Malaguti Madison 3 - ne vuče

ovakve simptome imo buraz na malagutiju, al na 2 takta, bio kod majstora, sve živo raskopali i ništa. na kraju ja i on skinuli lea kaj je imo gore i sa kojim se vozio normalno oko 2-3 godine i vratili orginal i skuter pići ko lud.
 
Pogledaj gumeni spoj izmedu karburatora i glave,da ne vuce falsi zrak?
 
OldBoy said:
    ...fala barba. Auspuh ne klapa i ne šuška nikako kada ga prodrmam. Ovo da krene dobro, pa se zaguši sam nekako i ja napisao u početku. Probat ću to sa napajanjem goriva pregledati. Motor je 4-taktni, 2009. Evo i slika.
   
Nisan čita prethodne postove.Odgovorija san u porukama al pošto san išao priko linka  odgovor je završio ovdje .Sorry stari. (y)
 
barba said:
   
Nisan čita prethodne postove.Odgovorija san u porukama al pošto san išao priko linka  odgovor je završio ovdje .Sorry stari. (y)

    ...sve 5  (y). Sutra ću pogledati tu pumpu ispod lijeve noge. A potražit ću i filter goriva ako ga ima.
 
    ...ispod lijeve noge nema ništa. Ali moram reći da motor opet ide zadovoljavajuće. Vozim se po gradu, jer imam takvih obaveza pa nemam vremena testirati 'koliko ide' i slične gluposti. Na ravnim dijelovima između semafora potegne i do 95 km/h. Čini mi se da je malo lijen, al ko ga jebe. Služi svrsi. Vidjet ću kada odem nekuda dalje od centra, pa se javim. Fala svima  (y)
 
To da je lijen ti je normalno. Preslaba je to makinja za tako veliki skuter. Inace najpogodeniji ti je motor za madison 250 iz prve serije tamo 2001 pa do koje ne znam, ali samo 2-3 g su drzali tu 250 od yamahe mayesty. I 125 i 150 prvi modeli su isto od yamaha minareli bili.

Ima mi prijatljica tog prvog 250 jos uvik, nikad nijedan problemcic. Cak i na deklu pise yamaha.

Ako mozes nac di polovvni taj yama 250 bilo bi ti super. Ovi piaggio kasnije su skovace teske , pogotovo 180 ccm

Vidim da si problem rijeesio, sta je bilo
 
ROMANISTA said:
Vidim da si problem rijeesio, sta je bilo

    ...ne znam, rekao sam da se (valjda) samo riješilo. Jednom kad nađem vremena pregledat ću dotok goriva. Nađem li da ima filter za gorivo, promijenit ću ga.
 
OldBoy said:
    ...ne znam, rekao sam da se (valjda) samo riješilo. Jednom kad nađem vremena pregledat ću dotok goriva. Nađem li da ima filter za gorivo, promijenit ću ga.
Pogledaj i remen radi te zadnje brzine koju ne postize...