Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

Samo vi nastavite u istom stilu. Moram priznati da je bilo jako ugodno slušati za promjenu nešto originalno i lokalno, umjesto da neki band vrti moto evergreen-e koji nišu više toliko zeleni.
Naravno, opet ćemo vam mi zapjevat ako bude trebalo  :mrgreen:
 
zec13 said:
Samo vi nastavite u istom stilu. Moram priznati da je bilo jako ugodno slušati za promjenu nešto originalno i lokalno, umjesto da neki band vrti moto evergreen-e koji nišu više toliko zeleni.
Naravno, opet ćemo vam mi zapjevat ako bude trebalo  :mrgreen:

Naravno da racunamo i na vas  (y)
Pripremite neki mali repertoar, vec smo vas ubacili uprogram  :wink:
 
Ovako bi trebalo izgledati program II Moto Ture Mariovo 2009:

05.06.2009:
10-12 Dolazak i prijavljivanje ucesnika
12.00 Sveceno otaranje moto ture
12.30 Brifing u vezi grupne vožnje i formiranje kolone
13.00 Start
14-15 Dolazak u kamp, postavljivanje šatora
Od 16.00 Zabavni program:
(Pivoridarenje, turnir u malom nogometu-državne ekipe, kratke utakmice)
21.00 Proglašavanje pobednika (podela priznanja i nagrada)

06.06.2009:
Budenje uz jutarnju kaficu
10.00 Organizirana tura kroz Mariovskog regiona, poseta poputnih mesta sa vodicem (s. Vitolište, s. Manastir, s. Kruševica, s. Canište – organizirani rucak, Rasimbegov most- osveživanje
16.00 Povratak u kampu
Zabavni program:
18.00 Moto igre (gimkana, bite the weenie, push the barrel...)
20.00 Proglašavanje pobednika (podela priznanja i nagrada)
21.00 Zabavno-kulturni program: predgrupa "Beavis & Butthead"- aka - Baže & Tomas, akusticni pop-rock bend, gostin-iznenagjenje, calgiski orkestar.....
zabava do ranih jutarnih casova.....

07.06.2009:
Budenje uz jutarnu kaficu, rasformiranje i rascistavanje kampa
11.00 Tura: Mariovo- Prilep (Dom kulture Marko Cepenkov- velika sala)
12.00 Sveceno zatvaranje II Moto Ture Mariovo 2009, podela grupnih priznanja i blagodarnice, uz zajednicki koktel-zakuska, sa motivacijom za ponovnu sredbu sledece godine....

U glavnom to bi bilo to...
Pravilnik II Moto Ture Mariovo 2009 bice uskoro objavljen, kao i formular za prijavljivanje i lista ucesnika...
 
Odlično!!  (y)
Nadam se da će se svi vaši i naši planovi uspješno realizirati!!
Pozdrav iz hladne Rijeke!
 
Zanima me kilometraža Dubrovnik-Mariovo,koja je ruta,i naravno koliko para,pošto nisam još išao prema dolje.Možda bi se priključio ovu godinu.
 
Dubrovnik - Mariovo si pogledaj na viaMichellin tocno koliko je, ne sjecam se vise, ja mislim oko 700-800 km.
Ali ako mislis to u jednom danu odvaliti, ne bih ti preporucio. Prosle godine sam isao od Ohrida do Dubrovnika po relaciji Ohrid-Elbasan-Drač-Skadar-Bar-Budva-Dubrovnik i ako se ne varam to je bilo oko 650 km. PO mojem misljenju to je bilo dosta isforsirano i nisam stigao nista vidjet.
Od Ohrida inače ideš drito na Prilep pa se od tamo ide na MAriovo, koje je cca 30 km dalje.
Ja sam na osam dana puta potrošio 450 Eura na sve = benza, klopa, 2 x spavanje u apartmanu, kvar sajla kuplunga, cuga itd. Prosao oko 2600 km ali sam ja krenuo s Krka.
 
Hvala na informaciji,slažem se s tobom da se ne isplati to sprašit u jedan dan.Ja bi išao s ženom,pa bi nam i tri dana pasala,onako penzionerske vožnje
 
Tako treba!  (y)
Preporučam:
posjetiti Kotor (i tvrđavu na brdu ako vam se da), Nac. park Lovčen i Njegošev grob.
Obalu CG ali na povratku
Tiranu možete pogledati ali je malo zeznuto šta se tiče prometa, ali su zato Albanci jako susretljivi i pomoći će vam naći put do centra.
Od centra dalje idite prema Elbasanu, planinski put - predivno.
Ohrid pogledat obavezno - a u villu Dislievski kod domaćina Duška obavezno spavati za 20 Eurića (valjda ih kriza nije lupila)
Ima još toga, ali samo pićite naokolo i naći ćete brdo krajolika i ljepota!
 
Tako je.
I obavezno u Makedoniji pogledati u Bitoli antički grad Heraklea i, naravno, ženu odvesti u Kruševo na Tošin grob, u Albaniji obići tvrđavu Rozafa u Skadru, u CG stari grad Bar...
Malo je tri dana.
 
