Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

mali_bandit said:
malo mi je to sve čudno da si dobio takav odgovor uz toliki angažman organizatora koji su fakat dali sve od sebe. I znam da mi je Karlo iz MK Lošinj rekao kako ima još praznih kreveta u manastiru koji je bio preko ceste od mjesta događanja. Volio bi znati tko ti je dao taj odgovor koji ne drzi vodu i sve se moglo riješiti bez problema. Da si malo prošetao lako bi našao tablice ZG, MA, SK, RI....Mozda si se i ti trebao malo više o svemu raspitati i dobio bi na sve odgovore i prije polaska ako ne od organizatora u što sumnjam tada od nas iz CRO a vidjelo se da nas ide dosta a neki i po drugi puta, dođi slijedeće godine pripremljen i neće ti biti žao   (y)

Slažem se s tobom. Beni je bio od početka teme na raspolaganju i moglo se dobiti sve informacije od njega.
Da si pitao bilo koga od nas koji smo pisali u temi a znalo se da smo bili i lani (Zec, Chile ili ja) dobio bi sve informacije.
Mene samo zanima koje to propuste još Beni spominje.  :misli:
 
mrgud_sk said:
Mene samo zanima koje to propuste još Beni spominje.  :misli:

Druže znaš kako je "100 ljudi- 100 cudi", mi bi ugodili svima, ali se nemože, jbg...
nikad nemože biti savršeno za sve, tako da se u ime organizatora moram izviniti...ali eto, trudimo se da iduce godine bude bolje
 
dvormak said:
Druže znaš kako je "100 ljudi- 100 cudi", mi bi ugodili svima, ali se nemože, jbg...
nikad nemože biti savršeno za sve, tako da se u ime organizatora moram izviniti...ali eto, trudimo se da iduce godine bude bolje

Beni lijepo od tebe ali ja recimo nisam vidio neke propuste ali uvijek i sam znas moze biti bolje a na vlastitom primjeru se uci i najbolje napreduje. Evo i tamo smo razgovarali o zastitarima da nebi smjeli biti iz tog kraja i to ce se sigurno promjeniti. Pokazalo se i da obavezno netko mora cuvati motore dok smo u obilasku jer si i sam vidio skupljaju se cudni likovi koji nemaju veze sa svim tim a nitko od nas ne zeli da mu neko frce po motoru. Kava u malo vecim casama mada sam dobio u pivskoj na zamolbu znaci i to je bilo rijeseno ako je netko htio vise kave, i da trebalo je u nedjelju obavezno organizirati jednog covjeka za kavu bila ona free ili da se placa nije bitno samo da je ima. ja to ne smatram propustom nego savjetom da bude bolje i sigurnije a sto se mene tice volio bi doci ponovno jer su moji utisci odlicni i nista mi nije pokvarilo taj vikend. organizatori odlicni i na usluzi, ekipa iz Siska, vedran iz Makarske, balegar  :mrgreen: sa suprugom iz Ri, Karlo iz Lošinja, prijatelji iz Skopja, Tpte  :mrgreen: njegova sestra koja nas je ucila plesat kolo, i svi spaljeni i spremni za dobru zabavu, i svi drugi dragi ljudi kojima sam zaboravio ime a pomogli su sa svojim druzenjem da odnesemo doma lijepe uspomene, posebno bi pozdravio Goceta koji je na kraju svega kad je bilo gotovo jos smogao volje i snage te nas vodio po Markovim kulama  (y)


2 flojd

zao mi je sto je za vas tako ispalo ali ti je zaista malo trebalo da budes zadovoljan i informiran na vrijeme te se sa nama zabavite, no nadam se da ti to ipak nije sve tako zagorcalo pa da ces navratiti i slijedece godine da se uvjeris kako je dobro na moto touri Mariovo  (y)
 
2 flojd

zao mi je sto je za vas tako ispalo ali ti je zaista malo trebalo da budes zadovoljan i informiran na vrijeme te se sa nama zabavite, no nadam se da ti to ipak nije sve tako zagorcalo pa da ces navratiti i slijedece godine da se uvjeris kako je dobro na moto touri Mariovo  (y)
[/quote]

Ja sam svoje rekao i stojim iza toga.Bio sam i informiran i nisam očekivao da će ispasti ovako.Pa ne mogu ja nakon 1000 km sa ženom koja i nije najboljeg zdravlja cijelu noć sjediti na klupi, a očekivao sam mogućnost nekakvog pristojnog smještaja negdje u blizini. To treba bolje organizirati ili nekakve kamp kućice u kojima će se znati tko dolazi i tko u koju kučicu ulazi unaprijed) ili nešto slično.
Inače sve ostalo priroda je fantastična, ljudi ljubazni (svugdje ljubazna riječ) itd, možda se ipak vratim i dogodine naravno pripremljen na iznenađenja sa smještajem. Mislim da sam i s tobom koju riječ popričao dok je balegar diza svoj šator! (y)
 
dvormak said:
Druže znaš kako je "100 ljudi- 100 cudi", mi bi ugodili svima, ali se nemože, jbg...
nikad nemože biti savršeno za sve, tako da se u ime organizatora moram izviniti...ali eto, trudimo se da iduce godine bude bolje

Svake iduće godine na Mariovo će dolaziti sve više ljudi i biti će sve više nezadovoljnih. Vi ste svoj dio posla odradili najbolje što ste mogli. Nas trojica iz Siska nemamo nikakvih zamjerki. Volio bih vidjeti nekoga koji sad ima prigovore šta bi napravio u onim uvjetima kilometrima od civilizacije.
Nemoj ni očekivati da će se ponoviti prva moto tura koja je po meni bila bolja samo iz razloga što nije bilo puno ljudi, kamp je bio smješten na manjem prostoru i svi smo se znali i družili.  (y)
 
Bilo je predobro od druženja, fešte, zabave pa do free kvarcanja :LOL: :LOL:
sve u svemu čista petica  (y) (y)
 
floyd said:
2 flojd

zao mi je sto je za vas tako ispalo ali ti je zaista malo trebalo da budes zadovoljan i informiran na vrijeme te se sa nama zabavite, no nadam se da ti to ipak nije sve tako zagorcalo pa da ces navratiti i slijedece godine da se uvjeris kako je dobro na moto touri Mariovo  (y)


Ja sam svoje rekao i stojim iza toga.Bio sam i informiran i nisam očekivao da će ispasti ovako.Pa ne mogu ja nakon 1000 km sa ženom koja i nije najboljeg zdravlja cijelu noć sjediti na klupi, a očekivao sam mogućnost nekakvog pristojnog smještaja negdje u blizini. To treba bolje organizirati ili nekakve kamp kućice u kojima će se znati tko dolazi i tko u koju kučicu ulazi unaprijed) ili nešto slično.
Inače sve ostalo priroda je fantastična, ljudi ljubazni (svugdje ljubazna riječ) itd, možda se ipak vratim i dogodine naravno pripremljen na iznenađenja sa smještajem. Mislim da sam i s tobom koju riječ popričao dok je balegar diza svoj šator! (y)

Naravno da imaš pravo reci i svoje mišljenje ali tesko da ce se to na taj nacin rijesiti jer vidio si gdje se to odrzava, mislim da je mrgud u pravu sto se tice posjecenosti i nezadovoljstva jer su mnogi rekli kako je bilo ipak bolje prosle godine jer je bilo manje posjeceno. Bez obzira na sve decki su to super organizirali. Neznam da smo pricali ali evo ja i Trte da budes siguran dal sam to bio ja



 
Odlične fotke, ali znam ja da skrivate još toga  :drunk:  :mrgreen:
@mali_bandit - ova gdje se igraš "alke-ufati-lignju" je odlična  (y) (y)
 
I naravno moja draga.... :mrgreen: jedna koja je na infuziji zavrsila :LOL:
 
http://www.youtube.com/watch?v=vSFMhJOPoRw

ovo je bilo na vjestima u petak 5.06.2009, na A1 TV
 
Chile said:
I naravno moja draga.... :mrgreen: jedna koja je na infuziji zavrsila :LOL:
A da nije u toj bočici Skopsko pivo !?  :LOL: