Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

dvormak

Member
Na opce zadovoljstvo prijašnih ucesnika, a i onih koji su propustili prošlu priliku, pozivamo vas ponovo na druženje u Mariovskom regionu.
II Moto Tura MARIOVO 2009
Termin: 5-7 Lipanj 2009
3-dnevno druženje i obilazak Mariovskog regiona, kampiranje kraj logorske vatre, relaksirana atmosfera, edukativni i kulturni program... i naravno, da ne zaboravim i šampionat u PIVORIDARENJU  :bis: (oni koji znaju-znaju, a za ostale nek to ostane iznenagjenje  :wink:)
Detalji ce uskoro biti objavljeni na www.mototouring-macedonia.co.nr i naravno ovde na forumu...

 
dvormak said:
Hej Zec, kako si druže?
Drago mi je da si ponio lepih uspomena s Mariova.
Sledeca moto tura Mariovo bice 5-7.06.2009, vec sam otvorio temu (klik ovdje), a ima i upisano u kalendaru na www.motori.hr...
Samo još ostaje da pripremiš dobru ekipu za fudbal, imamo novi mali stadioncic... ali molim te pripazi na golmana :jesus: (alooo Beli, pa gde si? :LOL: )
Vrijeme ce proci za cas...vidimo se u Mariovu  (y)

Dobro je druže, živi se, sada čekamo da zahladi, pa da padne snijeg, pa da se otopi, i eto nas na Mariovu!  (y)
Sta se tiće fudbala, nema problema, samo šta ovaj put nećemo dati Belom da pije toliko  :mrgreen:
Ako se sve posloži kako spada, vidimo se sigurno, samo sta ću najvjerojatnije prvo prema Grckoj i onda na povratku do vas.
Pozdravi ekipu iz Prilepa!!
 
Ajde prijatelju odmah me upiši na listu. Iduće godine se sigurno opet vidmo.  (y)
Za Belog nisam siguran.  :mrgreen:
 
Pozdrav ekipa!

Mogli bi se opet okupit  :D  Samo da ja dotle dodem sa broda. Dvormak mogli bi malo pomaknut taj datum  :mrgreen:

Zec mudro zboriš  (y)
 
mrgud_sk said:
Ajde prijatelju odmah me upiši na listu. Iduće godine se sigurno opet vidmo.  (y)
Za Belog nisam siguran.  :mrgreen:
Zena neda Belom?!?!  :mrgreen:
 
zec13 said:
Zena neda Belom?!?!  :mrgreen:

Nemam pojma, nisam bio s njim 100 godina. Vidim da je i on od jučer član foruma. Možda se više ne smije družiti samnom iz nekog razloga.  :misli:
Dobra ti je ideja u vezi Grčke. I samom mi se mota nešto slično po glavi, čak sam i razgovarao s jednim prijateljem o tome. Mogli bi se dogovoriti da to odradimo zajedno.
U svakom slučaju moja nova bolja polovica i ja biti ćemo u Mariovu na vrijeme.  (y)
 
ak te bude kaj zanimalo o Grčkoj nađemo se na cugi.Ja bio motorom
već 4 puta i nikad manje od 10 dana.I još uvijek nisam sve obišao,zbilja se ima za vozit
i svašta vidit.Samo jako je vrućććeeeeee...
 
Budi siguran da ću ti se javiti prije polaska. Trebat će mi koji dobar savjet.
Hvala na ponudi.  (y)
 
mrgud_sk said:
Nemam pojma, nisam bio s njim 100 godina. Vidim da je i on od jučer član foruma. Možda se više ne smije družiti samnom iz nekog razloga.  :misli:
Dobra ti je ideja u vezi Grčke. I samom mi se mota nešto slično po glavi, čak sam i razgovarao s jednim prijateljem o tome. Mogli bi se dogovoriti da to odradimo zajedno.
U svakom slučaju moja nova bolja polovica i ja biti ćemo u Mariovu na vrijeme.  (y)
znaci nova je tu
 
milesurcin said:
znaci nova je tu

O Mile, prijatelju pa i ti si postao naš član!!  (y)
Naravno da je tu, već odavno. Zar si sumnjao u mene?!  :misli:
Hoćeš i ti sa nama do Makedonije da te pokupimo uz put?
 
