šlem na glavi

i još sam uletio u neku akciju u dvanajstom mjesecu i na kraju sve skupa 1200 ćuna jeftinije
 
  • Like
Reactions: Feis123
i ja sam tak

al ja sam čak i bio spreman kupit u šepića al su me dva ipo mjeseca zavlačili oće nabavit neće nabavit

naručio u louisa u petak naveče u ponedeljak ujtro šlem na glavi

i još sam uletio u neku akciju u dvanajstom mjesecu i na kraju sve skupa 1200 ćuna jeftinije
isto,sepic nije imo
 
Treba nekome kožna jakna, premala naručena? Alpinestars V2, vel. 54. U ponedeljak vraćam ako se nitko ne javi. 400 eur
Ako nekome treba nešto iz Louisa, mogu dovesti svaki vikend. Preuzimanje osobnog ČK / VŽ ili šaljem poštom iz Hr.


primljen_818589252063081.jpegprimljeno_3550354501756681.jpegSnimka zaslona_2021-03-16-18-47-22-173_com.android.chrome ~ 3.jpg
received_202392681637245.jpeg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Fujiix
Gledan cizme u Louisa i pise vec neko vrime dostupne od week 12 sta je od 22.03
A od danas da je dostupno od week 14
Grom i pakao
 
  • Wow
Reactions: cadjo
treba se dobro informirati, naročito ako je npr. zadnji primjerak kacige i sl.
nemojte misliti kako odmah reklamiram Šepića ili neke naše…
ali
zna se dogoditi da nedostaje nešto što bi trebalo biti uz kacigu,
jer je npr. dugo na lageru (npr. pinlock, chin curtain, etc.)
pa i da je neznatno ogrebena ili sl. i onda bude jeftinija, što je i normalno

ali; DA - Louis – poslovnost – svaka čast (y):cool:
 
  • Like
Reactions: neven
Naručio od Louisa prošli tjedan Tcx Air ljetne koji im je sad na popustu i došle jučer i to one druge kožne WP i to još u dva broja manje. Pa da popizdim :confused:
 
Jel neko narucivo sa motoin.de
Ja sam uzimao jaknu (neki jači IXS turing model, stiglo u futroli i s vješalicom, zapakirano ko da je nuklearna glava) i neke sitnice. Odlična usluga, DHL paket, stiglo unutar 4 radna dana.
 
Naručio od Louisa prošli tjedan Tcx Air ljetne koji im je sad na popustu i došle jučer i to one druge kožne WP i to još u dva broja manje. Pa da popizdim :confused:
Ja narucia u petak nesto i doslo jucer
Kako je naruceno
A Boco više ne ordinira? :unsure:
ordinira ali za 10 eura postarine nisan se tia zajebavat.da je 25,30 onda bi....
Ovako karticon platia
Vise bi izgubia da san sa isa kupovat kunama eure za dat Bocojakom
 
Ja narucia u petak nesto i doslo jucer
Kako je naruceno

ordinira ali za 10 eura postarine nisan se tia zajebavat.da je 25,30 onda bi....
Ovako karticon platia
Vise bi izgubia da san sa isa kupovat kunama eure za dat Bocojakom
Cicijo,nikad bikera od tebe 🤣