Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

i ovde http://www.sliki.com.mk/showgallery.php?cat=608
 
Evo i nas kod kuće napokon, nakon 8 dana, pređenih 7 država i 3000 km. Slike slijede naknadno. A i putopis.
 
mrgud_sk said:
Evo i nas kod kuće napokon, nakon 8 dana, pređenih 7 država i 3000 km. Slike slijede naknadno. A i putopis.

Apljauz!!!  :peace:

Nestrpljivo čekam slikice i izvještaje!
 
Vratili se i mi sa Mariova, bilo je super, svaka čast organizatoru i poseban pozdrav Trtetu.
Evo i par slikica.
 
U ime članova MK "Siscia" Sisak i u svoje osobno ime želio bih se zahvaliti svim ljudima koji su nas ugostili i učinili sve da bi mi sa sobom ponesli samo najbolje uspomene i utiske.
Zahvaljujem se posebno pojedincima koji su nam posvetili svoje slobodno vrijeme i gostoprimstvo: Miletu iz Beograda, Trteu iz Skopja i Maretu iz Cavtata.
Veliki pozdrav cijeloj ekipi iz Skopja na čelu sa Benijem kao i svim učesnicima II Moto ture Mariovo 2009.
Nadam se da će opet biti prilike da se vidimo i družimo.  (y)
 
mrgud_sk said:
U ime članova MK "Siscia" Sisak i u svoje osobno ime želio bih se zahvaliti svim ljudima koji su nas ugostili i učinili sve da bi mi sa sobom ponesli samo najbolje uspomene i utiske.
Zahvaljujem se posebno pojedincima koji su nam posvetili svoje slobodno vrijeme i gostoprimstvo: Miletu iz Beograda, Trteu iz Skopja i Maretu iz Cavtata.
Veliki pozdrav cijeloj ekipi iz Skopja na čelu sa Benijem kao i svim učesnicima II Moto ture Mariovo 2009.
Nadam se da će opet biti prilike da se vidimo i družimo.  (y)
nema na cemu,i drug put,kad god bude prilike,to je najmanje sto se moze uciniti za dobru ekipu,zadovoljstvo mi je bilo ugostiti moje bajkere.vidimo se mi valjda uskoro na nekoj ladnoj pivici!!!!!!!!!
 
mrgud_sk said:
U ime članova MK "Siscia" Sisak i u svoje osobno ime želio bih se zahvaliti svim ljudima koji su nas ugostili i učinili sve da bi mi sa sobom ponesli samo najbolje uspomene i utiske.
Zahvaljujem se posebno pojedincima koji su nam posvetili svoje slobodno vrijeme i gostoprimstvo: Miletu iz Beograda, Trteu iz Skopja i Maretu iz Cavtata.
Veliki pozdrav cijeloj ekipi iz Skopja na čelu sa Benijem kao i svim učesnicima II Moto ture Mariovo 2009.
Nadam se da će opet biti prilike da se vidimo i družimo.  (y)

Jebate, počeo si pisati kao pravi glasnogovornik!  :mrgreen:
Baš mi je drago da su utisci ove godine još bolji nego prije, i nadam se da ću na III. nastavku biti i ja.
Veliki pozdrav Makedoncima :wave:

Dejo, čujemo se tefelonom! Upoznao sam Zemu na Rastokama jučer, i skoro mi je pusu dao  :povraca:
 
Aha, jesi vidio. Moram malo pisati i kao predstavnik kluba i zahvalilti se ljudima.
Nisam ti ni rekao da sam izabran za potpredsjednika kluba. Nije to mala šala nego velika zajebancija.  :mrgreen:
Bio sam sinoć na sastanku u klubu sa Zemom pa mi je rekao da te htio poljubiti ali si mu bio jako gadan.  :LOL:
 
Molio bi pretstavnike klubova koji su sudjelovali na Moto Turi Mariovo 2009, da mi pošalju tacan naziv kluba i adresu gde bi mogli da pošaljemo zahvalnice.
Još jednom hvala svima što ste došli i obogatili naš dogagjaj  (y)
 
Mislim da je vaš susret organiziran Ok, ali moja dobronamjerna primjedba bi bila da ste trebali napomenuti da ljudi koji nemaju sa sobom kamp opremu tu nemaju šta tražiti, Ja sam potegao iz Šibenika oko 1000 km i čitajući vaše upute o ovome bilo je govora i o nekim apartmanima i smještaju za one koje nemaju sa sobom kamp opremu. Mislim da ste u tom pogledu malo promašili i da ste to mogli bolje organizirati ili staviti napomenu da se tamo može isključivo kampirati. Jer ,pazi, mi iz daljih krajeva nemamo pojma da tamo u krugu 50 km nema ničega (kod nas je to malo drugačije možeš naći smještaj na svakih 2-3 km). No, ništa zato sam u Grčkoj bio dan više i ne zamjerite al malo više objašnjenja dajte unaprijed, a ne kad tamo sam upitao nekog tipa gdje je smještaj za one bez kamp opreme on me otkvačio. Ne Dvormark, je bio OK susretlji  nego neki drugi iz organizacije. Pozdrav iz šbk.
 