mrgud_sk said:
O Mile, prijatelju pa i ti si postao naš član!!  (y)
Naravno da je tu, već odavno. Zar si sumnjao u mene?!  :misli:
Hoćeš i ti sa nama do Makedonije da te pokupimo uz put?
kad je nova vec tu jel bar punoljetna.razmisljo sam o makedoniji i vidjecu kako ce mi vreme dozvoliti.svakako da bi volio otici,al nadam se da cemo se vidjet prije posto ste obecali doc ovamo a nesto vas nema.vidim tenera se slabo javlja na forumu,sta je s njim,da se nije ozenio pa mu zena neda.pozdravi sve koji me znaju,posebno akija,tata kuruza i cvaju,kazi ribama da bi se mogli javit.
 
Kakvo ti je to pitanje, tu je negdje tvoje godište. Šta ti se ona prije činila maloljetna?  :LOL: Ona je bila polu sijeda, a ja polu ćelav. :mrgreen:
Ajmo malo sad ozbiljno. Planiram ići u Makedoniju preko Srbije kao i lani pa ću se svakako navratiti do tebe a i Tenere bi išao samnom ako mu posao dozvoli. Nema ga nigdje jer putuje, sinoć se trebao vratiti iz Dresdena.
Doći ćemo i prije do tebe čim uspijemo uskladiti slobodne dane.  (y)
 
mrgud_sk said:
Kakvo ti je to pitanje, tu je negdje tvoje godište. Šta ti se ona prije činila maloljetna?  :LOL: Ona je bila polu sijeda, a ja polu ćelav. :mrgreen:
Ajmo malo sad ozbiljno. Planiram ići u Makedoniju preko Srbije kao i lani pa ću se svakako navratiti do tebe a i Tenere bi išao samnom ako mu posao dozvoli. Nema ga nigdje jer putuje, sinoć se trebao vratiti iz Dresdena.
Doći ćemo i prije do tebe čim uspijemo uskladiti slobodne dane.  (y)
pa znas da se za sesnaestogodisnjakinje ide na robiju[ako vec kazes da je moje godiste] :mrgreen:.samo napred stari,nikad nisam sumnjo u tebe (y).a za dolazak vas ocekujem prije nove godine,nije valjda da nemate vremena.a za makedoniju camo se dogovorit.ti si bio tamo,kazes da je ok,kud ste sve isli i sta ima za vidjeti
 
Šta ima za vidjet  :shock: :misli:

Evo ti kratkog putopisa sa lanjskok dira:

http://www.adventurer.com.hr/forum/index.php?topic=2289.30


 
Eto, Ivo ti je sve rekao. A ima toga i puno više šta nema u putopisu, ali o tome ću ti u četiri oka.  :wink:
 
Hej ljudi, da vas pitam:
- da nije slucajno bilo nekih zamjerki koji bi mogli popraviti sledeceg puta, ili da ne imate nekih sugestija...?
Slobodno recite, razmotricemo sve, u opci interes bolje moto ture Mariovo 2009

P.S. šampionat u pivoridarenju smo uredili tako da više nemoramo nositi ljimenke po džebovima   :wink: :piva:
 
dvormak said:
Hej ljudi, da vas pitam:
- da nije slucajno bilo nekih zamjerki koji bi mogli popraviti sledeceg puta, ili da ne imate nekih sugestija...?
Slobodno recite, razmotricemo sve, u opci interes bolje moto ture Mariovo 2009

P.S. šampionat u pivoridarenju smo uredili tako da više nemoramo nositi ljimenke po džebovima   :wink: :piva:

Zamjerki?  :misli:
Obzirom da to nije moto susret na kakve smo navikli nema nikakvih zamjerki. Barem što se tiče nas iz HR.
Nemojte samo, u pokušaju da popravite, nešto pokvariti.