Mala opaska na raspored puta za Dubrovnik....

:D Jebote, ajdmo tražit neku prognozu na internetu koja će reći da neće padati kiša! Nema veze ako nema veze s vezom, bitno je da se tješimo.... ukratko rečeno, kisnemo svakako, samo je pitanje koliko. Ne znam zašto me ispunjava osjećaj da će odgovor biti: jako puno....šmrc....
 
Po ovom linku gore, jedino je u subotu vece moguca kisa...
Sve ostalo povoljno za put... :wink:
 
Gasho said:
Po ovom linku gore, jedino je u subotu vece moguca kisa...
Sve ostalo povoljno za put... :wink:

Ti u to stvarno vjeruješ???? :cool: Malo prije sam objasnio.... ali bar da bude po tvom....
 
Koliko sam vidio sinoć na dnevniku,u subotu je slaba kiša na sjeveru,a pljuskovi u dalmaciji! Zbilja bi se to moglo odgodit! Recimo ponovni produženi vikend je za Tijelovo,kao što sam davno predložio pa bi se i ja mogao utrpat u kolonu za jug! Nije da nagovaram,ali... :whistle: A tada je i već vrijeme za kupanjac! Hm,šta kažete?
 
Ne znam di vi gledate prognozu, al izgleda da je situacija prilično jasna:
kiša u Dalmaciji cilo vrime, čak i pljuskovi.
Koliko se sićan lani je isto 5 dana non-stop padala kiša za Uskrs. Uvatila me depresija teška!

Link za prognozu po gradovima (birajte 7 dana prognozu):
http://prognoza.hr/prognoze.html
 
Malo vas je,
Malo vas je pickice!!!!
:mrgreen: :biker:

:vatrica:
 
Ha ha ne znam baš da ćeš uspit negdje nać suha drva za tu vatricu!
 
jcule2 said:
Ha ha ne znam baš da ćeš uspit negdje nać suha drva za tu vatricu!

Bandit mi je dao bisage i u njima nosim drvece iz Zagreba
 
Vi , koda ste SECERNI bikeri , pa se bojite da Vas malo kise ne rastopi :mrgreen: , ako pada kisa u Du , Gasho Vas ceka u Baru , ako je i tamo lose , mozda se nadje neki Albanac koji ce Vas cekati u Tirani , a u Salunu ili Ateni kisa sigurno nece padati :mrgreen: i gdje je problem :?:

Sameeeee gasssss :mrgreen: :wink: , nema odustajanja , pa to vec planirate 2 mjeseca :mrgreen:
 
Koja gužva oko svega toga.... a što ja da kažem? Treba prvo doći iz Požege u Križevce, pa u Zagreb....a da krenemo u 3 u noći....? :D
Nego, društvo moje drago, ako ne ide ne ide, pa to vam je kao u sexu... možeš se ti trudit koliko hoćeš, ali ako je ona nezinteresirana ili je boli glava ili joj se ne da ili razmišlja o šopingu...đaba svega....sila ne pomaže.... a ko voli sexati dok ona kometira kako bi trebalo okrećit kuću neka sexa.... hahahahaha, dakle....ako netko ne razumije....pada li kiša većinu dana po prognozi zaželjet ću vam sretan put i čuvajte se, dobro se provedite i za one koji neće ići a imali su žarku želju. Ja u četvrtak navečer gledam prognozu, ako kažu kiša...uživat ću kod svoje punice na finoj klopi s obitelji, igrati se s dječicom i razmišljati gdje da potrošin lovu koju sam odredio za ovaj put u Dubrovnik.... :?
 
Vidiš Miro, dobro si me sitija. Ja još nisan ni odredija lovu za Dubrovnik. Neplanirano ostao bez nekih para, pa sad ne znam di ću namaknit. Snašel bum se. Fakat. Al nije do jaja, Šonjo moj, ovaj put.
 
Rivi said:
Snašel bum se. Fakat.


Jebate, jedan izlet do Zagreba i odmah kajka!!! :mrgreen:

I onda se čudimo što su purgeri na tapeti, kako i ne bi bili kad svako danas može biti purger...

:LOL:
 
Daj ljudi, ako većina odustane tko će uopće ići? (ako ni dečki koji su inicirali ne idu), onda možda stavrno treba biti pametan i odgoditi stvar, pa nije to nikakva propast niti sramota za nikoga, pa događaju se i gore stavri. Bitno je da je sve napravljeno najbolje moguće koliko je bilo do nas, ali što ne možemo ne možemo, tu mislim na nepovoljno vrijeme. Daj se saberite kao odrasli i donesite zrelu odluku, pa što će 5 , 6 ljudi tamo? umrt od dosade.... :!:
 
vlucic said:
Jebate, jedan izlet do Zagreba i odmah kajka!!! :mrgreen:

I onda se čudimo što su purgeri na tapeti, kako i ne bi bili kad svako danas može biti purger...

:LOL:

Kaj si me ti sad zemil na zub? Malo bi štel poradit na kaj-a-e odnosima.

A kaj se dotikavla puta, moja malenkost ima dovoljno godina da zna kad negdje triba gurat, a kad ne. Il' si faca, ili si pokisla faca (u ovom slučaju)! :wink: