Mala zaruljica 23 W za zmigavac!!!!!

ovako imam pitanje te žarulje su 12v 23w a u mom ybr-u orginal su 12v i 10w i normalno relejje namjenjen za tu snagu i sad trebam izmjeniti relej ili , kaj da napravim.........ima ko iskustvo ili da je električar....hvala...
 
Kupiš u Auto Hrvatske Narva H10W od 12V 10W, artikal broj 17833... :LOL:

http://www.narva-light.de/artikel/framesets/kfz_gluehlampen/miniatur/KFZ_Mini_Halo_KFZ.html

(y)
 
Jel ti to mene lagano... Linčino... :jesus:
Oli ti je ZG daleko... :LOL: Nisan ni ja u Splitu, a ne znan više jeli Auto Hrvatska u ST i na drugim mistima osim u ZG ista kompanija... Jedino znan da je ova Auto Hrvatska d.d. u ZG zastupnik za Narvu...

http://www.autohrvatska.hr/hr/ah/kontakt.aspx

Nazovi ih, vidi jel imaju ono šta ti triba, pa ili odi po to, ili zamoli nekoga iz ZG da ti to pošalje... (y)
 
u porecu ih i ima u RPM-u,ja sam ih tamo kupija..
ako nekome treba nek se javi..
ja sam sebi ugradija regler od auta tako mogu stavljat te zaruljice od 23w
jer ja nisan uspija nigdje nac te male od 5 w a da budu zute boje jer iman prozirne zmigavce...
i sad nema beda odkad sam to stavija ima vec godinu i pol  sve sljaka bez greske (y)
 
imaš ih sigurno u Auto Hrvatska na Radničkoj kod Gramata ja sam danas kupio za frenda 2 i oni dolje konektori idu u Y 12V21W(mala halogenka) njemu je to za žmigavac    21,35kn sa PDV-om komad
 
kosta said:
imaš ih sigurno u Auto Hrvatska na Radničkoj kod Gramata ja sam danas kupio za frenda 2 i oni dolje konektori idu u Y 12V21W(mala halogenka) njemu je to za žmigavac    21,35kn sa PDV-om komad

e vidis, meni nepase ta Y,njena oznaka je bay9s, meni treba ba9s, znaci konektori su jedan nasuprot drugog
 
nismo se skužili ali ima i takve jer mi je prvo te donesel,a onda sam ja tražil da imaju Y konektore
imaju sigurno nazovi ih (y)
te ravne postoje od 6W,10W i 21W ima i od 3W ali ih nikad nitko nije tražio pa ih nema na lageru
 
kosta said:
nismo se skužili ali ima i takve jer mi je prvo te donesel,a onda sam ja tražil da imaju Y konektore
imaju sigurno nazovi ih (y)
te ravne postoje od 6W,10W i 21W ima i od 3W ali ih nikad nitko nije tražio pa ih nema na lageru

stvarno te nisam skuzio, ajd javim ti se sutra, ako si raspolozen za pomoc (y)

vec sam dogovorio sa nixy-om da mi pogleda u rijeci, ako nenade ja ti se javim!!!
 
djuka0505 said:
nije...
na 1. slici je bay9s, ta sto si ti postao, ali vidis da izbocine idu u slovo Y
a na 2 slici je ba9s, e takva mi treba, a u louisu imaju samo od 6w, a meni treba od 23w

Ej ljudi meni ova prva treba....e sad...ne znam kako to dobiti preko louisa...
Il mislite da ovakva se moze i u nas nabavit?(tj. vidim da ima puno prijedloga a jel ista na kraju stvarno funkcionira?)
 
zamoli ljude u bendixu da ti naruce  mislim 100 % da mogu naruciti ,

meni su par kamionskih narucivali i za 2-3 dana dodje...
 
Aureus said:
zamoli ljude u bendixu da ti naruce  mislim 100 % da mogu naruciti ,

meni su par kamionskih narucivali i za 2-3 dana dodje...

nista od bendixa, bio sam i tamo.....

ma svi blijedo gledaju kad je izvadim iz depa, kao da nebi uopce trebala postojat!!!
 
ja si baš mislim......kak nemrete nabaviti žarulje kaj bu kad mi zgori i danas se vozim i brzo mi žmiže  i vidim prvi mi ne radi žarulja krepala  :LOL: :LOL: :LOL:sad moram nabaviti tu 12v 23w...........ali mislim da se bu dalo nabaviti u obližnjem dučanu a ak ne onda mi bu netko poslal poštom :LOL: :LOL:
 
ybr-ovac said:
ja si baš mislim......kak nemrete nabaviti žarulje kaj bu kad mi zgori i danas se vozim i brzo mi žmiže  i vidim prvi mi ne radi žarulja krepala  :LOL: :LOL: :LOL:sad moram nabaviti tu 12v 23w...........ali mislim da se bu dalo nabaviti u obližnjem dučanu a ak ne onda mi bu netko poslal poštom :LOL: :LOL:

Dobro dosao u klub :mrgreen:
Ma nista ako ne nađemo žaruljice možemo se makar svo troje zapit :LOL:
 
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:ili bu neko od nas prodal nama dvojici savakome jednu žarulju a on si nek kupi nove žmigavce :LOL: :LOL:a žarulje po 5kn nek da .... :LOL: :LOL: :LOL:
 
Ja sam ih kupio kod dante moto (y) ali u dubrovniku kad sam ljetos bio sjecam se da su malo skupe oko 30 kn komad ali imali su iste samo narancaste za 10 kn, u svakom slucaju nema sto nema u trgovini
 
Ovo šta san priča o NARVA-i drži vodu samo za Auto Hrvatska d.d. Zagreb, u drugim gradovima nije ista Auto Hrvatska (bar ona u ST kod Firula nije, provjerio...) tako da vi u ZG možete nabavit te žarulje, jer Auto Hrvatska d.d. Zagreb zastupa NARVA-u...
http://www.autohrvatska.hr/hr/ah/kontakt.aspx
A mi se ostali možemo slikat... :mrgreen:
 
antun said:
Ja sam ih kupio kod dante moto (y) ali u dubrovniku kad sam ljetos bio sjecam se da su malo skupe oko 30 kn komad ali imali su iste samo narancaste za 10 kn, u svakom slucaju nema sto nema u trgovini

ja sam uzeo te narncaste i bez ikakvog problema skines tu pituru i za cijenu jedne ne piturane dobijes tri ne piturane :mrgreen:
 
evo da zakljucim svoju temu sa potragom za ovim zaruljicama!!!!

evo ovak, nasao sam ih u Auto Hrvatska, ali samo ove bay9s H21W (12V 21W). razgovarao sam sa njima, oni su mi dali kataloski broj zarulje (68191) i sa tim brojem sam otisao u Santini u Vinkovce, oni nabavljaju razne dijelove od njih. zaruljice su mi dosle za 2 dana, oko 19 kn komad!!!!!

zaruljicama sam morao malo konektore prilagodit, tj. zalemio sam ih posto mi konektori nisu bili isti, ali sve sljaka za 5!!!! (y)

eto hvala svima koji su mi pomogli u potrazi za zaruljicama a pogotovo nixy i kosti!!!!! (y) (y)