MAROF 27-28.06 UTRKA

markookram said:
ma daaaaj , meni su tvoje bolje  :mrgreen:

I meni!

Fala kaj ste me rjesili objavljivanja rezultata.
 
još par fotki ...
 
...
 
Čujem da je startnina bila dosta visoka  :misli: pa neki nisu zbog toga htjeli voziti  :?:
 
Izvrstan...
Al me cudi da nitko nije pohvalio novog vozaca Ivicu Vlahovca koji je pobjedio u klasi 7 na Suzukiju. (y)
 
Ma, cestitke jednom, drugom, a i trecem. Naravno.
13- Bilo je lijepo vidjeti onolkog covjeka, na onakvom motorceku, kako se bori za postolje!
40- Kaj reci? Tek je drugi puta ulovio bodove i odmah svih 25!! Cestitke! Vozac koji je dobar na kisi je jako dobar vozac!
30- Ako je ostalo jos samo Oroslavje, izgleda da je moj pulen osvojio ovogodisnje prvenstvo! Bravo Oxy!








 
zorozic said:
Ma, cestitke jednom, drugom, a i trecem. Naravno.
13- Bilo je lijepo vidjeti onolkog covjeka, na onakvom motorceku, kako se bori za postolje!
40- Kaj reci? Tek je drugi puta ulovio bodove i odmah svih 25!! Cestitke! Vozac koji je dobar na kisi je jako dobar vozac!
30- Ako je ostalo jos samo Oroslavje, izgleda da je moj pulen osvojio ovogodisnje prvenstvo! Bravo Oxy!
Da, vjerojatno si u pravu...
Iskonski se veselim idučoj sezoni kada bi moj frend trebao voziti sve trke, a ne kao ove samo njih 4   :( .
Stoga navijajmo za niže startnine i što manje kvarova da bi iduča sezona bila još posječenija (vozačima i gledateljima) i zanimljivija  (y)  .
 
69 said:
30- Ako je ostalo jos samo Oroslavje, izgleda da je moj pulen osvojio ovogodisnje prvenstvo! Bravo Oxy!


A, ne! Koliko vidim, vozi se i Grobnik.

25.07. - subota
treninzi old timer PH u 8.00 i u 13.10
utrka u 18.50

- znači da je u igri jojš 50 bodova i njegovih 32 prednosti ništa ne znače.
Gotovo je, kad je gotovo.    :wink: :D
 
69 said:
A, ne! Koliko vidim, vozi se i Grobnik.

25.07. - subota
treninzi old timer PH u 8.00 i u 13.10
utrka u 18.50

- znači da je u igri jojš 50 bodova i njegovih 32 prednosti ništa ne znače.
Gotovo je, kad je gotovo.    :wink: :D
ma da,tko ga može stići :bananalove:
 
Edo i Franjo    :mrgreen:
 
 
  No krasno bude veselo ....  :misli:
 
Mr. Noo said:
Kaj je grizli bil dobar?
Pa,znaš mene, prvo mijauuuu ,a onda grrroooaaarrr... Nije bilo braće iz onog ugibališta do Austrije, pa sam bio jako usamljen i htio sam se družiti sa kockom za vrijeme trke ,tako da sam se žurio za njim da mu nekaj velim a on samo bježi od mene. Neznam da li me je shvatio... (y)
 
zorozic said:
Izvrstan...
Al me cudi da nitko nije pohvalio novog vozaca Ivicu Vlahovca koji je pobjedio u klasi 7 na Suzukiju. (y)
    IVICA VLAHOVAC -BUDUĆI PRVAK (y) (y) (y)To je naš Ivek!!!!!
 
grizzlyzg said:
    IVICA VLAHOVAC -BUDUĆI PRVAK (y) (y) (y)To je naš Ivek!!!!!
Pozdrav jednom od mojih idola sportske vožnje. (y)
A što se ove tvoje konstatacije tiče, znam da se nešališ, a ja želim vjerovati u to kao i ti.
Si videl sineka kak vozi po kiši???
Sad vidim da su se one tur po Baniji, Kordunu, Vukomeričkim goricama, Moslavini i slobodno se kaže Hrvatskoj isplatile.  :LOL:  (y)
Pozz...
 
Zokica moj dragi, znaš ti dobro da se ja ne šalim! Emil ima OXY-a ,Edo ,svog kuma Franju(koji je puno napredoval) ,A koga ima naš Ivek??? Tebe i mene.!  Za početak dosta ,ali za ubuduče bumo morali pojačati ekipu. Ja sam na kompu-javi se