masnoca sa blokova i kostura

wheelsurfer said:
ja svoga zadnji put spricao zutim dax-om i sve otislo bez ikakvih problema i bez ostecenja. jedino sam pazio na plasticne dijelove, znaci samo sam spricao metal. i sve je otislo, i ulje i prasina i nakupine masnoce, ma cudo jedno...
odusevio me dax.
Imaš je samo u Konzumu za kupit mislim oko 10,00 kuna može i plastika čak i tenesice,hlaće,majca sve isprobano (y)
 
aurellie said:
...
Brake cleaner pretpostavljam da je preskup  :misli: najdraže mi uzet kantu sa 3 litre benzine i to skida sve  :mrgreen:
Imao ovo i baš neki dan potrošio, a koristim ga za sve što treba odmastiti i prva liga. A cijena sitnica, 750mL za 3.75€.  (y)
Idući put kada budem išao do Austrije kupujem 2 komada pa nek se nađe.

http://www.louis.de/index.php?topic=search&searchterm=10004977

 
CANA said:
Imaš je samo u Konzumu za kupit mislim oko 10,00 kuna može i plastika čak i tenesice,hlaće,majca sve isprobano (y)
znaci moze i plastiku  :shock:
nisan bija siguran, a nisan tija probavat na motoru oce li sta nagrist, ali skida masnocu savrseno. nolje nego ista sta san proba.
kad san ga tek uzea san ga cak opra ivasolon ( kreten totalni), srica moja pa mi nije nista izgrizlo ni ostavilo maca na motoru, valjda san ga opra dovoljno brzo.
i nije mi skinija sve mace od ulja sa motora. :?
dax mi je nakon godinu dana skinija to sve ka da nije nikad nista bilo, a samo san ga nastrca, ostavija cca 5 minuta i opra miniwash-om.
ma divota
 
Medo said:
Imao ovo i baš neki dan potrošio, a koristim ga za sve što treba odmastiti i prva liga. A cijena sitnica, 750mL za 3.75€.  (y)
Idući put kada budem išao do Austrije kupujem 2 komada pa nek se nađe.

http://www.louis.de/index.php?topic=search&searchterm=10004977

uz to,

provjereno cisti ulje, mast i sl pod noktima, porama,....  (y)

mana: ...., stanicama, molekulama i inim djelovima koze ruku  :mrgreen:

(y)
 
Karabaja said:
Lož ulje, dizel, ili benzin, tako barem ja radim....
I ja isto. (y)
 
Karabaja said:
Lož ulje, dizel, ili benzin, tako barem ja radim....

lož ulje i dizel ok,ali benzin nagriza,tako sam bar negdje pročitao.a pošto je i opasnije raditi benzinom,bolje ga izbjegavaj.
 
ja sve petrolejem , od lanca do masine
+ po ispiranju ostaje kao blago masno pa voda samo klizi po tome , a gdje mi to smeta to pređem dodatno sa auto samponom
 
markookram said:
ja sve petrolejem , od lanca do masine
+ po ispiranju ostaje kao blago masno pa voda samo klizi po tome , a gdje mi to smeta to pređem dodatno sa auto samponom

potpis, petrolej je majka za čistit neke maščobe i nakupine po lancu i slicnim mjestima, jedino ne znam dal se smije po plastičnim dijelovima s njim...  :misli:
 
Ja sam masinu odozdo cistio gazolinom prava stvar bilo ulja pjeska pomjesanog i od topline fino priljepljeno i uspio sve pocistit. (y)
 
ja san mast sa plastika i felga cistija dekabiton,vise ga nigdi nemogu nac inace san ga nabavlja u praoni,jel iko zna di ga ima kupit u st-u,lanac san pra i sa ivasolom i naftom i naftom mi je bolje