Da i ja nešto dodam...
Kad kreneš iz Ohrida, vozi u pravcu sv. Naum, tamo poseti izvore rijeke Drim, pa se onda vrati 2-3 km. i uhvati put za Resen, ali preko nacionalnog parka Galichice. Sa vrha se vide oba jezera (Ohridsko i Prespansko)... Onda iz Resena uhvatiš put do Bitole i odma posle je Prilep. A kad si vec u Prilepu, mi preuzimamo, a na vas je samo da slijedite tok ture i da uživate...  :wink:
 
Zaboravih Sv. Naum, to pod obavezno vidjeti!  (y)
2 Dvormak: Kako teku pripreme, nije li bilo govora da će se ove godine mijenjati tura i ići na neko drugo mjesto?  :misli:
 
mrgud_sk said:
Zaboravih Sv. Naum, to pod obavezno vidjeti!  (y)
2 Dvormak: Kako teku pripreme, nije li bilo govora da će se ove godine mijenjati tura i ići na neko drugo mjesto?  :misli:

Da, da...
Ovako, kamp je na drugoj (boljoj) lokacii i bolje uregjen, imamo 2 nova mjesta za posjetu, s.Kruševica (tamo smo trebali išli prošle godine, nakon pasulja, ali tamo su bili oni crno oblaci, pa smo odustali) i s.Canište, tamo ce ovajput biti rucak i + imamo tamo i jednu malu promociju, al nek to ostane iznenagjenje...
 
Ebote,koliko je toga,uz kartu ću stavit i spisak u tanktorbu
 
i preporuka za dobrog majstora u Skopju, nedaj bože kvara kao meni što se desilo,moto racing servis Pešić Skopje tel.070 523 532 , momak je pravi i zna znanje. Nije mu smetala ni što je nedjelja ujutro... (y)
 
hondamoto said:
i preporuka za dobrog majstora u Skopju, nedaj bože kvara kao meni što se desilo,moto racing servis Pešić Skopje tel.070 523 532 , momak je pravi i zna znanje. Nije mu smetala ni što je nedjelja ujutro... (y)

Tako je, Pešic mi je dobar prijatelj, i sam je bio na moto turi prošlje godine i normalno ce biti i ove.

U ostalom, imacemo pripremljenu ekipu za servis u slucaju nedaj bože kvara...
 
dvormak said:
Tako je, Pešic mi je dobar prijatelj, i sam je bio na moto turi prošlje godine i normalno ce biti i ove.

U ostalom, imacemo pripremljenu ekipu za servis u slucaju nedaj bože kvara...
Puno ga pozdravi od Osiječana  (y)
 
Poštovani Prijatelji,

Ovim objavljujem da je registracija ucesnika Moto Ture Mariovo 2009 otvorena i trajat ce do 30.04.2009

Za razliku od prošlje godine, nažalost ove moramo naplacivati simbolicni nadomjest u visini od: 10 eura za vozaca i 5 eura za suvozaca, ali tome je pokriveno dosta neophodnih sadržaja za uspešan tek Moto Ture i zadovoljstvo ucesnika.
Uplata nadomjesta je na samom startu, prilikom podjele ucesnickih paketa.

Nadam se da to nece biti razlog da propustite ovaj dogagjaj i nestrpljivo ocekujem da sve Vas pozdravim na startu Moto Ture Mariovo 2009 !

U prilogu je posebni pravilnik, a prijavljivanje je direktno na strani www.mototouring-macedonia.co.nr

U vezi bilo kakvih pitanja stojim na raspolaganju...

zamotoricommk.jpg
 
Društvo nažalost vas moram obavjestit da vam se ove godine neću pridružit. evo tak sam ovih dana dobio poziv za brod pa me nema do polovice 7. Uzivjte. Dobru zabavu vam zelim!!!
 
dvormak said:
Poštovani Prijatelji,

Ovim objavljujem da je registracija ucesnika Moto Ture Mariovo 2009 otvorena i trajat ce do 30.04.2009

Za razliku od prošlje godine, nažalost ove moramo naplacivati simbolicni nadomjest u visini od: 10 eura za vozaca i 5 eura za suvozaca, ali tome je pokriveno dosta neophodnih sadržaja za uspešan tek Moto Ture i zadovoljstvo ucesnika.
Uplata nadomjesta je na samom startu, prilikom podjele ucesnickih paketa.

Nadam se da to nece biti razlog da propustite ovaj dogagjaj i nestrpljivo ocekujem da sve Vas pozdravim na startu Moto Ture Mariovo 2009 !

U prilogu je posebni pravilnik, a prijavljivanje je direktno na strani www.mototouring-macedonia.co.nr




U vezi bilo kakvih pitanja stojim na raspolaganju...

zamotoricommk.jpg







Znači, možemo uplatiti tamo na licu mjesta ili moramo preko računa ranije?

Zahvaljujem.
 
Buneta, izgleda da se tvoja prognoza ostvarile, šteta... Ali bez brige frende, biti ce prilike!
Dvormak, meni nije bed za 10 eura, ali imam osjecaj da postoji dosta ponosnih bikera koji nece htjeti vam platiti "nadomjest".
Pitajte se da li time više gubite ili dobivate. Znam da u svijetu postoji praksa sta se tice naplate za bikere, ali mi smo na balkanu i jos smo daleko od toga.

U svakom slucaju 99% se vidimo!

@kingman: Kume nisi vidio ovaj dio očito: "Uplata nadomjesta je na samom startu, prilikom podjele ucesnickih paketa."