Mala Mlaka

markookram said:
zanimljivo je kako mu uvijek ostane upaljen motor ... ja već ozbiljno sumnjam u posjedovanje reklusea od istoga  :misli:

Mislim da ne, to je instinktivna reakcija ali i debelo istrenirano zbog dugogodišnjeg straha od paljenja s obzirom da mu anlaser nikad ne radi a kurbla ga ubije onakvog patuljastog. :mrgreen:
 
RENO1 said:
vuhi kaj delas  :shock:
Bacili smo Tin i ja trku ... prvo je on ruknul , pa onda nakon smijanja i prelaska i ja  ,,, dokaz da poslovica "tko se zadnji smije .."  ima smisla !!  :LOL: :LOL: :LOL:




Jel tak Tibore  ??' 
 
stojedan said:
Bacili smo Tin i ja trku ... prvo je on ruknul , pa onda nakon smijanja i prelaska i ja  ,,, dokaz da poslovica "tko se zadnji smije .."  ima smisla !!  :LOL: :LOL: :LOL:




Jel tak Tibore  ??'

tak je! :mrgreen:

još da je i pička Foggy htel opast imali bi 100% učinkovitost :LOL:
 
tibor_zg said:
tak je! :mrgreen:

još da je i pička Foggy htel opast imali bi 100% učinkovitost :LOL:

Foggy ima do sad 300% učinkovitost ... neznam koji mo je kurac bil jučer da nije lego  :shock: :shock:
 
stojedan said:
Tko bi reko da bum docekal da me sin namaže !!

Ja, vać nakon prve vožnje. :jesus: I ne mislim da sam zbog toga stručan, teško je bilo ne zaključiti. :LOL:


markookram said:
kakav otac takav sin ... kamera vas voli  :mrgreen:

Bome da, genetika je tu ali manji mora razviti svoj stil. :mrgreen:
 
stil je ok , samo ga treba začiniti sa zrnom mladosti/energije - da ne bi zamrlo u ovom novom valu novih stilova ...  .... a to smo već posvjedočili ...

https://www.youtube.com/watch?v=otpSIajUAqs