Umorni ali zadovoljni javljamo se i mi da smo danas stigli doma...od planiranih 5 dana produžili smo na 10  (y)
Ovim putem pozdravljam organizatore,moje šibenčane,sisčane ,del boja,mali bandit,Vedrana Makarska,Dragana Ande i cijelu ekipu iz Velesa,Kumanova ,Štipa,Skopja,Prilepa...
Poseban pozdrav i zahvala ERAMA iz Užica,Draganu Akši Sarajevo koji su nas počastili ičem,pičem te otklonili kvar na motoru...bikerska solidarnost u pravom smislu (y)
Na povratku zbog umora zastali smo u Gospiću i ekipa CRAZY WOLF'S organizirala nam je smještaj u hotelu ANTE... (y)
 
Skoro sam zaboravio,a obećao sam ekipi MK ERE prenjeti velike pozdrave MK SISCIA,posebne pozdrave Škripi,Vol,Bundi,Poštar,Šoferko,Đula,Gips,Krepac...Užičani su puni hvale prema siščanima,a nas su ugostili ko pravi domačini (y)
 
floyd said:
Mislim da je vaš susret organiziran Ok, ali moja dobronamjerna primjedba bi bila da ste trebali napomenuti da ljudi koji nemaju sa sobom kamp opremu tu nemaju šta tražiti, Ja sam potegao iz Šibenika oko 1000 km i čitajući vaše upute o ovome bilo je govora i o nekim apartmanima i smještaju za one koje nemaju sa sobom kamp opremu. Mislim da ste u tom pogledu malo promašili i da ste to mogli bolje organizirati ili staviti napomenu da se tamo može isključivo kampirati. Jer ,pazi, mi iz daljih krajeva nemamo pojma da tamo u krugu 50 km nema ničega (kod nas je to malo drugačije možeš naći smještaj na svakih 2-3 km). No, ništa zato sam u Grčkoj bio dan više i ne zamjerite al malo više objašnjenja dajte unaprijed, a ne kad tamo sam upitao nekog tipa gdje je smještaj za one bez kamp opreme on me otkvačio. Ne Dvormark, je bio OK susretlji  nego neki drugi iz organizacije. Pozdrav iz šbk.

Postojala je mogucnost da se spava u manastiru, onom dolje,50 m dalje, ja sam tamo digao šator.....nazalost ti si naletio na nekog tko bas nije imao volje da pojasni nesto ali inace svima svaka čast na organizaciji (y)

Bilo mi je drago da smo se vidjeli i veliki pozdrav Beniju, Trteu, Zokiju, Doktoru i naravno svima iz Velesa koji su bili i moju dragu oživili :mrgreen:
Vidimo se nagodinu i još jednom hvala na gostoprimstvu (y)

Beni hvala na kontaktu za Strugu :wink: upoznao sam fenomenalne ljude tamo (y)
 
floyd said:
Mislim da je vaš susret organiziran Ok, ali moja dobronamjerna primjedba bi bila da ste trebali napomenuti da ljudi koji nemaju sa sobom kamp opremu tu nemaju šta tražiti, Ja sam potegao iz Šibenika oko 1000 km i čitajući vaše upute o ovome bilo je govora i o nekim apartmanima i smještaju za one koje nemaju sa sobom kamp opremu. Mislim da ste u tom pogledu malo promašili i da ste to mogli bolje organizirati ili staviti napomenu da se tamo može isključivo kampirati. Jer ,pazi, mi iz daljih krajeva nemamo pojma da tamo u krugu 50 km nema ničega (kod nas je to malo drugačije možeš naći smještaj na svakih 2-3 km). No, ništa zato sam u Grčkoj bio dan više i ne zamjerite al malo više objašnjenja dajte unaprijed, a ne kad tamo sam upitao nekog tipa gdje je smještaj za one bez kamp opreme on me otkvačio. Ne Dvormark, je bio OK susretlji  nego neki drugi iz organizacije. Pozdrav iz šbk.

malo mi je to sve čudno da si dobio takav odgovor uz toliki angažman organizatora koji su fakat dali sve od sebe. I znam da mi je Karlo iz MK Lošinj rekao kako ima još praznih kreveta u manastiru koji je bio preko ceste od mjesta događanja. Volio bi znati tko ti je dao taj odgovor koji ne drzi vodu i sve se moglo riješiti bez problema. Da si malo prošetao lako bi našao tablice ZG, MA, SK, RI....Mozda si se i ti trebao malo više o svemu raspitati i dobio bi na sve odgovore i prije polaska ako ne od organizatora u što sumnjam tada od nas iz CRO a vidjelo se da nas ide dosta a neki i po drugi puta, dođi slijedeće godine pripremljen i neće ti biti žao   (y)
 
Moram izjaviti da je primjedba Floyd-a na mjestu  :oops:
One sobe u konacima manastira su bili namjenjeni za goste sa inostranstva koji ne nose kamp opremu, ali su se neki domaci gosti, bez ikakvog pitanja smestili tamu... šta da radimo, stoku možeš stapom terati, al covjeka ne, pogotovo ne onih koji se ne ponašaju kao ljudi  :shock:
Još jednom se javno izvinjavam za ovaj naš propust, a i za one ostale...
dogodine cemo se popraviti  (y)
 
Chile said:
Beni hvala na kontaktu za Strugu :wink: upoznao sam fenomenalne ljude tamo (y)

Ognen-ova ekipa se uvjek pokaže kao odlican domacin  :wink:  :drunk:
zato mi je i Struga draža od Ohrid-a