Mala Mlaka

tu je još jedan dokaz kako su sposobni ... za vožnju ... ali nikako za radne akcije ...  :LOL:
 
markookram said:
stil je ok , samo ga treba začiniti sa zrnom mladosti/energije - da ne bi zamrlo u ovom novom valu novih stilova ...  .... a to smo već posvjedočili ...

https://www.youtube.com/watch?v=otpSIajUAqs

Da bi riječ rekao...  :LOL:
 
stojedan said:
Tko bi reko da bum docekal da me sin namaže !!

Svatko normalan. I objektivan. Plus kaj ti je sin jedan fin i pristojan dečec. Ko da nije tvoj. A ako nije tvoj onda je jasno da zna vozit motor.  :mrgreen:
 
Za sve koji još nisu registrirali motore, a motori su norme Euro 3 ili manje, imaju vremena do 31.12. Nakon toga ih više neće biti moguće registrirati. Za registraciju trebate Račun od kupnje, COC od uvoznika i Homologacijski list. To sve odnesete na tehnički i platite 127 kn tehnički pregled. Tu morate i platiti Posebnu naknadu za okoliš 102 kn. To možete platiti samo na tehničkom. Osiguranje je mene koštalo 450 kn, ali to ovisi o vašem bonusu. Ako je motor proizvodnje prije 2016, u registracijski list obavezno treba staviti napomenu da Vozilo nije korišteno u prometu. Pazite i na kilometražu koju prijavljujete na tehničkom, jer sva vozila s više od 6 tkm nisu nova vozila. Ja sam imao problema na policiji jer je vozilo voženo a nije bilo nikada registrirano. Na pošti uplatite prometnu i cestarinu, nisam zapamtil, ali oko 100 kn. Ja sam imal tablicu od prije, a tko nema mora platiti i tablicu 65 kn. I naravno 25 ili 30 kn biljega.