MAROF 27-28.06 UTRKA

grizzlyzg said:
Pa,znaš mene, prvo mijauuuu ,a onda grrroooaaarrr... Nije bilo braće iz onog ugibališta do Austrije, pa sam bio jako usamljen i htio sam se družiti sa kockom za vrijeme trke ,tako da sam se žurio za njim da mu nekaj velim a on samo bježi od mene. Neznam da li me je shvatio... (y)

jesam .. (y) i samo tako nastavi jednom ce i meni ostat zategnuta ručna
 
A kaj nije niko komentiral kak gos. Rogulic nezna pravilnik i diskvalificira decka sa utrke radi godina starosti !!!
Mozda nije bitno jer je Oroslavcan ?
Zali boze !!
Fajterima svaka cast !
Grizzly super trka !  Jos jedaput cestitam !
 
Žalosno je da se vozač koji ima 19 godina gura u oldtimer utrke s vozačima od 30 i više godina, k tomu mu je i motor iz novije godine. Svaka čast na hrabrosti, ali i ludosti jer borit se sa starim tigrovima koji nisu babysitteri i ne moraju brinuti za djecu koja se voze po stazi. Žalosno je i što g. Rogulić ne zna da je odluka o donjoj dobnoj granici promijenjena u 2. mjesecu 2009. što nas je sve zateklo i iznenadilo. Nadam se da će se ta uredba promijeniti i da će donja dobna granica biti 35 godina, a to što je vozač iz Oroslavja nema nikakve veze jer se to tiče svih vozača, a vama iz Oroslavja je na sramotu što uopće dozvoljavate da dijete od 19 godina vozi trke veterana. Za njega i ostale vozače postoje adekvatnije klase od naše.
 
grizzlyzg said:
Žalosno je da se vozač koji ima 19 godina gura u oldtimer utrke s vozačima od 30 i više godina, k tomu mu je i motor iz novije godine. Svaka čast na hrabrosti, ali i ludosti jer borit se sa starim tigrovima koji nisu babysitteri i ne moraju brinuti za djecu koja se voze po stazi. Žalosno je i što g. Rogulić ne zna da je odluka o donjoj dobnoj granici promijenjena u 2. mjesecu 2009. što nas je sve zateklo i iznenadilo. Nadam se da će se ta uredba promijeniti i da će donja dobna granica biti 35 godina, a to što je vozač iz Oroslavja nema nikakve veze jer se to tiče svih vozača, a vama iz Oroslavja je na sramotu što uopće dozvoljavate da dijete od 19 godina vozi trke veterana. Za njega i ostale vozače postoje adekvatnije klase od naše.
  šta su to utrke starih motora ili starih vozača???????
 
pa  :starac: lijepo pitam,nečete me valjda  :pandur: ja sam mala  :cice: i odmah se :gace:dakle stari :skuter:ili  :starac: