Mala zaruljica 23 W za zmigavac!!!!!

djuka0505 said:
eto hvala svima koji su mi pomogli u potrazi za zaruljicama a pogotovo nixy i kosti!!!!! (y) (y)
pa zato smo tu... (y)
 
može mi ko molim vas kupiti negdje žaruljicu i poslati poštom........pa nemogu ju nigdje naći.........
 
antun said:
Ja sam ih kupio kod dante moto (y) ali u dubrovniku kad sam ljetos bio sjecam se da su malo skupe oko 30 kn komad ali imali su iste samo narancaste za 10 kn, u svakom slucaju nema sto nema u trgovini
možeš meni jednu narančastu uzet i poslat poštom ..........tu 12v 23w
 
ybr-ovac said:
može mi ko molim vas kupiti negdje žaruljicu i poslati poštom........pa nemogu ju nigdje naći.........

eo ti broj 01/6167 666, reci ljepo teti kakva ti treba, imali su samo ove kad sam ja zvao H21W bay9s (12V 21W), dat ce ti kataloski broj (ove zarulje je 68191), i onda ce ti ona rec gdje ima zastupnistvo najblize tvom mjestu prebivalista, i odes tamo i narucis si!!!!

neznam dal imaju zute, ja sam uzeo obicne prozirne, eo ti i slika te zarulje:
 
djuka0505 said:
evo da zakljucim svoju temu sa potragom za ovim zaruljicama!!!!

evo ovak, nasao sam ih u Auto Hrvatska, ali samo ove bay9s H21W (12V 21W). razgovarao sam sa njima, oni su mi dali kataloski broj zarulje (68191) i sa tim brojem sam otisao u Santini u Vinkovce, oni nabavljaju razne dijelove od njih. zaruljice su mi dosle za 2 dana, oko 19 kn komad!!!!!

zaruljicama sam morao malo konektore prilagodit, tj. zalemio sam ih posto mi konektori nisu bili isti, ali sve sljaka za 5!!!! (y)

eto hvala svima koji su mi pomogli u potrazi za zaruljicama a pogotovo nixy i kosti!!!!! (y) (y)

E, a meni niti jednu lipu rič.. :(

Ma šalin se, najbitnije je da si problem riješija... (y)
 
Doomsday said:
E, a meni niti jednu lipu rič.. :(

Ma šalin se, najbitnije je da si problem riješija... (y)

ma ovi decki su me kontaktirali da mi nadu pa mi posalju postom,
ali zahvaljuci tebi, dosao sam do Auto Hrvatska!!!

Hvala brate!!!! (y)
 
boze koje zavrzlame da sam ranije citao taj post vec bi imali ugradene zarulje na žmigavce

imas od puiga original za žmigavce 12V 21W ili 12V 23W ako se niste snasli kontaktirajte me na pp pa cu vam pomoci imam ih na lageru cca 15 setova po 10 kom minimalno :) :)

pozdrav


s.
 
Ja znam di ima tih zaruljica za kupit! Imal sam problema s istim, ali sam nasel di ih ima... Ima i bijelih i narancastih... Kod Bojana u Ludbregu i to po cijeni oko 10 kn/kom ne sjecam se tocno, mozda je i malo manje od 10 kn...

Evo njegov br. 098735237  :skuter:
 
jede me to kaj sam imal doma strgani žmigavac i unutra je bila žarulja a ja sam žmigavac bacil u smeče i onda mi za par dana žarulja izgori...za popizdit
 
ybr-ovac said:
jede me to kaj sam imal doma strgani žmigavac i unutra je bila žarulja a ja sam žmigavac bacil u smeče i onda mi za par dana žarulja izgori...za popizdit

oče to tak, nekaj ti se pomeče dugo i ne treba ti i onda dok hitiš ti treba...